До чого сниться смерть батька, що чекати у реальності?

До чого сниться смерть батька? Різні сонники надають різні пояснення, іноді зовсім протилежні. Сходяться вони у одному: сюжет непотрібно тлумачити буквально, адже наяву вашому батькові нічого найближчим часом загрожувати не буде. Звичайно, у кожного правила є виключення. Детальні пояснення надано у статті.

Короткий зміст:

Основні значення

До чого сниться смерть батька?

Український сонник. Якщо вам сниться смерть батька, потрібно бути уважнішими, особливо в фінансових питаннях. У вашому оточенні з’явився недоброзичливець, який чекає слушної нагоди, щоб нашкодити.

Уві сні ви плакали, скорбота пройшла вас наскрізь? Сон символізує новий початок, позбавлення від вантажу минулого. В реальному житті у тата попереду багато довгих і щасливих років, у вас будуть добрі взаємини.

Якщо у реальності тато хворий чи у нього проблеми, йому вдасться одужати після тривалої хвороби, успішно завершити справу, зробити покупку, про яку давно мріяв.

Також нерідко смерть батька уві сні уособлює ваші особисті борги і незавершені справи.

Додаткові значення

Англійський сонник. Якщо вам наснилась смерть тата, який у реальному житті також мертвий, сон обіцяє фінансову скруту, високу ймовірність постраждати від рук шахраїв і необачних партнерів.

Якщо тато живий, а вам наснилась його смерть, то ось найчастіші пояснення:

Китайський сонник. Якщо вам сниться смерть батька, ще живого у реальності, це пророкує вам обом довгі роки життя та благополуччя.

Якщо ваші відносини з батьком у реальності далекі від хороших, то сон підказує, що зараз саме час помиритися і розвіяти непорозуміння.

Подібне трапляється бачити тим, хто знаходиться перед вибором між очевидними перевагами і гармонією з собою, тобто вам задля отримання вигоди потрібно плюнути на совість та свої моральні принципи. Можливо, у вас є вороги, про яких ви не підозрюєте.

Смерть ще живого батька уві сні також може символізувати вашу внутрішню образу на нього. Якщо це дійсно правда, то сюжет також служить попередженням про неприємності, у які ви можете потрапити через власні емоції, які вийдуть з-під контролю.

Коментарі відвідувачів:

Поліна

Можу сказати, що тут написано правду. У мене з татом погані відносини, бо він загуляв і кинув нас із мамою, пішов до коханки, так і не повернувся, хоч і змінив вже кілька коханок. Наснилась мені його смерть, уві сні я була холоднокровною, навіть не плакала, адже ми майже не спілкуємось. Думаю, сон говорить саме про те, що я на нього ображена. А хіба можна не ображатись? Я поступила в інститут, мама працює сама, а він хоч би трохи допоміг фінансово! Ні, все витрачає на своїх коханок! Про нього я зовсім не турбуюся і ніякого почуття провини у мене немає — він винуватий!

Христя

У мене батько живий, ми з ним в нормальних відносинах і тут я бачу такий сон… Взагалі не розумію, до чого він, адже все начебто в порядку, а буквально його трактувати не потрібно. Незрозуміло.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: