Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спрага, до чого сниться спрага уві сні

Жага уві сні — відображення незадоволеності життям. До чого сниться, чи вдалося людині попити, сонники інтерпретують з різних позицій.

Непогамовану бажання

Муки спраги втілюють ту незадоволеність, якої сновидец одержимий наяву.

В сонник Ванги картина пошуку вологи в пустелі означає, що духовне начало ослаблене в людині. До чого сняться муки спраги і спроби пити брудну воду: в гонитві за насолодами, сновидец згорне на хибний шлях, спробує наркотики.

Той, кому приснилось, ніби він безсилий знайти джерело і втамувати спрагу, наяву не в змозі реалізувати свою мрію. Сонник Дмитра та Надії Зими вважає непогамовану жагу передвістям бурхливого нервового зриву і закликає упокорити емоції.

До чого сниться відчувати спрагу не цілком здоровій людині? Можливо, тут відсутня пророче знамення, але прислухатися до сюжету необхідно. Новітній сонник Іванова закликає шукати підказки, які вкажуть на локалізацію захворювання. Під підозрою — підшлункова залоза.

Поневіряння по пустелі

Наснилося бродити по пустелі і виявити, що фляга порожня, означає вкрай вдалий збіг обставин. Якщо уві сні не вдалося вгамувати спрагу, так як там виявилося спиртне — хтось із приятелів, з кращих спонукань, надасть ведмежу послугу.

Сонник Ванги відкриває, що пророкує картина спекотної пустелі, де гинуть маси людей: всесвітня екологічна катастрофа стане відповіддю природи на нерозумне втручання людини.

Наближення до мрії

Багато сонники відзначають, до чого сниться, ніби людина втамував спрагу: момент виконання його бажань близький, як ніколи — не пройшовши повз своєї удачі. Уві сні, в якому пили свіжу воду і наситились нею інші люди, людина отримує пророцтво підтримки впливових панів.

Провісники звертають увагу на те, яку вологу п’є уві сні сновидец. Наснилася джерельна вода — це знамення духовного піднесення, успіху в матеріальному світі і здоров’я, болотна — передвістя хвороби, каламутна — обіцянка невдач, солодкий напій — швидке виконання бажання.

Неприємний знак — тамувати спрагу з колодязя. Це означає, що сновидець великий марнотрат.

Еротичні фантазії

Зигмунд Фрейд не залишився в стороні від тлумачень того,, до чого сниться відчувати спрагу. Це відображає або недоступність предмета жадання, або тривале утримання, але в будь-якому випадку втілює прагнення до сексу.

В сонник Фрейда йдеться: втамувати спрагу уві сні — означає, випробувати оргазм наяву, найближчим часом. З ким саме це станеться, підкаже джерело вологи. Пити з посудини символізує відносини з постійною партнеркою, з річки — це буде спонтанний секс.

Зачерпувати уві сні воду долонях — знак, що чоловік вдасться до самозадоволення. Але якщо наснилося, як він пив з рук жінки, їй судилося бути його вірною рабинею. Якщо тільки вона сама не звернулася до чорної магії і не приворожила партнера.

Сексуальні фантазії жінок теж знаходять втілення в подібних снах. Якщо приснилося, ніби вона втамовує спрагу зі струмка, їй в реальності необхідний більш досвідчений коханець, зачерпує воду руками — секс її дратує. Те, що уві сні вона хоче пити, сонники пояснюють прагненням до материнства, а гарний посудину нагадує: найбажаніші діти з’являються від коханого чоловіка.

Сонник спрага, до чого сниться спрага уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: