Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник смажена картопля, до чого сниться смажена картопля уві сні

До чого сниться смажена картопля? Сонники часто інтерпретують цей символ як передвістя вдалого періоду життя, дружню зустріч, отримання вигідної пропозиції, а також влаштування на роботу. Ця страва, побачене уві сні, іноді навіть віщує швидке весілля.

Дорожите своїми друзями!

До чого сниться смачна смажена картопля з грибами? Згідно сонником, на майбутню дружню вечірку доведеться витратити більше грошей, ніж заздалегідь заплановано.

Є таке блюдо уві сні означає: незважаючи на досить скромний спосіб життя сновидец завжди буде привітно зустрічати друзів, знайомих, які зайшли до нього додому.

Приснилися смачна смажена картопля фрі і м’ясо, за сонником, віщують зустріч і приємне проведення часу з хорошими приятелями в ресторані.

Смажити картоплю з грибами уві сні — вас несподівано відвідають гості: давні друзі, які приїхали здалеку, родичі, які вирішили зробити сюрприз.

Приготована в вугіллі, вона обіцяє приємний відпочинок на лоні природи великій компанії друзів — повний релакс після трудових буднів.

Удача буде вас супроводжувати

Бачити її уві сні означає: попереду чекає удача, процвітання, успішне завершення починань. Для сфери ваших ділових інтересів настає чудовий час, використовуйте можливості, що відкриваються по максимуму.Є смажену картоплю, згідно сонником, віщує якесь вигідну пропозицію в бізнесі. Не пропустіть його.

Наснилося це блюдо, доповнене м’ясом або куркою? Такий знак обіцяє одержання несподіваного доходу. Це може бути незапланована премія або повернення боргу, забутого давно і міцно.

Є її уві сні — наяву сплячого очікує досить сприятливе рішення по якомусь важливому для нього питання, що залежить від інших людей.

Робота, кар’єра

Сонник вказує: таке бачення подає сигнал про виникнення обставин, при яких необхідно прийняти важливе рішення, що стосується фінансових справ.

Бачити уві сні, ніби готуєте її — вам належить підвищення по службі. Якщо шукаєте роботу — дуже скоро знайдете гарне місце.

Наснилося це блюдо з грибами? З огляду на обмежених обставин потрібно підшукати додаткове джерело доходу. Приклавши чимало зусиль, ви зумієте знайти бажане, при цьому важливим виявиться вміння спілкуватися з незнайомими людьми, розглядаючи різні теми.

Наснилося бачити смажену картоплю? Сонник сповіщає: наяву отримаєте пропозицію про хорошу роботу.

Щастя поруч

До чого сниться смажити цей коренеплід на багатті? Можлива зустріч приятелів або побачення з коханою людиною на природі, яке пройде так, як мріялося — в піднесеному настрої, цікавим спілкуванням.

Для чоловіка смажити картоплю уві сні самому означає: він незабаром залишить свою холостяцьке життя і одружується.

Одиноким дівчатам таке сновидіння обіцяє швидке заміжжя. Коли спостерігали за кимось, жарівшім картопля — скоро один з ваших родичів зіграє весілля.

Інші тлумачення

Якщо подібний сюжет сниться вагітній — часто він просто уособлює сильне бажання з’їсти цю рум’яну хрустку картопельку, що виділяють приємний аромат, яку їй небажано їсти.

Коли смажена картопля сниться вагітній — сонник вказує: треба дотримуватися помірності, стриманість у їжі. Слід пам’ятати: надмірне вживання деяких продуктів може спровокувати небажані наслідки.

Сонник смажена картопля, до чого сниться смажена картопля уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: