Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник смерть з косою, до чого сниться смерть з косою уві сні

Якщо уві сні вам довелося бачити смерть з косою, то сонник впевнений, що вам загрожує розумова перевтома. Однак існують не менш серйозні розшифровки того,, до чого сниться ця сумна гостя.

Змінювати!

Сонник думає, що цей жахливий образ символізує закінчення старого і народження нового життєвого етапу. Уві сні образ смерті змушує задуматися про швидкоплинність життя.

Якщо вас регулярно переслідує страшний образ, то негайно змініть своє життя. Тільки усвідомивши власну смертність людина здатна жити в повну силу.

Трактування за місцем

До чого ще сниться смерть з косою? Сонник думає, що тлумачення сну залежить від місця, де вона з’явилася.

 • У дзеркалі — до зради і прихованого обману.
 • На порозі — до грандіозних, але частіше сприятливим змінам.
 • На дорозі — до переїзду, подорожі.
 • Вдалині — до нагадування про важливу справу.
 • Поруч — до «Пінк» долі.
 • Бачити уві сні смертну емблему (кістки з черепом) — до ідіотським витівок людей, які виведуть вас з рівноваги.

  Якщо цей знак ви виявите на стовпі, то побоювання з приводу здоров’я близької безпідставні. Сонник думає, що піратський прапор з подібним зображенням може приснитися перед крадіжкою.

  Чорний ангел попереджає

  Щоб отримати точне тлумачення сну слід врахувати всі деталі зовнішності нічного гостя.

  Якщо смерть з косою була в плащі чорного кольору, яка повністю її приховувала, то сонник впевнений, що вам пощастило зустріти самого ангела смерті. Це знак покарання за кармічні гріхи або посвячення в таємні знання.

  Приснився чорний ангел в плащі? Запам’ятайте всі, що супроводжувало його появу. Ці деталі допоможуть виявити обставини власної смерті, але аж ніяк не моменту, коли це трапиться.

  Почніть спочатку!

  Якщо в образі смерті приснилася досить мила старенька без коси, то вам уготовано приємне знайомство, яке завершиться пишним весіллям.

  Уві сні з’явився худий скелет без коси? Якась ситуація підійшла до логічного кінця. Це також вказівку на можливість почати все спочатку. Якщо довелося бачити міфічну сутність без коси, то вам загрожує псування або пристріт.

  За Міллеру

  Сонник Міллера впевнений, що смерть з косою, яка стоїть за спиною може приснитися в знак небезпеки.

  Особистий радник

  Однак такі сновидіння сняться звичайним людям вкрай рідко. В основному їх бачать особистості, які займаються магією або мають до неї схильність.

  В цьому випадку смерть, яка стоїть за спиною може бути хорошим порадником. Куди гірше, якщо наснилося, що смертельна стара женеться уві сні. Це явне вказівку на хворобу.

  Заборонити або розібратися?

  До чого смерть з косою сниться дитині? Це говорить про перевтому малюка. Сонник рекомендує, як мінімум заборонити дивитися страшні фільми і навіть мультики.

  Якщо подібне бачення сниться дитині регулярно, то ймовірно в його душі існує якийсь конфлікт або страх. Єдина порада це розібратися разом з дитиною в тому, що ж його лякає.

  До добрим змінам

  Якщо уві сні приходила смерть в косою, то чекайте народження дитини або неймовірного звістки. Якщо смертушка приходила до жінки, то її чекає нове знайомство, для всіх інших її поява означає завершення якогось етапу.

  Що ви відчували?

  До чого ще сниться, що прийшла смерть? Сонник думає, що дуже скоро внутрішня боротьба, яка з’їдає вас, закінчиться.

  Однак найбільше значення уві сні мають особисті відчуття. Якщо прийшла стара з косою і ви були їй раді, то це означає очищення, одужання і оновлення.

  Якщо ж в момент, коли вона прийшла ви моторошно злякалися, то в реальності загрожує велика небезпека або хвороба.

  Сонник смерть з косою, до чого сниться смерть з косою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: