Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник смерть подруги, до чого сниться смерть подруги уві сні

До чого сниться смерть подруги або її рідних, сонник практично завжди тлумачить алегорично. Найчастіше символ уві сні попереджає про небезпеку героїню нічних мрій або самого сплячого. Тлумач пропонує чимало позитивних значень.

Сонник Міллера

У снотолкователе Міллера є пояснення,, до чого сниться смерть подруги. Якщо мова йде про найкращою, найближчим часом будьте особливо пильні. Небезпека підстерігає саме там, де ви сподіваєтеся її уникнути.

Будьте готові до випробувань

Коли уві сні трапляється бачити смерть кращої подруги, а потім її воскресіння, сновидцу чекають випробування, які він зуміє гідно подолати.

Коли уві сні ви чуєте поклик вмираючої близькою приятельки, але не можете допомогти, значення сновидіння нейтрально. Ви дуже дорожите дружбою і боїтеся втратити.

Зверніть увагу на зовнішній вигляд померлої близької. Якщо вона була спотворена уві сні, гряде чорна смуга труднощів і неприємностей.

Якщо наснилася загибель кращої супутниці життя, якої насправді немає в живих, сонник Ванги радить остерігатися віроломства і пліток.

Подружка втрачає рідних

Якщо приснилося, що подружка втратила чоловіка, за неї можна не переживати. Сюжет обіцяє їй поліпшення сімейних відносин або швидке заміжжя, якщо вона насправді не перебуває в шлюбі. Сплячий ж може відчути себе дуже самотньо.

Жіночий сонник вважає, що образ в нічних мріях викликаний ревнощами. Не виключено, що «покійний» завів роман на стороні.

Якщо уві сні приятелька втратила батька, сонник рекомендує героїні сновидіння бути гранично обережною, а сновидцу подбати про неї. Це не єдине тлумачення,, до чого сниться смерть батька подруги. Символ віщує матеріальні втрати і проблеми з джерелом доходу.

Загибель дитини приятельки

Коли трапляється побачити уві сні мертвим дитини доброї знайомої, сонник обнадіює, що наяву малюкові ніщо не загрожує. Значення того, що вам приснилося, носить алегоричний характер.

 • Смерть дитини подруги віщує великі незаплановані витрати;
 • Померла дитя символізує зраду довіреної особи, розчарування;
 • Мертві діти уособлюють заздалегідь приречені проекти та починання;
 • Жінці чужий малюк в труні обіцяє несподівану вагітність;
 • Якщо приснився покійний немовля, сновидцу належить вирішення чужих проблем.
 • Заново переживати смерть дитини подруги, якого справді немає в живих, доводиться тим, хто не може прийняти трагічна подія. Символ заслуговує ретельного аналізу. Можливо, покійний намагається донести до вас важливу інформацію уві сні.

  Двічі оплакана

  Велесов сонник пояснює, до чого сниться, як довелося плакати через повторний смерті подруги. Деякі події з минулого знову дадуть про себе знати.

  Сновидіння, в якому довелося плакати і сумувати знову, в реальності віщує розлуку з кимось із нині живих. Якщо довелося бачити покійницю плаче, наяву належить сварка.

  Оракул Чжоу-Гуна пропонує своє тлумачення сну, чому приснилася повторна смерть подруги. Плакати і бачити себе в жалобі означає наяву отримати нову посаду.

  Через терни до дружби

  Якщо наснилася смерть подруги, яка жива, це сприятливий символ як для героїні сновидіння, так і для ваших взаємин. Попереду спокійний благополучний період для вас.

  Це не єдине тлумачення,, до чого сниться смерть подруги, яка жива. Сюжет означає, що в реальності їй знадобиться ваша допомога. Спільне подолання труднощів зблизить вас.

  Таємний сенс страшної звістки

  Чути звістка про смерть подруги трапляється тим, хто наяву не дуже-то прагне брати на себе відповідальність і вирішувати побутові питання.

  Якщо звістка уві сні не викликало сум’яття, снотолкователь обіцяє звільнення від чужого впливу або сприятливе завершення справи.

  Обережно за кермом

  Сонник уточнює,, до чого сниться смерть подруги, якщо та розбилася на машині. Якщо нещасний випадок стався не за її вини, в повсякденності їй не слід довіряти стороннім свої секрети.

  Коли ж вона розбилася через власну необережність, слід бути особливо уважною в таких життєвих сферах, як бізнес та особисте життя: висока ймовірність обману. Сонник також радить не кидати на півдорозі розпочаті справи: вони можуть вийти з-під контролю.

  Сонник смерть подруги, до чого сниться смерть подруги уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: