Сонник сорока, до чого сниться сорока уві сні

Якщо звернутися до народних прикмет, то можна дізнатися, що в реальному житті сорока найчастіше приносить сумні звістки і людські розбіжності. А що обіцяє появу цього персонажа уві сні? Сонник спробує розібратися,, до чого сниться цікава брехуха.

Трактування по Міллеру

Сонник Міллера згоден з народною мудрістю. Він вважає, що все,, до чого сниться сорока, обіцяє сновидцу розчарування. Бачити уві сні цю лісову гостю — до гучних сварок і емоційним розмов, особливо якщо вона залетіла у вікно.

Наснилася великий птах, яка безперестанку скрекоче? Бійтеся пліток і наклепу на свою адресу. Якщо ж уві сні вона сіла на підвіконня, то чекайте гостей здалеку.

Символ балакучості

У народі досі побутує величезна кількість прислів’їв і приказок про сорок і їх не завжди пристойному поведінці. Ці ж риси ввібрав в себе і образ, що з’являється уві сні.

Сонник вважає, що сорока уособлює легковажність, воровітость, цікавість і балакучість. І якщо уві сні ви бачили пернату базіку, то варто зайнятися самоаналізом і позбутися від негативних якостей. Але саме ці риси і допомагають розібратися,, до чого сниться сорока.

Суперниці і конкуренти

Сонник рекомендує згадати, в якому місці ви бачили сороку. Так птах, яка ширяє високо в небі, символізує велику мрію.

Якщо жінці наснилося, що шахрайка залетіла в будинок і почала жорстоко клювати, то ймовірно у неї з’явилася серйозна суперниця. А ось мертва пташка в будинку — знак хороший. Він говорить про те, що ви зумієте перевершити якусь даму, і вона поступиться в боротьбі за чоловіка.

Сонник вважає, що приблизно так само слід тлумачити сновидіння і чоловікам. Тільки пернаті в цьому випадку символізують конкурентів не стільки в любові, скільки в бізнесі.

Сварки і конфлікти

Якщо в нічних мареннях птах випадково залетіла у вікно, то сонник вважає такий сон попередженням. До чого сниться залетіла у вікно сорока? До сварок, конфліктів, поганим новинам, в загальному, до неприємностей.

Ще гірше якщо чорно-біла бісова уві сні вас клює. Значить, все перераховане торкнеться сновидіння дуже близько. До речі, якщо наснилося, що шахрайка щось вкрала, а ви її вистежили, то наяву вам вдасться зловити когось на «гарячому». Якщо ж вона вас при цьому клює, то винуватець буде люто відбиватися.

Виконання бажань

Сонник вважає, що особливе значення має сновидіння, в якому ви тримали сороку в руках. Знаючи, що в деяких випадках цей птах є символом мрій, нескладно здогадатися до чого воно сниться.

Однак тут є один нюанс. Якщо бовтанка в руках наснилася в першій половині тижня, то бажане здійсниться неодмінно, а якщо в другій, то сподіватися на це не доводиться.

При цьому додаткові деталі сновидіння вкажуть на причини. Наприклад, якщо пташка в руках виявилася мертва, то і ваші бажання або нездійсненні, або порожні.

Містичні здібності

Взагалі, якщо ви побачили вночі сороку в будинку, то гарненько придивіться до неї. Бути може це ви і є? Особливо якщо приснилася дуже велика і вкрай ділова птаха.

Сонник нагадує, що сорока в світі магії є помічницею магів і відьом, а у снах може бути їх уособленням. Можливо, ви дійсно маєте містичні здібності, про які поки не здогадуєтеся.

Сонник сорока, до чого сниться сорока уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: