Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сонячний день, до чого сниться сонячний день уві сні

До чого сниться сонячний день? Сонник називає такий символ дуже позитивним знаком. Радісний настрій уві сні обіцяє рішення проблем, гармонію наяву. Таке сновидіння обіцяє міцне здоров’я, гармонійні взаємини, вдалий хід справ.

Початок нового періоду і відмінний настрій

Бачити уві сні світлий сонячний день, небосхил без хмар віщує отримання приємних звісток, спокою, прекрасний настрій.

Можна також звернути увагу на положення сонця. Сонник пояснює: якщо воно сходить — це означає початок періоду нових підприємств, нової любові. Заходить — щасливе завершення якогось справи або життєвого періоду. Вигулькнуло — попереду сприятливі зміни в любові, взаєминах, повазі, визнання.

До чого сниться яскравий сонячний день, який грає всіма фарбами? Має бути сплеск романтичного настрою, можливо, знайомство з людиною, здатним завоювати вашу симпатію.

Гармонія у взаєминах

Бачити яскравий, світлий, красивий пейзаж уві сні, освітлений сонячними променями, віщує радість, удачу, відсутність перешкод на шляху. Розпочнеться час, коли можна успішно втілювати свої плани.

Приснився зелений луг з квітами сонячним днем, за сонником, обіцяє гармонійні сімейні стосунки і відмінне самопочуття. Квітучий луг, освітлений сонцем, є передвістям набуття спокою, рівноваги після тривожних проблем.

До чого сниться ясний день, коли сонечко лагідно гріє, птахи співають, сплячий відчуває радість? Сонник вказує: бачення обіцяє приємні знайомства. Вони можуть привести до добрих стосунків, цікавого спілкування.

Попереду удача в справах

Ясний, світлий день, що панує уві сні, яким ви милувалися, є передвістям того хорошого, чого вам поки бракує: любов, поліпшення здоров’я, успішну роботу.

Приснився не в сезон ясний зимовий сонячний день, коли у сновидіння залишилися приємні враження, обіцяє поліпшення його фінансового становища.

Також зимовий антураж з відмінною погодою, захоплюючими іграми уві сні означає, згідно сонником: людина повна сил. Йому нескладно будь-яку виникає ситуацію, навіть несприятливу, звернути собі на користь.

Пора року

Тлумачення сну залежить також від сезону, до якого належить приснився прекрасний день:

 • Зимовий — спокій і прекрасне самопочуття;
 • Весняний — щасливе розвиток подій;
 • Річний — надія на майбутні кращі зміни;
 • Осінній — задоволення від виконаної роботи, душевний спокій.
 • До чого сниться річний сонячний день, квіти, трава навколо? Сонник стверджує: це сприятливий знак, який обіцяє новий початок для сновидіння, активну плідну діяльність, яка увінчається успіхом.

  Крім цього, бачити річний, погожий, радісний день уві сні, особливо взимку, віщує: справи підуть успішно, можливо, здійсняться деякі бажання сплячого.

  Сонник Міллера: ваші можливості безмежні

  Приснився день, коли сонце знаходиться в зеніті на безхмарному небі і щедро дарує свої промені? Це прекрасне ознаку: честолюбство сновидіння буде повністю задоволено. Крім того, сновидіння вказує: можливості людини безмежні. Зараз можна здійснювати будь-які плани — він доб’ється великих успіхів.

  Сонник сонячний день, до чого сниться сонячний день уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: