Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сережки, до чого сниться сережки уві сні

У своїх тлумаченнях сонник часто використовує асоціативний зв’язок. Так як сережки носять у вухах, побачене уві сні є передвісником того, що можна почути: новини, корисну інформацію, плітки. Те,, до чого сниться це прикраса, іноді пов’язано з чужими таємницями. У старовинних тлумаченнях сережки символізують дочка і все, що відбувається з нею. Грає свою роль і матеріал, з якого виконано виріб.

У сновидінні можуть фігурувати прикраси з різних пар. Подібний сюжет допомагає отримати більш повне і багатогранне тлумачення. Нерідко сновидіння застерігає від імпульсивних вчинків, наслідки яких нелегко виправити. Йдеться переважно про конфліктні ситуації, яких можна благополучно уникнути, якщо не надавати значення фразам, кинутим зопалу. Не рекомендується дарувати сережки.

Сонник вважає, що побачити уві сні сережки — дуже сприятливий знак. Молодим сон обіцяє нові захоплюючі знайомства, багато романтики і флірту. Сімейні пари також очікує радісна подія: поява на світ спадкоємця, частіше — спадкоємиці.

Існує й інше значення сну: сережки на інших людях віщують сновидцу можливість повеселитися на святковому заході. Це може бути сімейне торжество, масове гуляння або дружня вечірка. Якщо сережки виглядали нарядно і розкішно, значення сновидіння посилюється.

Примірка, покупка, придбання

Як свідчить старовинний тлумачення, якщо наснилися сережки в подарунок вагітній жінці, значить, народиться дочка. Якщо прикраса виглядає привабливо, в даному випадку воно є передвісником благополучного майбутнього.

Якщо довелося купувати сережки уві сні, будьте готові до нових приємним знайомствам. Тлумачення обіцяє багато романтики і флірту. Не виключено, що одне з цих захоплюючих знайомств в подальшому отримає продовження.

До чого сниться покупка сережок, від розташування об’єкта в суспільстві. В реальності сновидец з радістю виявить, що куди б він не пішов, його чекає привітний прийом. Знайомі і незнайомі спочатку дружелюбно налаштовані, посадові особи, якщо з такими доведеться мати справу, з готовністю йдуть на поступки.

Коли пощастило уві сні купити сережки, сонник Цвєткова обіцяє, що ваші стосунки з оточуючими помітно покращаться. Вам вдасться загладити наслідки сварки, про яку ви давно жалкуєте.

Якщо вам дарують сережки уві сні, не поспішайте вірити на слово в реальній дійсності. Сонник радить двічі перевіряти інформацію, отриману в найближчим часом, ймовірність того, що вона не відповідає істині, досить висока.

Якщо ж уві сні подарували сережки ви, весняний сонник Іменинників обіцяє чимало дивуватися. Ви отримаєте ще одну чудову нагоду переконатися, наскільки життя багатогранне і непередбачувана.

Коли уві сні вдається знайти загублену сережку, яка раніше належала вам, удача прийде звідти, звідки її зовсім не чекали. Якщо пощастило знайти чуже прикраса, чекайте звісток. Чим дорожче знайдена сережка, тим більше вас порадують новини.

Якщо довелося приміряти сережки уві сні, які насилу вдається одягнути, сонник вважає, що в даний час сновидец зазнає труднощів у спілкуванні. На роботі і вдома вкрай складно знаходити спільну мову.

До чого сниться міряти сережки, сонник пояснює вашим цікавістю. Чужі секрети не дають вам спокою, і вам не терпиться їх розгадати. Сновидіння може носити і більш узагальнений характер, наприклад, відображати ваше нове хобі або тягу до знань в принципі.

Вибирати сережки уві сні часто трапляється жінкам, які в дійсності ніяк не можуть навести порядок у своєму особистому житті і вибрати єдиного з численних шанувальників. Сонник нагадує, що така слизька ситуація не може тривати вічно.

Сонник Піфагора стверджує, що одягати сережки уві сні — добрий знак. Сновидіння обіцяє виконання бажань, які стосуються любові і романтичних відносин. Самотніх чекає довгоочікуване знайомство. Значення сну поширюється як на жінок, так і на чоловіків.

Втрата або поломка

До чого сниться втрачена сережка, може мати абсолютно прямолінійний тлумачення. Остерігайтеся крадіжок і пограбувань, — попереджає сонник. Причиною втрат нерідко виявляється недолік інформації, тому намагайтеся бути в курсі подій.

Якщо попало втратити уві сні золоту сережку, сновидіння нерідко є застереженням. Відносини, якими ви дуже дорожите в реальному житті, можуть бути зруйновані безглуздою сваркою. Сонник рекомендує не піддаватися на провокації і зберігати розсудливість.

Те,, до чого сниться втрата сережки, пояснюється необізнаністю. Сновидіння можуть ввести в оману або як ніби випадково приховати від нього важливі факти. Тлумачення, в першу чергу, стосується ділових і виробничих питань, проте, і в оточенні близьких людей в даний період слід бути уважнішими.

Якщо уві сні зламалася сережка, сновидцу загрожує розчарування в комусь із близьких. Причому, абсолютно необґрунтоване, як з’ясується пізніше. Сонник каже, що найімовірніше вам доведеться мати справу зі звичайним непорозумінням.

Тлумачачи,, до чого сниться зламана сережка, сонник нагадує, що об’єктом неправдивих чуток і пліток можете опинитися і ви самі. На даний момент рекомендується проявляти мудрість і обачність, утриматися від вчинків, які могли б зашкодити репутації.

Коли доводиться шукати сережки уві сні, сновидіння відображає стан пошуку в реальності. Об’єктом може бути все, що завгодно: джерело доходу, друга половинка, сенс життя. Сонник точно знає одне: ви шукайте щось дуже значуще для вас.

Тлумачачи,, до чого сниться одна сережка, сучасний сонник бере до уваги модні тенденції. В наші дні прикраса в одиничному екземплярі, як в жіночому, так і в чоловічому вусі, є стилістичним рішенням, а не символом втрати або незавершеності.

Якщо часто трапляється бачити уві сні золоті сережки, сновидіння відображає вашу любов до розкоші і красивого життя. Якщо це ювелірний виріб належить вам, сонник підкреслює, що все в ваших руках. Якщо ви поки тільки задивлялися на прикрасу, стало бути, все ще попереду.

Все, до чого сняться срібні сережки, внесе у ваше життя цілу бурю емоцій. Прийдешні події змусять вас неабияк похвилюватися, пережити не один зліт і падіння. Незважаючи ні на що, сонник стверджує, що побачене уві сні несе позитивний сенс.

Коли наснилися сережки з камінням, сонник пропонує брати до уваги енергетичні властивості мінералів. Наприклад, перли є передвісником сліз, а діамант обіцяє вдалий шлюб або заступництво.

Якщо сережки у вухах виконані з недорогоцінного металу, покритого позолотою, а дорогоцінні камені заміняють скельця, сонник попереджає, що в найближчий період ймовірність обману висока, як ніколи, так що будьте напоготові.

Коли уві сні фігурує сережка у вусі, сновидіння нерідко обіцяє прихильність безпосереднього начальства або іншого вищого особи. Сприятливий період для звернення в різні інстанції.

До чого сниться багато сережок, свідчить про вашу впевненість у собі і своєму безхмарному майбутньому. І, треба помітити, цілком виправданою. Сонник стверджує, що у вашому випадку це зовсім не ознака безпечності, а відчуття твердого грунту під ногами.

Сонник Міллера сережки розглядає як надзвичайно сприятливий символ. Сновидіння очікують хороші новини, які, швидше за все, торкнуться роботи.

Сонник сережки, до чого сниться сережки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: