Сонник спека, до чого сниться спека уві сні

Спека уві сні символізує гарячу любов і палке щастя, невдачу і сильний сором. Тлумачення образу повністю залежить від його другорядних деталей. Сонник точно пояснить,, до чого сниться вказане бачення.

Розшифровка по Міллеру

Приснилася спека? Сонник Міллера дає строго несприятливий тлумачення сну. Вас наздожене смуга невезіння. Крім того ймовірно з вини досить близької людини ви не зумієте втілити задумане.

Розслабтеся!

До чого сниться спека і сонце? Через непомірних амбіцій чи пристрасті ви втрачаєте життєві сили, що позбавляє навіть примарної надії на благополучний результат.

Наснилося палюче сонце? Сонник вважає, що ви сухий і черства людина, бо віддаєте перевагу мислити тверезо і без зайвих емоцій. Щоб досягти гармонії, дозвольте собі хоч трохи розслабитися і навіть закохатися.

Уві сні висушує сонце символізує самотність чи виснажливу хворобу. Сталося бачити, що на шкірі з’явився сонячний опік? Це означає, що близька людина стане причиною душевних страждань.

Не піддавайтеся!

До чого сниться посушливе і спекотне літо? Ваше дурне або необережна поведінка дасть привід для насмішок.

Бачити, як ви дико страждаєте від спеки погано. У реальному світі ви піддастеся пристрасті або миттєвому бажанню, що призведе в серйозних проблем і навіть втрат. Якщо розглянутий образ супроводжується спрагою, то наяву важко захворієте.

Уві сні спека і літо в сезон знаменує емоційні, але вкрай стомлюючі події. Якщо подібний сюжет приснився в холодну пору року, то наяву відбудеться справжнє диво. Сонник пророкує виконання бажань і неймовірне везіння в справах.

Тлумачення відчуттів

Щоб точно зрозуміти,, до чого сниться виснажлива спека, сонник рекомендує відновити власні відчуття і дії уві сні.

 • Задихатися — хвороба серця.
 • Страждати — сумніви.
 • Помирати — поразка, невдача.
 • Ховатися — вихід з важкої ситуації.
 • Насолоджуватися — несподіваний поворот, знахідка.
 • Не пропустіть шанс!

  Наснилося, що ви бродили уві сні вулицями, знемагаючи від спеки? В реалі навалиться купа непотрібних турбот, які доведеться зробити в короткий термін.

  Бачити на вулиці спеку, а самому в цей момент знаходиться в прохолодному приміщенні, означає, що ви зумієте скористатися сприятливим збігом обставин і досягнете поставленої мети.

  До чого сниться, що моторошна задуха наздогнала вас на лоні природи? Сонник передбачає, що в світі реальному раптово похолодає.

  Що ви робите?

  Велика спека уві сні попереджає про неможливість здійснити якийсь план. Наснилася дика спека, від якої немає порятунку? Сонник вважає, що ви витрачаєте життєві ресурси не за призначенням.

  Це буквально означає, що ви турбуєтеся через дрібниці і будуєте далекосяжні плани, а життя в цю мить проходить повз вас. Щоб змінити ситуацію, досить знайти більш гідне застосування своїм талантам і можливостям.

  Пора позбутися!

  Уві сні ви дуже явно відчули спеку? В реалі ви спробуєте позбутися від деяких комплексів і обмежень.

  Сонник переконаний, що при частці везіння і дещиці власного завзятості ви досягнете хороших результатів.

  Іноді сновідних задуха натякає на занадто тісний і ймовірно неабияк обридлу зв’язок. Причому не обов’язково любовну.

  Сонник спека, до чого сниться спека уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: