Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник секс, до чого сниться секс уві сні

Еротичні сни — не таке вже й рідкісне явище. Побачили уві сні поцілунки, ласки, обійми або відвертий статевий акт? Сонник дасть відповіді на всі ваші запитання. Щоб максимально точно дізнатися,, до чого сниться секс, необхідно в найдрібніших подробицях пригадати примарилося сюжет.

Сучасний тлумач

На питання, що означає сексуальна близькість, можна відповісти двояко. Наприклад, якщо ви домініруете в статевому акті, то це віщує досягнення заповітної мети в найближчому майбутньому. Причому в гонці за мрією ви проявите завидну спритність і активність — робота буде буквально горіти в руках.

Сучасний сонник вважає, що злягання з дівчиною означає також досягнення поставленої мети, але якщо під час інтимних стосунків ви відчуваєте втому, то вам важко дістанеться ваша мрія.

Відчувати уві сні задоволення від занять любов’ю з коханим — до конфлікту і навіть розриву відносин з ним.

Даний джерело також пояснює,, до чого сниться оральний секс. Якщо такий сюжет побачила дівчина, значить, в реальному житті вона занадто емоційна і нестримна. Сучасний сонник нагадує, що мовчання — золото. Якщо подібне приснилося чоловікові, то у нього, швидше за все, занадто суворі погляди на виховання жінок.

Побачити уві сні секс з одним зовсім не означає наявність таємного потягу. Приснилося лише віддзеркалення міцних і взаємних дружніх відносин. Поєднання з чоловіком трактується як здійснення бажань і планів в майбутньому.

Якщо уві сні трапився статевий акт з незнайомцем, то наяву можете очікувати великих змін, які відбудуться дуже скоро.

Чоловік, якому приснився інтим з подругою, може чекати посилення потягу між ними.

Універсальний сонник

Інтерпретувати те,, до чого сниться заняття сексом, можна з декількох сторін: за способом статевого акту і по сексуальному партнерові. Так, побачений у сні секс з чоловіком символізує гармонію і любов в сім’ї. Захищеність і надійність — ось що відчуває вона поруч з чоловіком.

Якщо приснився анальний секс, то вас збираються зрадити або обдурити і це обов’язково буде людина, від якого найменше можна чекати підступу. Універсальний сонник радить не втрачати пильність.

Варто задуматися, якщо під час побаченого уві сні сексу ви відчуваєте сором і дискомфорт. Це підсвідомість намагається докричатися до вас — будьте більш емоційним, не ховайте в собі приємні і неприємні переживання. Потрібно розвантажувати психіку.

Універсальний сонник вважає, що одностатевий секс — свідоцтво безпосередньої участі в будь-якої авантюри, інтриги, причому не за власним бажанням.

Якщо приснився груповий секс, то це альтер его нагадує про себе в несвідомому стані. Ви занадто залежні від колективу і боїтеся самотності, тому зі шкури лізете, щоб домогтися поваги.

Думка Фрейда і Езопа

З точки зору Фрейда секс уві сні з незнайомим чоловіком можна інтерпретувати як закриття себе в рамки, пригнічення заборонами. Потрібно надати собі свободу вибору і дій в реальності і тоді такі сновидіння перестануть переслідувати.

Сонник Фрейда стверджує, що примарилося секс утрьох означає в реальності повна відсутність в статевого життя почуттів. Сновидець отримує лише фізичне задоволення, не піклуючись про духовне.

Сонник Езопа передбачає, що якщо вас «застукали» при інтимній близькості, то очікуйте занепокоєння і смуток.

Пристрасний статевий акт уві сні — це незадоволеність наяву і вона вихлюпується в еротичному баченні. Те ж саме можна сказати і про те,, до чого сниться перший секс: слід більше чуттєвості і ніжності вносити в своє повсякденне життя.

Різні тлумачення

З боку теорії психоаналітики бачити уві сні подібне, значить, виносити з підсвідомості будь-які глибокі переживання, можливо, фізичну і емоційну незадоволеність, невдоволення собою, своєю зовнішністю або партнером.

Багато питань викликає сновидіння про інтимну близькість з хлопцем. Якщо це колишній хлопець, то ви досі любите і не можете забути його.

Якщо молодій дівчині сниться сексуальна близькість з начальником, це закликає її до дії — потрібно домагатися поваги серед друзів і колег і тільки тоді можна сподіватися на кар’єрний ріст і авторитет.

Єгипетський сонник переконаний, що секс з жінкою в нічних мареннях — не дуже хороший знак. Приснилося обіцяє печаль і смуток.

Велесов тлумач розглядає секс з колегою як прояв заздрості і бажання завоювати владу.

Якщо часто сниться секс, то це вказує або на незадоволеність, або на велике бажання домінувати і бути на висоті.

Сонник секс, до чого сниться секс уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: