Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сметана, до чого сниться сметана уві сні

«- А чи багато корова дає молока? — Чи не видоїш за день, втомиться рука! »- хвалився герой мультфільму, який продавав корову. Багаті надої — мрія будь-якого фермера. З молока адже можна зробити стільки смачних і корисних продуктів: кисле молоко, вершки, масло, сир, сметана… А як смачно їсти вареники, присмачивши їх сметанкою! Або млинці! Смакота! Їсти б, і їсти, навіть на сон не перериваючись! А до речі, а якщо є всю цю смакоту уві сні, це до чого? Знаєте? Може, до багатого врожаю? Або до здоров’я відмінному? Ну, навіщо гадати?! Давайте запитаємо у сонника,, до чого сниться подібне, і будемо знати, чого нам чекати від дня прийдешнього!

Смачна заправка

Бачити уві сні сметану — в реальному житті ви страждаєте від самотності, тлумачить сонник Міллера подібне сновидіння.

Наснилося, що ви сметанка, яку ви збираєтеся є — рідка — сновидіння віщує конфлікти, надмірно густа сметана — вас чекає непорозуміння в родині.

Є уві сні вареники або млинці зі сметаною — до хорошого здоров’ю, а для тих, хто хворий — до швидкого одужання.

Сниться, що ви вимазали сметаною рот або щоки — будьте обережні в своїх висловлюваннях, попереджає сонник Міллера, ваші слова можуть зіграти з вами злий жарт.

Наснилося, що ви облизуєте вимазані в сметану пальці — наяву ви відчуваєте почуття провини перед кимось. Не варто мучити себе, покайтеся і попросіть вибачення.

«А чи не зробити нам сметанки?»

Бачити сон, в якому ви збиваєте сметану — до швидкого збагачення, обіцяє сонник.

Наснилося, що один пригощає вас своїм домашнім молокопродуктів — до можливого конфлікту з родичами або друзями.

Купувати молоко для приготування сметани — в реальному житті вам має бути поїздка, яка вас турбує. Сонник Ванги рекомендує відкласти її на кілька днів, якщо це можливо, якщо немає, будьте гранично уважні і обережні.

Сниться, що ви порівнюєте домашню сметану з продуктом з магазину на користь першої — на щастя і радості в сімейному житті, на користь другого — до сварки з партнером по шлюбу або коханою людиною.

Молочна продукція

Наснилося, що ви купуєте або їсте сир — до перешкод в досягненні цілей і планів. Якщо сирок був присмачений медом або вершками — хоч з труднощами, але вам вдасться вирішити свої проблеми.

Є уві сні бутерброд з вершковим маслом — в житті у вас все буде йти «як по маслу», обіцяє сонник Міллера.

Сниться, що ви п’єте кефір або молоко — до веселої хмільний гулянці. Причому молоко віщує доброго ранку, а ось кефір — похмілля.

Бачити уві сні млинці або вареники з сиром — до приїзду несподіваних, але бажаних гостей.

І гірко, і сумно…

Сниться, що ви їсте зіпсовану сметану — до сварки серед колег, трактує Сонник східних мудреців дане сновидіння.

Побачити уві сні, що ваш друг з’їв гірку сметану і скривився — до хвороби зубів, причому відразу декількох.

Купити в магазині прострочений молочний продукт — до програшу в лотереї, суперечці, парі і т. п. Чи не починайте заходів по швидкому збагаченню, прогоріть.

Наснилося, що ви викидаєте з холодильника всю зіпсовану їжу, в тому числі і молокопродукти — в реальному житті ви позбудетеся від своїх комплексів і страхів завдяки допомозі своїх друзів.

Сонник сметана, до чого сниться сметана уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: