Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сира риба, до чого сниться сира риба уві сні

Сира риба уві сні виступає символом ілюзії іобманливості. У той же час будь-які маніпуляції з нею передають готовність до дій. До чого ще сниться цей незвичайний образ, розповість сонник.

За Міллеру

Сонник Міллера впевнений, якщо сира риба сниться жінці або дівчині, то їм уготовано сімейне щастя.

До вагітності

Найпопулярніше тлумачення сну стверджує, що сире рибне м’ясо сниться жінці або дівчині перед вагітністю.

Але це твердження справедливо, тільки якщо воно свіже і якісне. Будь-який натяк на другосортність обіцяє неприємності, а зовсім гнилий продукт — гроші.

Якщо приснилося риб’яче м’ясо, то готуйтеся до швидкоплинного роману. Якщо м’ясо було з кістками, то наяву загрожує бідність і невезіння.

Вдале заміжжя

До чого ще сниться сира риба? Щоб це зрозуміти, сонник рекомендує згадати її сорт.

Так червона рибка уві сні для незаміжньої дівчини означає, що вона вийде заміж за позитивного і забезпеченої людини.

Якщо наснилася червона риба, то наяву очікується вечеря в дорогому ресторані і спілкування з цікавою особистістю.

Розшифровки по сорту

Сонник пропонує ще ряд докладних розшифровок.

 • Лосось — до підлого вчинку ближнього.
 • Камбала — до пліток і схудненню.
 • Короп — до клопотів, що несе вигоду.
 • Щука — до прикростей.
 • Карасі — до неприємностей.
 • Окунь — до небажаної вагітності.
 • Скумбрія — до гостей.
 • Форель — до обману.
 • Наснилася особливо велика сира риба? Сонник гарантує отримання великого заробітку. Бачити дрібну рибку уві сні до клопотів і треволнениям, м’ясисту і безкісткова — до доходів.

  А ось сира риба без голови означає, що ви абсолютно не дбаєте про свою духовності і зайняті лише матеріальними проблемами.

  Поспішайте до лікаря!

  До чого сниться є сирої рибний продукт? Це знак ошуканих надій, розтрачених даремно часу і сил.

  Якщо уві сні вам трапилося є неприготована рибу, то особисто вам або ж найближчим родичам загрожує серйозне захворювання. Бачити свіжий продукт — до отримання несподіваних новин. До речі, сонник вважає, що є уві сні свіжу рибку для жінок — до легких пологів, для чоловіків — до коханки.

  Благополучний результат

  Якщо вам довелося їсти продукт без кулінарної обробки, то в реалі наваляться проблеми. Для їх вирішення доведеться мобілізувати всі ресурси, але сонник впевнений, що в підсумку все закінчиться благополучно.

  Бачити уві сні величезний стіл, завалений свіжозловленої рибою — до достатку собою. Їсти її з величезним апетитом і задоволенням — до швидкої матеріальної незалежності.

  Готуйтеся до дільбі!

  Щоб отримати вірну розшифровку сновидіння, сонник радить згадати, чи була уві сні ціла сира риба або лише її шматки.

  Наснилося, що вам довелося нарізати цільну рибину на окремі шматки? На думку сонника грядуть суперечки, пов’язані з розділом нікого майна або прибутку.

  Свіжоморожені шматки символізують охолодження почуттів і невдалу любовний зв’язок.

  Угода зірветься…

  Наснилося філе великої рибини? Отримайте гідну нагороду за свою працю. Нарізати його на тонкі скибочки — до неприємностей, які швидко пройдуть і не залишать сліду, їсти — до множення сімейного доходу. Якщо ж ви маринуєте філе, щоб його закоптити, то якась ділова угода не відбудеться.

  До випробувань

  Не менше значення уві сні мають і дії. Наприклад, купувати свіжу рибку — до достатку в домі, якщо вона була неприваблива на вигляд або обвітрена, то це знак обману.

  Чистити цілу рибину — до серйозних випробувань наяву. Різати її на шматки — до великого конфлікту з діловими партнерами.

  Якщо уві сні довелося різати рибну тушку, то ви намагаєтеся підлаштувати під себе іншу людину або обставини.

  Всі робите правильно!

  До чого сниться вже розібраний сира риба? Сонник вважає, що ви зумієте правильно вкласти гроші або зробити правильні кроки в справах.

  Особисто обробляти рибну тушу означає, що вам доведеться погодитися на компроміс і це виявиться найкращим рішенням.

  Сонник сира риба, до чого сниться сира риба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: