Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник смерч, до чого сниться смерч уві сні

Якщо уві сні ви побачили смерч, значить в недалекому майбутньому в вашому житті, відбудуться події, які перекувирнуться все з ніг на голову.

Смерч, вихор, торнадо в сновидінні символізують бійку, біду або велике горе.

Перш, ніж намагатися розтлумачити сон, в якому вам наснився смерч, ретельно проаналізуйте деталі свого сну. Сон, в якому смерч затягнув вас дуже нехороший знак, будьте пильні і обережні в реальному житті, намагайтеся не робити необачних вчинків.

Дуже поганий знак, якщо уві сні ви спостерігали за проявом стихії з боку, це передвісник власної смерті.

Незвичайна гроза або буря, що змітає все на шляху, передвіщати завершення якогось життєвого етапу, стрибок у пізнанні загальної картини світу, а так само духовне зростання. Якщо уві сні ви потрапляєте в епіцентр смерчу, наяву вам належить випробувати запаморочливу любовну пристрасть.

Як трактує сонник, смерч який обійшов вас стороною уві сні, знак того, що вам слід бути напоготові, тому що в недалекому майбутньому в вашому житті відбудуться не дуже приємні зміни.

Наснилося, як смерч насувається на вас, але ви нічого не зробили і залишилися стояти на місці, знак того, що в реальності ви відчуваєте паніку і страх.

Якщо уві сні ви сховалися від насувається смерчу і з боку уважно спостерігаєте, це знак того, що наяву вам доведеться виконувати важку і відповідальну роботу.

В сонник Міллера смерч або торнадо знак того, що ваші плани зваляться і не дадуть очікуваного результату. Так такий сон передвіщає зміни в долі і втрати.

Якщо уві сні смерч зруйнував ваш будинок, ви будите дуже часто змінювати місце проживання і роботу.

Згідно сонником сон, в якому ваше притулок не рятує вас від смерчу, символізує прийняття якихось серйозних дій.

Сон, в якому торнадо підхоплює й несе вас, знак того, що в реальному житті ви піддаєте себе невиправданому ризику.

Чути звук смерчу і спостерігати, як все трощити знак обтяжливого очікування, бачити наслідки від торнадо — неприємності пройдуть стороною.

Смерч в нічному сні — поспішно приймати рішення, смерч уві сні днем ​​- загострення духу конкурентоспроможності на роботі.

Сон, в якому смерч рухається у напрямку до вашого близької людини, знак того, що в реальності ви відчуваєте себе безпорадним.

За сонником Фрейда смерч або ураган символізує знайомство з якоюсь людиною, який повністю переверне ваш світогляд про світ і про ваших близьких людях, внаслідок чого ваше життя кардинально змінитися.

Смерч або торнадо в сонник Лонго так само є знаком будь-яких змін або подій. Наслідки торнадо можна розцінювати, як провіщення про швидку розплату, за те, що ви відмовили в допомозі, коли вас просили про це.

До чого сниться смерч

До чого сниться смерч в дитячому та підлітковому віці — такий сон говорить про те, що потрібно уважніше ставитися до зауважень старших, можливо в недалекому майбутньому хтось радикально змінить ваше майбутнє.

У трактуванні арабського тлумача снів смерч або ураган завжди приносить одні нещастя, тому нічого хорошого від такого сновидіння чекати не треба. Закоханим таке сновидіння принесе розчарування і горе, комерсантам і бізнесменам — хвороби, мандрівникам і туристам — небезпеки, а всім іншим — конфлікти і сімейні розбіжності.

До чого сниться смерч в певні дні тижня — З понеділка на вівторок — до життєвих випробувань, з вівторка на середу — вам доведеться виправдовуватися через поганого вчинку вашого друга, з середи на четвер — конфлікти і образи через дрібниці.

Якщо ви побачили торнадо з четверга на п’ятницю, це попереджає вас про те, що у вашому особистому житті в найближчому майбутньому відбудуться великі зміни. Якщо ж торнадо приснилося з п’ятниці на суботу, біда станеться з кимось із близьких вам людей.

Якщо уві сні ви побачили постраждалих від смерчу людей, в реальності ви будите, стурбовані проблемами та бідами інших людей. Смерч уві сні трактується не тільки як різкі зміни в житті, але і як пристрасна любов.

Сонник смерч, до чого сниться смерч уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: