Сонник солоні огірки, до чого сниться солоні огірки уві сні

Велика частина сонник вважає, що побачені в сновидінні солоні огірки — негативний знак. Якщо уві сні ви їх їли, то в реальності варто бути готовим до сліз і всіляким бід. Але, без сумніву, це далеко не єдине пояснення,, до чого сниться подібне. Багато що залежить від сюжету.

Вживати в їжу

Бачити уві сні солоні огірки — до сліз і бідності. Найближчим часом вам буде сприяти у всіх поточних справах невдача, і впоратися з нею не вийде.

Універсальний сонник вважає, що є в сновидінні солоні огірки, значить, суперечити «чорну» смугу в житті. Тільки не впадайте у відчай. Пам’ятайте, що всі випробування даються не дарма і коли-небудь вони обов’язково закінчаться.

Є уві сні дане страву і відчувати, що вам несмачно — до розчарування в близькій людині. Жіночий сонник пророкує пов’язані з цим сильні душевні переживання, впоратися з якими буде нелегко.

Опис,, до чого сниться їсти солоні огірки, дає і Шеремінская. Сонник Шеремінской вважає, що бачити в нічних мареннях, як ви їсте хрусткі огірочки — до душевної туги. Якщо їли дуже багато і при цьому відчували сіль на мові, то смуток буде вельми сильною і досить тривалою.

Якщо приснилося, що їли зіпсовані законсервовані овочі — чекайте біди. Уникнути її не вдасться, доведеться лише перечекати.

Що знаходяться в банку

Бачити уві сні, що солоні огірки знаходяться в банку — до повного контролю над ситуацією. Сон обіцяє, що вам вдасться взяти досить-таки складну життєву ситуацію під контроль і поборотися з обставинами. Особливе, якщо сняться міцні і свіжі овочі.

Якщо приснилося, що в банку крім огірочків знаходилися також і помідори, то в рішенні проблем допоможуть друзі. При першому ж проханні вони підставлять своє плече і нададуть всіляку підтримку. Якщо примарилося уві сні помідори були завівшімі або зіпсованими, то не варто розраховувати на сторонню підтримку. Її не буде.

Пояснення, до чого сняться ці зелені овочі в закритому скляному ємності, дає і Езоп. Приснився сюжет обіцяє негативні життєві зміни. Але, ви легко з ними впораєтеся, якщо підключіть всю свою завзятість.

Різні тлумачення

Якщо приснилося, що ви різали солоні огірки на маленькі шматочки, то в реальності доведеться вирішувати безліч невеликих, але дуже нагальних проблем. Не пускайте ці складності на самоплив. Самостійно вони не зникнуть, а ситуація може лише серйозно погіршитися.

Універсальний сонник передбачає, що різати в сновидінні засолені раніше огірочки — до підвищення на службі. Начальник оцінить всі ваші старання гідно і призначить на ту посаду, про яку ви вже дуже давно мріяли.

Сонник Міллера вважає, що огірки в бочці попереджає про можливі небезпеки. Беріться з побоюванням за нову справу, а краще зовсім його відкладіть на більш сприятливий час.

Сонник солоні огірки, до чого сниться солоні огірки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: