Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сім’я, до чого сниться сім’я уві сні

Бачити уві сні свою сім’ю настільки природно, що часто такі сновидіння не мають поророческого значення. Сімейні проблеми, тривоги і радості просто знаходять відображення в образах близьких. Разом з тим, певні сюжети трактуються неоднозначно, причому іноді, роз’яснюючи,, до чого сниться ту чи іншу подію, сонники дають досить несподівані тлумачення.

Коло рідних сприймається людьми, як символ єднання, опори, і в той же час з дитячого віку саме в сім’ї бачать причину всіх своїх нещасть.

Свій рід

Одні сни про сім’ю являють собою передчуття радості, інші сповнені похмурих прогнозів, але в більшості випадків, вони мають позитивне тлумачення.

До чого сниться вся сім’я? Це, як правило, саме проекція того, що відбувається наяву. Те, що людина бачить всіх поруч, говорить про єднання, підтримки, світі в колі рідних, що природним чином трактується сонником як щастя, довголіття, здоров’я і успіх у справах.

Алегоричне тлумачення сонник дає того,, до чого сниться сім’я і діти. Образ дітей, як об’єкта турботи, виникає, коли людина підсвідомо відчуває, що своїми словами або вчинками образив когось із домашніх, або недостатньо добре піклується про них. Однак якщо діти були головними дійовими особами цього сновидіння, то це віщує радісні звістки або події.

Бачити уві сні сім’ю за столом — до повного благополуччя, матеріального достатку, здоров’я. Сонник Езопа предвещвет одужання хворого, отримання звісточки від далекої рідні, поповнення сімейства.

Якщо у се все розсідаються за столом по старшинству, така ієрархія говорить про актуальність проблеми виховання. Людина незадоволений таким станом, але на нього чекають зміни, цікаві повороти в особистому житті. Незаміжньої дівчини незабаром зроблять приємне пропозицію руки і серця.

Для ділової людини, повністю пішов в бізнес, образ родичів уві сні — це, перш за все, його справа. Саме з такої позиції слід трактувати його сновидіння.

Фото з родичами

Розглядати уві сні фотографію сім’ї обіцяє великі досягнення, успіх в житті, можливо — збільшується родина. Самому знімати сімейство на фотографію — отримати важливу звістку.

А ось, до чого сниться фотографуватися разом з усіма родичами, сонник трактує несприятливо — згідно сонником, це обіцяє сімейні чвари. Розглядати себе уві сні на загальній фотографії — знак того, що слід краще зберігати свої таємниці.

Похорон рідних

Пояснюючи,, до чого сниться смерть когось із членів сім’ї, сонники інтерпретують цю подію, як прийдешні кардинальні зміни, втрату підтримки з боку рідних. Зв’язок з родичами перерветься через сварку або переїзду.

До чого сниться, що похорон члена сім’ї проходять в теплий сонячний день — це знак благополуччя і доброго здоров’я всіх рідних, якщо ж погода погана — дощ, вітер або холод, то сновидец отримає вести про хворого родича, чи добросусідські відносини прийдуть до занепаду.

Бачити уві сні скорботу на обличчях рідних означає, що у них є недоброзичливці, здатні завдати неприємностей.

Бідні і багатодітні

До чого сниться багатодітна сім’я? Бачити уві сні багато дітлахів, відповідно до тлумачення сонника Ванги, віщує масу дрібних, але невідкладних проблем, вирішення яких зажадають від сновидіння чимало зусиль і часу. У масштабі планети, Ванга пророкує підвищення рівня народжуваності.

Сонник Джоу Гуна роз’яснює,, до чого сниться бідна сім’я. Якщо уві сні сімейство живе дуже бідно, це обіцяє багатство і щастя наяву.

Чужі сім’ї

Бачити уві сні чужу, зовсім незнайому дружну сім’ю віщує участь в чудово організованому святі, бути її членом — людина будь-якими засобами прагне до кращого.

Якщо людині приснилася королівська або царська сім’я, і ​​він бачить себе її членом, до чого це сниться? Сонник Лоффа трактує це, як бажання утвердитися у фінансовій сфері або добитися суспільного визнання.

Сім’я колишнього хлопця, якщо уві сні ніхто не свариться, обіцяє удачу, якщо його рідні в чварах і бідності — неприємності.

До чого сниться колишній чоловік з новою сім’єю — сонники прогнозують, що жінці вдалося скинути вантаж минулого, і вона чудово проведе час у колі близьких.

Нові родичі

До чого сниться сім’я коханого? Це хороший знак хоча б тому, що дівчина знайома з ріднею хлопця, а це знак серйозних відносин. В реальності дівчина скоро буде приміряти помолвочноє колечко.

Якщо в сім’ї нареченого все були веселі, то майбутня сім’я буде щасливою і міцною. Якщо його родичі уві сні були незадоволені, сонники трактують це, як невдоволення вибором сина. Ще таке сновидіння пророкує матеріальні проблеми у молодої пари, вирішити які без допомоги рідні буде складно. Невістці доведеться шукати спільну мову з новими родсвеннікамі.

Чвари між родичами

Сонник Майя, трактуючи,, до чого сниться сварка в родині, передрікає розбрати, і, щоб їх попередити, радить подарувати всім маленькі символічні подарунки.

Якщо уві сні проісходт скандали в родині, що переходить в вперте протистояння, Езопову сонник тлумачить це, як каяття перед родичами за непристойні вчинки. Ще це — знак майбутньої зустрічі з мудрою людиною, яка принесе умиротворення.

Всякі конфлікти з рідними уві сні відображаються в реальності сварками і розчаруваннями. Але бійка в родині тлумачиться, як встановлення добрих, гармонійних відносин.

Пояснюючи,, до чого сниться догляд чоловіка з родини, сонники кажуть про майбутні великі зміни в житті.

Звірячі клани

Іноді уві сні родичі постають в алегоричному звіриному вигляді. У підсвідомості людей зберігаються образи тотемних тварин, як уособлення роду, і тому сновидіння про лева прайді або ведмежому сімействі сонниками проектуються на долю людської сім’ї.

Сім’я левів може пророкує, що у людини буде велике сімейство. І чоловікові, і жінці це сновидіння говорить, що лідером буде дружина, вона, немов левиця, буде все тримати під контролем. Образи левиці і левенят символізують благополуччя і достаток в будинку.

Сім’я ведмедів пророкує молодий незаміжньою дівчині приємне і перспективне знайомство з забезпеченим хлопцем.

Чоловікові ведмедиця з дитинчатами обіцяє везіння в азартних іграх і бізнесі. Якщо ведмеді гарчать і намагаються напасти, це віщує розлад між подружжям на ґрунті зради.

Сонник сім'я, до чого сниться сім'я уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: