Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник солона вода, до чого сниться солона вода уві сні

Побачена уві сні солона вода може пророкувати, як несподіваний успіх, так і сльози, пророкують сонники. Щоб зрозуміти, чого чекати від власної мрії, необхідно пригадати, де вам приснилася водиця з сіллю, і що саме ви з нею робили. І вже знаючи ці подробиці, можна з’ясовувати,, до чого сниться такий сюжет.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера, роз’яснюючи,, до чого сниться солона вода, посилається на резервуар, який у вас уві сні був заповнений цією рідиною. Згадайте, що саме ви бачили.

Так, наприклад, озеро чи ставок — обіцяють зцілення всім, хто хворий, і зміцнення здоров’я іншим сновидицей. А якщо наснилося, що ропою наповнена чашка, то це означає, що ви будете шкодувати про якомусь своєму вчинку.

Купатися в солоній воді — знак подиву

Ви будете здивовані наступних подій, якщо уві сні ви купалися у ванній, наповненій підсоленій водою. Таке бачення, приснився, означає приємні сюрпризи, але тільки якщо вам було комфортно.

А ось, на думку сонника пастора Лоффа, купатися в сольовому розчині — ознака несподіваного пропозиції роботи, яка обіцяє непоганий дохід, правда за вельми нелегка праця. Погоджуватися з пропозицією чи ні — вирішувати вам.

Плавати в солоній воді — символ успіху і зцілення

Тлумачення сну, яке пропонує Східний сонник, порадує тих, хто марно намагається позбутися поганих звичок. Якщо ви бачили уві сні, як плавали в морі, відчуваючи, при цьому, на губах сіль, то можете сподіватися на те, що ви зумієте впоратися з тим, що згубно позначається на вашому здоров’ї або репутації.

Місячний сонник пророкує успіх на обраному терені сновидицей, яка в нічний мрію здійснювала запливи в море на великі дистанції. Можете сміливо приступати до реалізації своїх планів, навіть якщо вони і важкоздійснювані, на перший погляд, підбадьорює сонник.

Пити розсіл: Від розчарування до виправлення помилок

Пояснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому ви п’єте морську або іншу сиру солону воду, Циганський тлумач застерігає: вас чекає розчарування, якщо ви не перестанете пручатися і не прислухаєтеся до чужих порад.

А якщо наснилося, як ви п’єте свіжозварений розсіл, то це сновидіння говорить, що у вас вистачить розуму і сил визнати свої помилки і виправити їх.

Що ви ще робили з солоною водичкою

Буває так, що з усіх самих звичних дій і вчинків з будь-яким предметом або субстанцією, уві сні ми вибираємо найменш використовуваний в повсякденному житті. Ось, наприклад, що ще можна робити уві сні з солоною водою, і до чого це сниться, за версією сонників:

 • Вмиватися — вас чекає неуважність і неуважність через ліні;
 • Випаровувати сіль — найближчим часом ви будете вкрай підозрілі, бачачи підступ в кожному вчинку;
 • Прати білизну — до спроб приховати істину, часом навіть за брехнею;
 • Поливати город або квіти — до несподівано-приємному події особистого характеру;
 • Готувати їжу — до хвороби або загального погіршення стану і настрою;
 • Мити собаку — допоможете одному в дуже непростому, а може і не законному, справі;
 • Топити кішку — ви без праці здолаєте ворога, причому, його ж методами.
 • Сонник солона вода, до чого сниться солона вода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: