Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сміх, до чого сниться сміх уві сні

До чого сниться сміх? Сонник називає його неоднозначним символом, даючи іноді протилежні тлумачення. Так, бачення уві сні може передвіщати удачу, успішний хід справ, хороші зміни, щастя. Однак іноді попереджає про печалі, розлуки, прикрощі, розчарування.

Чий він був?

Тлумачення сну залежить від того, чий сміх чули:

 • Жіночий — плітки, пересуди;
 • Дитячий — радісні події, веселощі;
 • Хлопця — яскраві емоції щодо недавніх подій
 • Незнайомого чоловіка — зробите щось, що обрадує ваших ворогів;
 • Улюбленого — перша звістка: йому з кимось краще, ніж з вами;
 • Небіжчика — все тривоги залишаться в минулому.
 • Дитячий сміх віщує вдалий період для справ. Усі починання легко завершаться, принісши відмінний результат.

  Для дівчини побачити уві сні щиро, заразливо сміється хлопця, означає: вона викликає інтерес у нього. Молода людина захоче дізнатися її ближче.

  Сонник Міллера: радість, здоров’я

  До чого сниться щасливий дитячий сміх? Це добрий знак, що обіцяє сновидцу здоров’я і радість.

  Ваші справи будуть успішними

  Ви веселилися уві сні? Все складеться добре: попереду удача в бізнесі, поява надійних компаньйонів.

  Відчувати веселощі, радість — прекрасний знак, що передвіщає успішний хід справ, позбавлення від труднощів. Чи стане легше жити і працювати.

  Одночасно сміх і сльози в сновидінні — символ кардинальних життєвих змін. Якщо після пробудження відчуваєте позитивні емоції — все завершиться благополучно.

  Можливі неприємності

  До чого сниться сміється чоловік? Наяву чекають прикрі хвилини.

  Наснилося бачити, що сміється, з боку? Сонник попереджає: можливі печаль, розлука, неприємності. Доведеться набратися терпіння, щоб пережити складний час.

  Психологія сміху розрізняє різні його типи, але уві сні іноді навіть найбезпечніший може мати зворотну реальному значення. Так, велика ймовірність появи після подібного бачення неприємностей, серйозних прикрощів.

  Приділіть більше уваги близьким

  Ісламський сонник вказує: приснився сміх внесе в життя сплячого печаль, розчарування, причому дуже скоро.

  Свій власний — над чиїмсь жартом уві сні обіцяє: недруг захоче поставити вас в смішне становище.

  До чого сняться свої глузування над кимось? Сонник повідомляє: ваш егоїзм боляче ранить друзів і знайомих — постарайтеся більше рахуватися з ними.

  Приснився свій сміх, коли хтось лоскоче? Наяву потрібно докласти чимало зусиль, щоб не розплакатися, приховати власну слабкість.

  Попереду печаль, втрати

  Істерично реготати уві сні — доведеться пережити сумну подію, сльози.

  Сміятися вголос — по сонником, сплячий занадто багато чого вимагає від себе, проте великі навантаження і самокритика пригнічують. Треба відпочивати, відволікатися від стресу, щоб організм міг розслабитися, випробувати світлі емоції.

  Вголос сміялися над рідними? Вас чекають втрати, самотність.

  Приснився сміх померлого? Сонник підказує: сновидец не керує власними діями і вчинками, як ніби проживаючи чуже життя. Потрібно задуматися, чи відповідають вчинки істинним прагненням, дозволяють домогтися бажаного.

  Підступи злостивців

  Бачити чийсь злий регіт уві сні — попередження про недругів, котрі вирішили якусь капость. Слід готуватися дати відсіч неприємних сюрпризів.

  До чого сниться почути гучний сміх за спиною? Вас будуть обговорювати, пліткувати колеги або знайомі, тому потрібно постаратися не давати приводу для пересудів.

  Наснилося чути чужий злорадний сміх? Сонник попереджає: незабаром сплячий виявиться в безвихідному становищі.

  Гармонія, веселощі, щастя

  Чути добродушні підколки друзів означає: вам належить спільне веселощі, приємно проведете час з веселою компанією. Таке сновидіння вказує: друзі, знайомі відчувають симпатію до вас.

  До чого сниться чути сильний життєрадісний сміх? Якщо він був веселим, добродушним, приємним — сонник обіцяє швидке щастя наяву.

  Приснився сильний дзвінкий сміх дитини? Сплячого очікує одужання, звільнення навіть від затяжної хвороби. Тривоги покинуть його.

  Бачити уві сні дзвінко регоче дитини — попереду гармонія, щастя, приємні зміни.

  Сонник сміх, до чого сниться сміх уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: