Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стежка, до чого сниться стежка уві сні

Побачити уві сні стежку — це знак того, що на життєвому шляху сновидіння можуть виникнути якісь труднощі або ж навпаки — буде відзначено стрімке поліпшення ситуації. Зрозуміти, до чого ж сниться стежка: до добра чи до лихо, допоможуть сонники.

Коротко про головне

Дуже прикро, якщо ви відчуваєте, що сон може бути пророчим, а ви практично нічого з нього не пам’ятаєте. Але не турбуйтеся, сонники можуть дати вам точні тлумачення, нехай і не такі докладні, на основі одного єдиного фрагмента, спливаючого в пам’яті.

 • Гуляти по стежці — до несподіваної удачі.
 • Втратити дорогу — вас здолають сумніви.
 • Підійматися на гору по стежці — до процвітання.
 • Збігати вниз — до невдачі.
 • Спотикатися об каміння, бродячи по гірській стежці — до труднощів і проблем.
 • Сонник Міллера

  Наснилося, що ви біжите по стежці, чіпляєтеся взуттям за каміння і коріння дерев? Незабаром трапляться в життя напасті, які будуть дуже виводити вас із себе.

  Хочете знати,, до чого сниться прогулянка по зеленій стежці з красивими квітами з боків? Сновидіння пророкує позбавлення від почуттів, які вас обтяжують.

  Стежки в лісі, як символ змін

  Йти вночі по лісовій стежці — зміни будуть на краще, але вас вони будуть обтяжувати. Залишитися там спати — настрій покращитися, і ви будете раді змінам.

  Шукати стежку, блукаючи в лісі — досада через невдачі в практично закінченому проекті дуже вас засмутить.

  Іти в сні по зеленій стежці в лісі, милуючись навколишніми пейзажами — вас чекає несподівана радість і успіх, обіцяє Місячний сонник.

  Наснилося, що лісова стежка вивела вас на швидкісну магістраль? Події, наступні після такого сну, матимуть стрімкий характер.

  Гірські стежки — знак злетів і падінь

  Йти по вузькій гірській стежці, що в’ється серед величезних валунів — до тернистому шляху до успіху, пророкує Східний сонник.

  Порадує тлумачення сну, в якому ви бачите, що вам довелося підніматися на вершину гори: вас чекає запаморочливий успіх.

  Цікавить, до чого сниться, що ви спускаєтеся зі скелі по вузькій стежині? Будьте готові до провалу через власні помилки. А ось спускатися вниз, втікаючи від каменепаду — вас «підставлять» конкуренти.

  Збитися з шляху — до сумнівів

  Спускалися в яр і збилися з наміченого маршруту, потрапивши в густий туман? Сонник міс Хассе дає таку ось трактування: вас здолають сумніви в правильності ваших дій.

  Бачити уві сні, що ви бігаєте з собакою наввипередки по сніговій стежині, намагаючись знайти вихід на широку дорогу — ви не дуже довіряєте своєму другові або колезі в реальному житті.

  Наснилося, що ви втратили стежку, потрапивши в снігову бурю? Не відкладайте нічого на потім! Якщо сумніваєтеся в чомусь — попросіть допомоги у знаючу людину.

  Небезпечний маршрут, або Обережність не завадить

  Якщо вам приснилося, що ви бігаєте по самому краю обриву, то наяву слід проявити максимальну обережність, приймаючи відповідальні рішення, дає пораду сонник пастора Лоффа.

  Цікавитесь, до чого сниться, що ви крадетеся по стежці, що йде через кладовище? Ваші надії на краще «помруть» через вашу нерішучості.

  Бачити сон, що ви застрягли в заметах, в які вас завела ледве видна з-під снігу стежечка — бережіть здоров’я.

  Сонник стежка, до чого сниться стежка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: