Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник соплі, до чого сниться соплі уві сні

«Якщо застуду лікувати, вона пройде за тиждень, якщо не лікувати — за сім днів», — кажуть англійці. Кожна людина, хто хоч раз стикався з нежиттю, думаю, погодиться з жителями Туманного Альбіону. Соплі — явище малоприємне і не естетичне. Вони не становлять суттєвої загрози для здоров’я, проте псують нам настрій, заважаючи дихати і вести звичний спосіб життя. А ще з ними важко спати. А уявіть, що соплі вам наснилися! До чого сниться подібне? Що хоче сказати нам наша підсвідомість, посилаючи уві сні «сопливі» образи? Давайте розбиратися! І почнемо ми з того, що згадаємо всі подробиці і запитаймо себе тому, хто краще за всіх розбирається в сновидіннях — сонником! Почнемо!

«Сопливих» історії

Бачити уві сні соплі — побережіть своє здоров’я, інакше незабаром ви захворієте простудним захворюванням в реальному житті.

Наснилося, що соплі течуть з носа знайомого вам людини, якого ви знаєте в реальному житті — придивіться до цієї людини, можливо, він стане причиною ваших проблем, попереджає сонник Міллера.

Сниться, що вам важко дихати через сопель — стежте за тим, що ви говорите. Незабаром ви можете прославитися як пліткар.

Сякатися уві сні в хустинку — до отримання великої суми грошей, висмарківать соплі прямо на землю — до великих витрат в реальному житті.

Соплі течуть з носа дитини — до дрібних неприємностей в сімейної чи особистому житті.

Соплі та інші неприємності

Сниться, що ви висмарківаться на хустку зелену слиз — до «незрілому» і не обдуманого вчинку. Місячний сонник попереджає вас, перш ніж щось зробити, продумайте всі деталі, щоб не потрапити в халепу.

Бачити уві сні соплі з кров’ю — до хвороби «кровного» родича, пророкує сонник.

Наснилося, що ви очищаєте свій ніс від комашок — на шляху до вирішення проблем або досягнення цілей і планів стоять серйозні перешкоди. Якщо уві сні ви змогли звільнитися від них — наяву труднощі незабаром вирішуватися, не змогли — забудьте на час про свої плани.

Сякатися густим слизом, яка тягнеться за рукою — вас з вашими рідними людьми пов’язують невидимі нитки, що дозволяють вам відчувати один одного на відстані. Дане сновидіння підказує, що ці «нитки» можуть ось-ось обірватися. Зателефонуйте рідним, нагадайте про себе, радить сонник.

Коли хвороба заважає жити

Сниться, що ви на важливій зустрічі, підписуєте якийсь документ, а у вас з носа течуть довгі шмарклі, вимазивая все навколо — в реальності ви станете учасником неприємної історії.

Побачити уві сні себе артистом, що виступають на сцені, і в самий невідповідний момент вам довелося сякатися на очах у великої кількості людей. Тлумачення цього сну за місячним сонником таке: амбіції і завищена самооцінка не дають вам тверезо дивитися на речі, тому ви переживаєте через кожного свого промаху, навіть незначного.

Наснилося, що ви так чхнули, що оточуючим довелося витирати все навколо себе — наяву ви можете стати причиною якогось конфлікту. Хтось дуже серйозно посварилися через вас.

«Будьте здорові!»

Сниться, що у вас важка затяжна простуда, і соплі течуть упереміш з кров’ю — незабаром родич звернеться до вас за допомогою. Не відмовте йому, інакше втратите добре ставлення з цією людиною, застерігає сонник.

Бачити уві сні хворого застудою людини з нежитем і високою температурою — до «напруженням пристрастей» в колективі, попереджає сонник. Хочете уникнути неприємностей, тримайте нейтралітет, не висловлюючись категорично проти когось із сперечальників.

Наснилося, що у дитини зелені соплі і ви переживаєте з цього приводу — в реальному житті ви не змогли виконати якесь дрібне доручення начальника і тепер дуже боїтеся, що це відіб’ється на зарплаті.

Сонник соплі, до чого сниться соплі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: