Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник солоні помідори, до чого сниться солоні помідори уві сні

Більшість сонників вважає солоні помідори суперечливим знаком. З одного боку, тлумачачи,, до чого сниться цей овоч, вони говорять про настання нового періоду в житті, але з іншого — сіль, присутня в помідорах, вказує на якісь зміни, причому не завжди сприятливі. Згадайте якомога детальніше то, що бачили уві сні, і ви зумієте розкрити «таємницю маринованого помидорчика».

Сонник Міллера

Будучи американцем, Густав Міллер навряд чи розумів значимість солоних помідорів для людини слов’янської національності. Саме тому, в його сонник дуже мало сказано про цю исконно русской закусці.

Можна сказати тільки те, що бачити уві сні кислі томати, на думку доктора психології — це ознака не дуже щасливого шлюбу або «неохайності» відносин.

Різнобарв’я засолок

Якщо вам приснилися солоні помідори, обов’язково воскресити в пам’яті, якого вони були кольору. Цей фактор здатний істотно «підкоригувати» тлумачення сну. Отже:

 • Червоні помідори обіцяють несподівані розбіжності без особливого приводу;
 • Червоні разом з зеленими засолили — до зіткнення поглядів і інтересів;
 • Жовті плоди пророкують дрібні фінансові втрати через власну неуважність;
 • Бачити уві сні замаринувати зелені тики — до коливань і нерішучості;
 • Наснилися чорні овочі — до неприємних і навіть жорстоким сюрпризів.
 • «Їж-їж, нікого не слухай…», або Не втрачайте пильність!

  Зрозуміти, до чого сняться солоні помідори, не складно, стверджує більшість популярних сонників. Головне — визначитеся з тим, чи пам’ятаєте ви свої маніпуляції з ними. Ось, наприклад, є солоні помідори — ознака того, що ви можете радикально змінити свій світогляд і погляди.

  Є уві сні кислі помідори і отримувати від цього задоволення — знак втрати уваги і пильності. Чи не ловіть гав, заздрісники не забудуть скористатися вашою незахищеністю. А ось, якщо уві сні ви їли соління і кривилися від кислоти, то це говорить про те, що вас застати зненацька не просто — ви вмієте концентрувати увагу на дрібницях.

  Літні заготовки, як символ зміни поглядів

  Наснилося, що ви закочує в банки томати й огірки на зиму? Відбудеться якась подія, яке змусить вас змінити свою думку на деякі речі, пророкує сонник Цвєткова. Бачите уві сні, що в одній банці засолені і помідори, і огірки? Ви будете довго вагатися, приймаючи рішення.

  До чого сниться мрія, в якій ви купуєте солоні помідори і огірки в банках? Сонник пастора Лоффа пояснює: хтось спробує нав’язати вам свою думку. Прислухайтеся до порад, але рішення приймайте самостійно.

  Незвичайне поєднання — ознака небезпечних авантюр

  Якщо вам приснилося, що ви вживаєте в їжу засолені томати з медом, то це означає, що хтось спробує втягнути вас в сумнівну аферу. Справа може і «вигорить», але неприємності вам гарантовані, попереджає сонник Білого мага.

  Цікавить, до чого сниться, що ви печете пироги з соліннями? Такі сюжети означають, що хтось із домочадців може потрапити в неприємну історію, піддавшись спокусі.

  Сонник солоні помідори, до чого сниться солоні помідори уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: