Сонник соняшник, до чого сниться соняшник уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться соняшник, сонник розповість про найголовніше: здоров’я, любові, достатку. Символ уві сні іноді служить попередженням.

Самотньо ростуть

Український сонник розповість,, до чого сниться соняшник. Коли трапляється бачити цю квітку, очікують радість, визнання, звільнення від надокучливих турбот.

Езотеричний сонник пропонує вельми цікаве тлумачення снів. Образ символізує безперервний перебіг часу, циклічність, рух за Сонцем.

Снотолкователь Мандрівника вважає, що той, кому довелося бачити соняшник, буде змушений знайти спільну мову з малоприємними особистостями заради спільної справи, яке, до речі, завершиться успішно.

Якщо приснився соняшник, з якого птаха виклювали насіння, Зимовий провісник Іменинників вважає символ попередженням про серйозну небезпеку. Будьте обережні, стежте за дітьми.

Якщо соняшник сповнений насіння, попереду позитивні зміни в особистому житті. Великий і дозрілий обіцяє фінансове благополуччя.

Зерна

Якщо ви так любите лузати насіння, що ні перестаєте це робити навіть уві сні, належить круговорот розваг в приємній компанії. Єдине побажання — не сприймайте все, що відбувається на цьому святі життя занадто серйозно.

Якщо дівчині приснилося, як вона гризе насіння і плює лушпиння на підлогу, сонник делікатно натякає, що причина її проблем в спілкуванні — зарозумілість.

Ще одне тлумачення снів стверджує, що даний символ віщує умиротворення, стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Якщо приснилися насіння, не витрачайте час, подумайте про майбутнє. Надолужити згаяне буде дуже проблематично.

Вважається дуже сприятливим знаком, якщо насіння соняшнику наснилися хворому або жінці, якій ніяк не вдається завагітніти. Хворий піде на поправку, в родині очікується поповнення.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера вважає, що ви закохані або молоді серцем і душею. В недалекому майбутньому відбудеться заручини або весілля.

Це не єдине пояснення, до чого сняться зерна соняшника. Сновидіння очікує по-справжньому захоплююче захоплення.

Соняшникове угіддя

Сонник пояснює, що означає уві сні бачити себе в поле соняшників. Насправді сплячому принесуть величезну радість прості, і в той же час безцінні речі: дружба, приємне спілкування, людське тепло.

Сімейний тлумач обіцяє, що якщо наснилося соняшникові поле, в оточенні скоро з’явиться людина, гідний наслідування.

Існує й протилежна за змістом пояснення, до чого сняться соняшникові угіддя. Той, кому вдалося побачити себе серед квітучих соняшників, виявиться в суспільстві, де головну роль відіграють гроші, а не розум і людську гідність. Бажання швидше залишити цей колектив цілком закономірно.

Найчастіше соняшникові поле символізує компанію дурних і хвалькуватих людей. При цьому знайдеться вагома підстава терпіти їх суспільство.

Сонник Симона Кананіта трактує поле соняшників як провісник успіху у протилежної статі.

Урожай

Коли уві сні трапляється садити соняшник, зверніть увагу на стан грунту. Суха земля означає безперспективність затії. Родючий чорнозем віщує успіх вашого починання і солідний прибуток.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться не тільки сіяти соняшник, а й встигнути насолодитися результатом своєї праці. Ваше рішення залишити безперспективна справа і здійснити власний проект принесе дохід.

Коли уві сні доводиться збирати насіння, настав час пожинати плоди давно розпочатої справи. Найчастіше сновидіння стосується дітей або учнів. Сновидінню належить випробувати гордість за їхні успіхи, яких вдалося досягти, завдяки його турботі і старанням.

Сонник соняшник, до чого сниться соняшник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: