Сонник стелити ліжко, до чого сниться стелити ліжко уві сні

Уві сні трапилося стелити ліжко? Наяву вас чекають зміни і несподівані перспективи. До чого сниться цей образ найчастіше? Сонник освітить найбільш важливі моменти.

Передбачення Міллера

Сонник Міллера впевнений: жінці бачити, що їй довелося стелити ліжко — до появи нового бойфренда, який задовольнить всі її потреби.

Що ви приховуєте?

Довелось стелити ліжко під відкритим небом? Знайдете заняття, що називається по душі, і воно відкриє перед вами неймовірні горизонти.

Наснилося, що застилали ліжко в чужому домі? Сонник впевнений, що до вас несподівано заявляться в гості друзі.

Заправляти власну ліжко уві сні — до бажання приховати щось від найближчих людей. Бачити красиво заправлену ліжечко — до вдалим амурних відносин і навіть шлюбу.

Чи не розслабляйтеся!

Взагалі тлумачення сну сонник радить починати з розшифровки основного елемента. Стелити накрохмалене постільна білизна — до відпочинку і приємного розслаблення.

Використовувати уві сні зім’яте білизну — гірше. Це означає, що ви надто розслабилися і ризикуєте втратити відмінну можливість.

Конкретні значення

Крім того сонник рекомендує врахувати, яким саме за кольором і якості було постільну білизну?

 • Біле — чисті стосунки.
 • Чорне — зосередженість, глибина роздумів.
 • Однотонне світле — поліпшення становища.
 • Різнобарвне — чуттєві задоволення.
 • Чисте — здоров’я.
 • Брудне — конфлікт, ганьба, плітки.
 • У крові — спадок.
 • В іржі — візит родичів.
 • Бачити дорогу білизну уві сні — до щасливого шлюбу. Наснилася тахта, прибрана розкішним ковдрою? Гряде період безтурботності і забезпеченості, але зайве спокій і неробство будуть вас обтяжувати.

  Не поспішайте!

  До чого сниться, що довелося застелити спальне місце після нічного відпочинку? Наяву будуть приємні клопоти і вдалі знайомства з новими людьми.

  Сталося застелити його розкішним покривалом? Сонник вважає, що ви зробите дурну помилку, що відіб’ється на відносинах з зацікавленими особами.

  Уві сні стелити ліжко і застелити її криво означає, що ви втратите впевненість в собі. Ідеально рівне оздоблення навпаки обіцяє підйом душевних сил і абсолютну безпеку.

  Розберіться!

  Уві сні з якоїсь причини довелося перестелити постіль? Ймовірно, ви хочете позбутися від невпевненості і безсилля. Сонник закликає діяти більш активно, але перш обов’язково розібратися в собі.

  Сталося перестелити ліжко повністю? Насправді ви бажаєте повернутися в часи, коли відчували себе впевненіше і безпечніше.

  Неприємності або повний успіх?

  До чого сниться, що довелося стелити ліжко небіжчикові? Якщо подібне бачення наснилося хворій людині, то його хвороба перейде в фазу загострення і може закінчитися вкрай трагічно.

  Наснилося, що ви стелили простирадло небіжчикові? Деякий час вас будуть буквально переслідувати неприємності, що доведе до сильного стресу і навіть нервового зриву.

  Сонник думає, що іноді стелити спальне місце небіжчика означає, що безнадійна справа принесе вам неймовірний успіх.

  Зберіться!

  Уві сні довелося стелити ліжко зовсім незнайомому чоловіку? Наяву посварилась з чоловіком.

  Якщо чоловікові приснилося, що він стелив білизну, то свято в будинку перетвориться в грандіозний скандал.

  До чого сниться, що ви влаштовували місце відпочинку собі і якомусь чоловікові? В реалі будете обговорювати якусь проблему, але не зумієте домовитися.

  Сонник стелити ліжко, до чого сниться стелити ліжко уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: