Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сьомга, до чого сниться сьомга уві сні

Красива і жирна сьомга, яка наяву вважається стравою аристократів, уві сні не завжди має позитивні трактування. Пояснюючи,, до чого сниться ця рибка, сонник нагадує про необхідність зібрати свою волю в кулак і не піддатися негативним емоціям.

Що говорить Міллер?

Психолог приснився сьомгу асоціює з радістю, успіхом і безтурботністю. Тим, кому довелося уві сні є філе червоної риби, Міллер пророкує відсутність тривог і процвітання.

Молодій жінці, бачити солону сьомгу в бочці, сповіщає Міллером заміжжя за життєрадісним і забезпеченою людиною, здатним втілити всі бажання сплячої красуні.

Про поповнення…

Нескладно здогадатися,, до чого сниться заміжній жінці є червону рибу. Сонники пов’язують приснився епізод з імовірною вагітністю. А ось чоловікові, зловити уві сні велику сьомгу, сповіщає Китайським сонником про появу гідного спадкоємця.

Бачити багато рибки, що плаває в річці, віщає про необхідність подбати про своє потомство і спадщині для нього.

Побережіть здоров’я!

Загальний сонник сповіщає помітне погіршення здоров’я тим, кому довелося є уві сні рибку. Наснилося, що блюдо з сьомги поїдав один з ваших родичів, значить, в реальності цей персонаж захворіє.

Про обережність нагадує сонник від А до Я, пояснюючи,, до чого сниться купувати сьомгу. Подібний епізод застерігає про небезпеку зламати ногу або руку. Продавати солону рибу уві сні свідчить про можливе захворювання далекого родича.

Подробиці: яка вона?

Сучасний суміщений сонник пов’язує тлумачення сну про сьомги, з її приснився характеристиками. Так, бачити:

 • Солону — віщає про благополучне вирішення проблем, що накопичилися;
 • Жирну — віщує отримання приємного сюрпризу;
 • Слабосоленую — зумовлює радісна подія;
 • Заморожену — попереджає про неприємності на любовному фронті;
 • Свіжу — обіцяє поїздки і пригоди;
 • Велику — сімволізірует хороші перспективи на кар’єрному поприщі.
 • Відпочиньте!

  Готувати страви з сьомги, за версією Сучасного суміщеного тлумача, говорить про необхідність відпочити сплячій людині. Ви морально і фізично втомилися щоб займатися важливими справами.

  Стримуйте емоції!

  Великий снотолкователь пояснюючи,, до чого сниться філе дорогою рибки, зумовлює важкий період сварок і негараздів.

  Жінці, бачити, як її коханий поглинає рибний бутерброд, варто побоюватися чвар і конфліктів з партнером, пов’язаних з грошима. Чоловікам подібна картинка означає наявність у коханої меркантильних інтересів.

  Попереду боротьба!

  Красиві шматки лососини, що лежать на тарілці, символізують успіх, за який доведеться поборотися. Бачити, що ласощі впало на підлогу, означає сутичку з конкурентами і недоброзичливцями, які заздрять вашим досягненням.

  Успіх близько!

  Людям, яким довелося самим солити або коптити сьомгу, снотолкователь Мандрівника сповіщає про неймовірну удачі і благополуччя. Завдяки вашому ретельності в роботі, ви досягнете величезних висот.

  Сонник сьомга, до чого сниться сьомга уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: