Сонник срібло, до чого сниться срібло уві сні

Срібло здавна відоме своїми цілющими і магічними властивостями. Уві сні воно є символом Місяця, чистоти, сили, здоров’я. Те,, до чого сниться цей метал, тлумачиться сонником як застереження, що в гонитві за справжнім щастям не потрібно відволікатися на гроші.

Дорогоцінні дрібнички

Приснилися прикраси з золота і срібла символізують достаток і благополуччя сплячої людини. Бачити уві сні ланцюжок з сріблястого металу — до дружній бесіді, взаємодовіри, розумному розмови.

Побачене кільце зі срібла, за версією сонника від А до Я, пояснюється набуттям емоційної і духовної влади над коханою людиною. Приснилося обручку віщує зростання добробуту сновидіння, сімейну ідилію і взаємовиручку.

Збірник сонників пояснює,, до чого сниться кільце сріблястого матеріалу, початком нового перспективного справи, романтичним пригодою, несподіваною підтримкою. Бачити, що виріб лежить в багнюці, попереджає про підступи ворогів і підступи суперників.

Сонник Міллера, надіті на тіло прикраси, пов’язує зі схильністю сновідящего переоцінювати свої можливості і переваги. Чоловіків, подібне сновидіння застерігає про можливість неприємної сутички з начальством або обраницею. Можливо, Вам варто потримати язик за зубами, щоб не нарватися на серйозний конфлікт.

Браслет або ланцюжок зі срібла — символ мудрості і прозріння. Однак, за версією деяких сонників, то,, до чого сниться це прикраса, символізує окови і обмеження. Парні дорогоцінні вироби уві сні, такі як сережки, вказують на вигідне партнерство і взаємність почуттів.

Срібні предмети

Вироби з срібла асоціюються сонником Медеї з розумом і блискучою думкою. Бачити уві сні срібні столові прилади і посуд пророкують почесті і багатство наяву.

Ще одне тлумачення,, до чого сниться подібне сновидіння, мається на Новому сімейному тлумачі, який пов’язує приснився образ з появою в реальному житті хвилювань і незадоволених бажань.

Наснилися сковорідки і казанки, інкрустовані золотом або сріблом — до успіху і підвищенню добробуту. Рудник, де видобуваються благородні метали, передвіщає появу вигідного підприємства.

Скрині, вщерть наповнені золотом і сріблом, за версією Нострадамуса, віщують грандіозну грошову реформу в країні.

Вдала знахідка

Знайти або отримати в подарунок срібний браслет, пророкує сонником, велика кількість шанувальників для жінки. Однак жоден з них не припаде до смаку.

Довелося знайти уві сні монету сріблом, пророкує сонником брак фінансів. Ще одне пояснення подібного сновидіння є своєрідною підказкою про те, що не потрібно робити поспішних висновків, які на ділі виявляться поверхневими і помилковими.

Інші дії

Чистити срібло уві сні, на думку езотериків, обіцяє швидке захворювання або погіршення фізичного самопочуття. Для людей, наяву скутих хворобою, знаходити уві сні будь-які предмети, інкрустовані цим матеріалом, пророкує швидке зцілення.

Втратити ланцюг з кулоном віщає про стан пригніченості й безнадії сплячої людини. Можливо, наяву Ви зайняті пошуком правильної відповіді і не знаєте, який шлях віддати перевагу. Вибирати або отримувати в подарунок срібло — любов і обожнювання обранця. Купити для подарунка коханому — висловлює незаперечність щирих почуттів до цієї людини.

Збирати метал уві сні — до перспективних справах, зв’язків. Красти — до сумнівної вигоди, недобросовісним вчинків. Купувати — вдале вкладення коштів, поява цікавого і вигідного підприємства.

Сонник срібло, до чого сниться срібло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: