Сонник срібний перстень, до чого сниться срібний перстень уві сні

Срібний перстень як наяву, так і уві сні має безліч символічних значень: циклічність і замкнутість, благополуччя і сімейні узи. Тлумачачи,, до чого сниться це ювелірний виріб, сонник бере до уваги цілющі і магічні властивості срібла. Сюжет сновидіння також грає свою роль: якщо угораздило втратити або упустити в бруд коштовність, недовго і в реальності упустити свій шанс.

У більшості випадків тлумачення відкривають позитивні перспективи сплячому, і лише деякі з них носять попереджувальний характер. Їх основне призначення — не дати неприємностей застати вас зненацька і допомогти уникнути можливих помилок.

Все,, до чого сниться срібний перстень, часто пов’язано з прихильністю і вірністю. Для закоханої жінки-сновідіци приснилося уві сні означає, що вона може не сумніватися в своєму обранцеві і власних почуттях до нього.

Коли доводиться бачити уві сні срібний перстень, яке виглядає непривабливо, наприклад, лежить в багнюці, сновидіння намагається попередити про всілякі підступи з боку заздрісників. Найімовірніше, каменем спотикання виявиться щось, що має фінансову підоснову: посаду або майно.

Срібний перстень на своєму і чужому пальці

До чого сниться срібний перстень на пальці, сонник пояснює виходячи з того, чи було воно на пальці сновидіння або ж на чужій руці. Перший варіант куди більш кращий: сонник обіцяє виконання бажання, несподівану підтримку, романтичну пригоду, початок нової справи, яке виявиться успішним. Якщо ви безуспішно намагаєтеся зняти його, сон відображає тісноту і замкнутість.

Прикраса на чужій руці віщує втрачені можливості. Через зайвої обережності і підозрілості сновидец ризикує насправді упустити свій шанс.

Якщо прикраса дісталося в подарунок, слід взяти до уваги особистість дарувальника, щоб дізнатися, що означає сон. Срібний перстень, подароване чоловіком, віщує подяку від вищої посади. Причому справа не обмежиться словесної похвалою: сновидіння очікує велике матеріальної винагороду.

Такий несподіваний презент від жінки не обіцяє нічого крім сімейних сварок. Якщо ж ви самі виступаєте уві сні в якості дарувальника, сонник стверджує, що в майбутньому вас багато буде пов’язувати з людиною, якій ви вручили подарунок.

Якщо довелося бачити уві сні срібний перстень з каменем, сонник Майя пояснює цей символ вашим відчуттям замкнутого кола, з якого вам ніяк не вдається знайти вихід: ви раз по раз повертаєтеся у вихідну точку.

Втім, мудрі індіанці стверджують, що вихід є: побачивши уві сні щось подібне, що не наступної ночі обмотайте вказівний палець правої руки довгим чорним волоссям. На ранок ситуація неодмінно проясниться, — обіцяє сонник.

До чого сниться знайти срібний перстень, сонник пояснює новими перспективними зв’язками. У вашому оточенні з’явиться один або кілька людей, дуже значущих для вас. Можливо, вам пощастить зустріти справжню любов або знайти хороших друзів, приємних вам у всіх відносинах.

Сонник срібний перстень, до чого сниться срібний перстень уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: