Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сом, до чого сниться сом уві сні

До чого сниться сом? Його поява уві сні досить знаменна подія. Воно може передвіщати зміни або характеризувати сновидіння, як особистість. Сонник пропонує різні варіанти розшифровок.

З чого почати?

Тлумачення сну рекомендується починати з головного образу. Риба уві сні асоціюється якимись знаннями і духовними досягненнями, відновленням та переродженням сновидіння.

Крім того риба пророкує цілком реальні події. Наприклад, якщо приснилася жива риба сом, то незабаром ви почнете нову справу, яка принесе великий успіх.

Надія або розчарування?

До чого ще сниться живий сом? Наяву ви знайдете надію і заручитися підтримкою. Дохла риба уві сні знаменує втрати і гіркі розчарування.

Якщо приснився чорний сом, то будьте обережні. Це знак негативного втручання в плани і навіть долю. Уві сні з’явилася щука поруч з сомиком? Сонник думає, що в реалі вас введуть в оману і підступно зрадять.

Краще відразу три!

Приснився особливо великий сом, що пливе за течією? Тлумачення буквальне. Ви не намагаєтеся протистояти обставинам і звикли покладатися на удачу.

Спостерігати, як великий сомяра ковтає більш дрібну рибку, означає, що ви отримаєте догану від начальства.

Маленький сомик знаменує неприємності, які не завадять вам наблизитися до мети. Але найкраще уві сні бачити відразу трьох рибин. Це щасливий знак, який обіцяє виняткову удачу.

Буде ще краще!

До чого ще сниться величезний сом? Якщо він визирає з води, то готуйтеся до добрим змінам, які зроблять життя комфортнішим і краще.

Якщо величезний сомяра потрапив на гачок, то сонник впевнений, що зустріч з впливовою особою завершиться в вашу користь.

Наснилося, що особливо великий сомик піймався на звичайну вудку? Налагодиться сімейне життя і доля обдарує вас щедрими подарунками.

Прийняти або відмовитися?

Що значить — бачити рибину в воді? Якщо вона підпливає до вас, то отримаєте дуже спокуслива пропозиція, яке принесе прибуток і успіх.

Якщо уві сні сом в воді немов спливають від вас, то сонник радить відмовитися від запропонованого справи. Адже воно принесе тільки розчарування, але витягне всі сили.

Дійте!

До чого ще сниться сом в річці? Сонник вважає це знаком того, що ви отримаєте дуже щедрий подарунок.

Якщо рибина хлюпається в чистій воді, то сонник обіцяє загальне благополуччя і взаємну любов. Каламутна і брудна водиця знаменує хвороби, невдачі і навіть смерть.

Бачити декоративних сомиків в акваріумі означає, що ви вибрали дуже зручну позицію спостерігача. Але сонник вважає, що іноді краще рішуче діяти, ніж очікувати.

Використовуйте можливість!

Наснилося, що уві сні вдалося зловити сома? Сонник вважає, що в душі ви мрієте стати ближче до природи або хоча б з’їздити на рибалку.

Якщо вдалося зловити рибку на звичайну вудку, то в реалі зумієте скористатися чудовою можливістю.

Жінці в мріях зловити величезного сома — до вкрай вигідному і цілком щасливого заміжжя.

Затвердження Міллера

До чого сниться ловля сома по сонником Міллера? Він упевнений, що вам уготовано складне випробування, яке ви перенесете з честю і гідністю.

Розшифровка дій

Щоб отримати більш повну розшифровку, необхідно врахувати інші дії уві сні.

 • Ловити руками — здивуєтеся неймовірному везінню.
 • Мережею — не розгубитися у складній ситуації.
 • Глушити динамітом — розбагатієте несподівано.
 • Виловити — віртуозно провернеться хитре діло.
 • Відпустити — купіть щось важливе й цінне.
 • Плавати з — долучіться до таємних знань.
 • Вкусив — проблема вирішиться без вашого втручання.
 • Зірвався — радість буде скороминущої.
 • Стримуйте бажання!

  Наснилося, що на рибалці ви витягли великого сома завдяки підтримці друга? У важкій хвилині можете розраховувати на допомогу з боку.

  Якщо рибка пішла прямо з рук, то ризикуєте стати жертвою шахрайства. Повертатися з риболовлі зовсім без улову — погано. Сонник радить стримати амбіції і відмовитися від нездійсненних бажань.

  Проявіть тверезість і винахідливість!

  До чого сом сниться чоловікові? Якщо уві сні він виловив його поодинці, то в реальності обійде конкурентів завдяки тверезому розрахунку.

  Якщо чоловікові приснилося, що зловив рибину голими руками, то сонник впевнений, що він доб’ється грандіозного успіху, використовуючи підприємливість і приховані таланти.

  Якщо ж чоловікові так і не вдалося заарканити сомика, то не варто розраховувати на забезпечене життя. Жінці подібне сновидіння обіцяє втрату багатого шанувальника.

  Повна свобода!

  Що означає є уві сні сома? Дуже скоро ви знайдете бажану матеріальну незалежність і будете повністю задоволені.

  Є Сомье м’ясо — до отримання влади і сили. Смажений сом попереджає про втрату грошей, а його голова гарантує вдале придбання.

  Сонник сом, до чого сниться сом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: