Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сузір’я на небі, до чого сниться сузір’я на небі уві сні

До чого сняться сузір’я на небі? Такий сюжет може приснитися досить рідко, він обіцяє удачу, успіх. Сонники іноді наділяють цей символ здатністю передбачати перемоги або великі виграші. Побачивши його уві сні, знайте — фортуна посміхається вам!

Можливий сюрприз від кого-то

Бачити уві сні сузір’я на небі — скоро до сновидцу прийде велика компанія друзів, знайомих. Вони хочуть зробити сюрприз, тому не треба їх розчаровувати, показуючи, як чекали їхнього приходу. До речі, чим більше зірок наснилося — тим більше буде гостей.

До чого сняться зіркові фігури на темному нічному небосхилі? Сонник повідомляє: незнайома людина піднесе сюрприз.

Ділова сфера

Наснилося, ніби вони дуже яскраві? Таке сновидіння обіцяє несподівану удачу в бізнесі. Проекти, спочатку не особливо виграшні, принесуть відмінну прибуток.

Бачити зоряне небо, де прекрасно проглядаються контури фігур, шукати шлях по зірках — хороший знак. Людині вдасться знайти правильне рішення якогось важливого справи. Головне — не чекати, поки це за нього зробить хтось інший.

Сонник Міллера: наскільки яскраві зірки?

Яскраві зірки, сузір’я на небі уві сні — передвістя міцного здоров’я, благополуччя, процвітання. Коли ж вони тьмяні, багряні, ледве видно — слід очікувати бід і невдач.

Приємні несподіванки

Бачити їх на нічному небокраї часто означає знахідку. Сплячий несподівано знайде щось потрібне для себе. Сонники зазвичай трактують це бачення, надаючи йому позитивний сенс.

Подібне сновидіння може попереджати: станеться випадок, який викличе здивування. Швидше за все, це будуть приємні емоції.

До чого сниться гарне зоряне небо? Згідно сонником, воно віщує вдале придбання — ймовірно, велику корисну річ для господарства.

Коли уві сні розсіюються хмари, а крізь них поступово проступають сузір’я на небі — для сновидіння проясняться незрозумілі раніше речі, обставини.

Виграш вас чекає!

Знаходити уві сні на зоряному небосхилі різні сузір’я — наяву сновидіння чекає удача в грі. Однак не варто зловживати цим, адже можна не помітити, коли везіння покине гравця і задоволення стане кошмаром.

Наснилися яскраві великі зірки, складові відомі всім групи? Сонник стверджує: настає час удачі, зараз можливий щасливий виграш. Після такого сновидіння можна купити лотерейний квиток, щоб упевнитися в цьому.

Сузір’я на небі уві сні обіцяють успіх всім. Навіть якщо ви не захоплюєтеся азартними іграми і лотереями, теж можете скористатися цим шансом. Спробуйте зробити те, про що давно мріяли, але не наважувалися. Підіть нестандартним шляхом до мети — ви приємно здивуєтеся!

Дізнайтеся, що готує вам доля

Спостерігали обриси зіркових фігур в нічному небі? Чи зможете зрозуміти, як ставляться до вас зірки. За їх формі і кутах, під якими перетинаються умовні лінії, дізнаєтеся, що обіцяє найближче майбутнє.

До чого сняться сузір’я на небі з гострими кутами? Будете кимось керувати. З прямими — ваше життя добре налагоджена, має надійний фундамент. Плавні округлі лінії обрисів вказують, за сонником: людина прагне совершенствоватьс. Незрозуміла форма — попереду несподівані повороти долі.

Якщо зірок уві сні настільки багато, що не можна вловити послідовність їх розташування — незабаром відбудуться нові події, які стануть повною несподіванкою.

Сонник сузір'я на небі, до чого сниться сузір'я на небі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: