Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник срібний перстень, до чого сниться срібний перстень уві сні

Срібний перстень як наяву, так і уві сні має безліч символічних значень: циклічність і замкнутість, благополуччя і сімейні узи. Тлумачачи,, до чого сниться це ювелірний виріб, сонник бере до уваги цілющі і магічні властивості срібла. Сюжет сновидіння також грає свою роль: якщо угораздило втратити або упустити в бруд коштовність, недовго і в реальності упустити свій шанс.

У більшості випадків тлумачення відкривають позитивні перспективи сплячому, і лише деякі з них носять попереджувальний характер. Їх основне призначення — не дати неприємностей застати вас зненацька і допомогти уникнути можливих помилок.

Все,, до чого сниться срібний перстень, часто пов’язано з прихильністю і вірністю. Для закоханої жінки-сновідіци приснилося уві сні означає, що вона може не сумніватися в своєму обранцеві і власних почуттях до нього.

Коли доводиться бачити уві сні срібний перстень, яке виглядає непривабливо, наприклад, лежить в багнюці, сновидіння намагається попередити про всілякі підступи з боку заздрісників. Найімовірніше, каменем спотикання виявиться щось, що має фінансову підоснову: посаду або майно.

Срібний перстень на своєму і чужому пальці

До чого сниться срібний перстень на пальці, сонник пояснює виходячи з того, чи було воно на пальці сновидіння або ж на чужій руці. Перший варіант куди більш кращий: сонник обіцяє виконання бажання, несподівану підтримку, романтичну пригоду, початок нової справи, яке виявиться успішним. Якщо ви безуспішно намагаєтеся зняти його, сон відображає тісноту і замкнутість.

Прикраса на чужій руці віщує втрачені можливості. Через зайвої обережності і підозрілості сновидец ризикує насправді упустити свій шанс.

Якщо прикраса дісталося в подарунок, слід взяти до уваги особистість дарувальника, щоб дізнатися, що означає сон. Срібний перстень, подароване чоловіком, віщує подяку від вищої посади. Причому справа не обмежиться словесної похвалою: сновидіння очікує велике матеріальної винагороду.

Такий несподіваний презент від жінки не обіцяє нічого крім сімейних сварок. Якщо ж ви самі виступаєте уві сні в якості дарувальника, сонник стверджує, що в майбутньому вас багато буде пов’язувати з людиною, якій ви вручили подарунок.

Якщо довелося бачити уві сні срібний перстень з каменем, сонник Майя пояснює цей символ вашим відчуттям замкнутого кола, з якого вам ніяк не вдається знайти вихід: ви раз по раз повертаєтеся у вихідну точку.

Втім, мудрі індіанці стверджують, що вихід є: побачивши уві сні щось подібне, що не наступної ночі обмотайте вказівний палець правої руки довгим чорним волоссям. На ранок ситуація неодмінно проясниться, — обіцяє сонник.

До чого сниться знайти срібний перстень, сонник пояснює новими перспективними зв’язками. У вашому оточенні з’явиться один або кілька людей, дуже значущих для вас. Можливо, вам пощастить зустріти справжню любов або знайти хороших друзів, приємних вам у всіх відносинах.

Сонник срібний перстень, до чого сниться срібний перстень уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: