Сонник солома, до чого сниться солома уві сні

Побачена уві сні солома вважається символом фальші, марних очікувань і невдалих звершень. Якщо ви стоїте на порозі нових починань, сонник радить почекати з їх реалізацією. Те,, до чого сниться солома, попереджає про моральну спустошеності, втрати мотивації, життєвих сил.

Для жінки, приснився купа сіна свідчить про витрачений даремно часу на непотрібні заняття, плітки і інтриги, що може привести до втрати репутації.

Те,, до чого сниться брудна солома, пояснюється сонником неправильною поведінкою сплячої людини на роботі, через якого можна позбутися повноцінного відпочинку і прибутку.

Місцезнаходження

Бачити солому на полі, віщує сонником неприємні зміни в житті, безпосередньо пов’язані з грошима і сферою діяльності. Наснилося, що порив вітру несе сіно — наяву доведеться розплачуватися за свою безвідповідальність.

Побачена солома в волоссі, підказує про легковажності, що може привести до руйнування. Жінці таке сновидіння застерігає про ненадійність коханця, з яким не варто довіряти свої заощадження.

Сновидіння про солому, що знаходиться в копицях передбачає хиткі відносини з коханим, втрату довіри і взаєморозуміння. Молоду дівчину подібна картинка готує до знайомства з недостойним людиною.

Дії

На думку Сонника від А до Я, то,, до чого сниться згрібати солому на полі, передрікає заняття порожньою справою, що відніме багато сил і часу, не принісши корисного результату.

Складати в стіг або скиртувати сіно обіцяє появу нав’язливого залицяльника. В’язати снопи уві сні — остерігайтеся підступу ворогів. Ймовірно, на Вас напишуть мерзенну кляузу або анонімний донос. Тягати на собі тюки віщує легку роботу і багато вільного часу.

Спати на соломі — до бідності і тяжкої праці, лежати на ній — догану начальства, ворушити її — найближчим часом має бути зайнятися неприємними для Вас справами. Купувати уві сні солому — зробите дурість, продавати — зможете направити гнів начальства на своїх недругів.

Годувати худобу сухою травою уві сні — хороший знак, який вказує на можливість сновідящего забезпечити свою сім’ю і всіх, хто його потребує всім необхідним.

Солом’яні речі

Наснилося солом’яний капелюх обіцяє підступність і обман на любовному фронті. Бачити уві сні старий предмет гардероба — віщує умисний відмова сновидіння від вигідної пропозиції, новий — можливість зайнятися цікавою роботою.

Езотеричний сонник пояснює,, до чого сниться дах з соломи, ненадійною домашньою обстановкою, нестабільністю в сім’ї. За версією сонника Д. і Н. Зими приснилося сновидіння може позначати, що підприємство, яке здавалося надійним і прибутковим, на ділі виявиться хитким і сумнівним.

Бачити уві сні будь-солом’яний предмет є натяком на те, що наяву Ви маєте хибне уявлення про який-небудь справі або людині.

Пожежа

На думку більшості сонників, палаюча солома — ознака благополучних змін і вдалих звершень. Так, Дмитро і Надія Зима палаючу суху траву уві сні пов’язують з припливом сил і ентузіазму, які приведуть великого успіху.

Сонник від А до Я, палаючі снопи уві сні асоціює з проблемами, які потрібно вирішувати категоричними методами. В цьому випадку, рубати з плеча — найвірніший варіант вирішення негараздів і конфліктів.

Сонник солома, до чого сниться солома уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: