Сонник спостерігати, до чого сниться спостерігати уві сні

Споглядальна позиція уві сні вважається виграшною, особливо якщо людина не сприймає те, що відбувається емоційно. У той же час сонники відзначають,, до чого сниться відсторонено спостерігати за тим, що відбувається: це уособлює самостійність і відповідальність за вчинки.

Сонник Міллера про галасливих розборках

На думку Міллера, спостерігати за бійкою з боку означає даремно витрачати душевні сили на тривоги, замість того, щоб втрутитися в хід подій. Наснилося підглядати за бійкою, в якій учасники билися не на життя, а на смерть — не дивлячись на приводи для занепокоєння, наяву конфлікти вирішаться благополучно. Тлумачення сну,, до чого сниться стежити за театральної бійкою: чекають бурхливі розваги.

Таємниці наяву — стеження в сновидінні

За сонником Фрейда, коли сексуальні фантазії в реальному житті не знаходять виходу, залишається стежити за ким то уві сні, в надії застати його зненацька. Якщо приснилося потай спостерігати за людиною за допомогою бінокля або системи відео спостереження, наяву ви справите сильне враження на оточуючих своєю готовністю відстоювати незалежну позицію.

Підглядати уві сні за людиною з числа знайомих підтверджує обґрунтованість підозр на його рахунок. Сонник Від «А» До «Я» віщує розтрату громадських коштів, за яку сновидец понесе відповідальність, якщо йому приснилося, як він таємно спостерігав за людиною.

Таємно спостерігати за улюбленим — прояв ревнощів. Стежити за хлопцем і бачити поцілунок з іншою дівчиною — до міцних відносин. Але стати свідком статевого акту може мати кілька тлумачень сну — дійсне руйнування відносин або відчуття провини перед коханою, яке дівчина намагається компенсувати його уявним гріхом — сексом на стороні.

Стати свідком скандалу скандал знак дуже приємний, особливо для дівчини — який-то чоловік давно спостерігає за нею з великою симпатією. У той же час сонники відзначають: бачити сварку — пророкування помилки на роботі. Спостерігати з боку за родами уособлює упущені можливості.

Коли є, що приховувати

До чого сниться відчуття, що за вами спостерігають зверху, наприклад, з вікна або за допомогою камери спостереження? Сонник Фрейда стверджує, що ви хотіли б приховати від оточуючих свої сексуальні переживання, але про них стане відомо багатьом.

Якщо наяву у людини назріває конфлікт, а уві сні камери спостереження невідступно стежать за ним, це означає, що у нього прихований козир в рукаві, який допоможе здобути перемогу.

Менше жорстокості

Бути спостерігачем насильства, нападу і залишатися байдужим інтерпретується сонниками, як прояв садистських нахилів. До чого сниться підглядати за вбивством? Сновидець схильний до грубості в сексі, його егоїзм заважає відчути, що партнеру це буває неприємно. Якщо навчитися контролювати себе, сексуальне життя покращиться.

Наснилося стежити за вбивством, що відбувається прямо на очах, пророкує залучення в серйозний конфлікт, який зараз знаходиться в стані розвитку. Психолог Міллер пророкує зло, що виходить від інших, і не виключає того, що за вбивством уві сні піде реальний злочин, якого сновидец стане свідком.

Авіакатастрофи

Сонники, пояснюючи,, до чого сниться спостерігати за авіакатастрофою, радять приділити підвищену увагу своєму здоров’ю. За авіакатастрофою уві сні можуть стояти проблеми в інтимних стосунках.

Спостерігати політ, аварію і падіння літака — знак, що успіх важливої ​​справи під загрозою. Бачити уві сні, як літак розбився, наяву відіб’ється в необхідності особисто контролювати ситуацію. Згідно сонником Ванги, помітити падіння літака віщує катастрофу, від якої сновидец не постраждає.

Природа і стихії

До чого сниться бачити уві сні природні катаклізми? Згідно сонникам, це означає наступне:

 • Пожежа — любов, весілля,
 • Спостерігати за палаючим приміщенням — дивовижні вести,
 • Злива — успіхи,
 • Повінь — вигода, багатство або грандіозні зміни,
 • Стежити з укриття за ураганом, смерчем — відповідальне доручення,
 • За блискавкою — щаслива, але швидкоплинна любов.
 • Спостерігати за рибою — грандіозні плани, дивитися, як ловлять рибу в річці — маленькі успіхи. Наснилося стежити за ведмедем, сплячим в барлозі — перегляд духовних принципів.

  Все, що пов’язано з морем, відображає жіночу сутність. За хвилями на стоять переживання, за акулою — викриття суперниць, за тим, як ловлять рибу в море — ускладнення вагітності.

  Бути вболівальником

  До чого сниться спостерігати за спортивними змаганнями? Бачити стрибки в воду в басейні передрікає людині прийняття рішення, яке змінить долю. Спостерігати за футболом — не слід довіряти чужої думки.

  Сонник спостерігати, до чого сниться спостерігати уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: