Сонник смерть тата, до чого сниться смерть тата уві сні

Побачивши смерть тата уві сні, багато хто поспішає заглянути в сонник. Дізнатися,, до чого сниться лякаючий символ — цілком природне бажання. У цього сюжету кілька тлумачень, серед яких зустрічаються на диво позитивні. Емоційно напружений спосіб також трактується як попередження про небезпеку.

Передбачення Міллера

Якщо наснилася смерть тата, сонник Міллера попереджає сновидіння про прийдешні випробуваннях. Чи зуміє він їх пройти, залежить тільки від нього.

Чого не може бути

У сонниках знаходяться пояснення,, до чого сниться трагічна подія, ніяк не пов’язане з дійсністю. Наприклад, наяву ніщо не віщує біди або ж батька, на жаль, вже немає в живих.

 • Бачити, що помер батько, який жив, означає його довгі щасливі роки;
 • Коли уві сні помирає батько, який жив, але тяжко хворий, наяву він скоро видужає;
 • Якщо помер знову після похорону, це означає, що ризик бути обманутим високий;
 • Бачити смерть тата після того, як його поховали, трапляється напередодні змін.
 • Є ще одне пояснення, чому наснилася загибель того, хто вже мертвий. Дивний сюжет відображає вашу скорботу: ви знову і знову подумки переживаєте трагічна подія, не можете змиритися з втратою одного з найближчих людей.

  Плачте в сновидінні, радійте наяву

  Сонник Цветкова пояснює, до чого сниться, що ви Ллється сльози і сумуєте. У реальному житті впливова особа гідно оцінить ваші професійні та особисті заслуги.

  Якщо приснилися сльози на повторних похоронах давно покійного, медіум Хассе трактує символ як порятунок від баласту негативу. Ви відпускаєте скорботу, прощаєте образи і власні помилки, рятуєтеся від сумнівів, відкриваєте нову сторінку своєї біографії.

  На особливу увагу заслуговує тлумачення сну, в якому довелося бачити себе сумували на батьківській могилі. Якщо вона виглядає покинутій, символ відображає докори сумління за вчинки, які не спричинили б схвалення покійного. Доглянута говорить про те, що сплячий живе по батьківським заповітам.

  Готуйтеся до нового

  Незважаючи на те, що біда трапилася всього лише уві сні, смерть тата і мами — серйозне емоційне випробування для сплячого. Якщо таке наснилося, чаклунка Медея вважає, що пора міняти щось в житті.

  Це не єдине пояснення,, до чого сниться смерть тата і мами. Якщо вони насправді живі, їх очікують роки благополуччя. Якщо один з них хворий, і уві сні помер саме від цієї хвороби, в реальному житті він скоро піде на поправку.

  Сонник зимових іменинників попереджає, що якщо рідні уві сні загинули раптово, найближчим часом не слід нікому довіряти. Є висока ймовірність шахрайства, зради та інших поганих вчинків по відношенню до вас.

  Якщо батьки досить молоді, Старовинний сонник обіцяє, що у вас з’явиться братик або сестричка.

  Не вірте дурних звісток

  Найчастіше сновидіння, в якому вам повідомили про смерть тата, викликане природним занепокоєнням і турботою про його добробут.

  Сонник Ванги вважає сприятливим знаком, якщо уві сні вам повідомили трагічну звістку. З вашої легкої руки в батьківської долі щось зміниться на краще.

  Сонник смерть тата, до чого сниться смерть тата уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: