Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сира картопля, до чого сниться сира картопля уві сні

Багато символи, які людина бачить уві сні, сняться не просто так. Ось, наприклад, сира картопля символізує радість, за версією більшості сонників. Але іноді такий сон може попереджати і про неприємності. Щоб зрозуміти,, до чого сниться картопелька, необхідно згадати деталі: що ви робили з нею і в якому стані вона була.

Короткі Пояснення

Чи не можете згадати сон? Згадайте хоча б його частину. Часом цього буває достатньо для того, щоб сонник міг дати тлумачення вашому сновидіння.

 • Великі картоплини — знак радісних турбот.
 • Дрібні — обіцяють клопоти.
 • Садити або викопувати урожай — до важкої праці або до грошей.
 • Перебирати сиру картоплю — до неприємностей.
 • Очищати від шкірки — до удачі.
 • Що передбачав Г. Міллер

  Сонник Міллера не дає однозначної відповіді на питання,, до чого сниться сира картопля. У його трактуваннях згадується наступне: великі чисті бульби, викопані з землі або очищені для приготування обіду, символізують радість і достаток сновидіння. А ось брудні, гнилі коренеплоди або їх посадка — все це віщує втрати і печаль.

  Розмір бульб, як символ турбот

  Тлумачення сну, в якому ви бачите великі картоплини, обрадує, оскільки означає таке сновидіння задоволення і радість. Сонник пастора Лоффа, трактуючи його, підказує, що сновидіння чекає успішне вирішення всіх проблем і неприємностей.

  А ось якщо вам довелося побачити дрібні бульби сирої картоплі — запасіться терпінням, бо належить вам пройти через ряд дрібних, але неприємних ситуацій. Нудні клопоти, обтяжливі турботи, тягар і марна трата часу — ось, що символізує дане сновидіння.

  Садити або копати — до важкої фізичної роботи

  Наснилося, що ви викопуєте картопля? Радійте! Чекає вас робота хоч і важка, але перспективна і грошова, підказує сонник Цвєткова. Ймовірно, що на її реалізацію у вас піде багато сил, часу і енергії, але те, який дохід вона вам принесе, скрасить всі тяжкості трудового процесу.

  А ось якщо наснилося, що ви садите картоплю — до даремним старанням і очікуванням, засмучують передбачення Місячного сонника. Це знак того, що як би ви не старалися, виконуючи доручену роботу, зробити її так, як потрібно, у вас не вийде.

  Перебирати коренеплоди — до з’ясування відносин

  Цікавить, до чого раптом приснився сон, що ви перебирає сиру картоплю, відокремлюючи відмінну від гнилої? Вас турбує хтось із вашого оточення. Вам здається, що серед друзів завелася «щур». Якщо ви побачили подібне, знайте — вас чекають з’ясування відносин з друзями. Не факт, що ваше припущення виправдається, тому не забудьте вибачитися перед тими, кого незаслужено звинуватити.

  А ось якщо вам приснилося, що ви сортуєте картоплини за розміром, то цілком ймовірно, що в реальності вам необхідно правильно розставити пріоритети і визначитися з субординацією.

  Чистити картоплю — до удачі

  Не дає спокою сон про те, що ви чистите сиру картоплю, а вона все не закінчується? Не варто переживати, тому що це дуже хороший знак. Сучасний сонник так трактує подібні бачення: ви зумієте очистити свою репутацію, яку хтось із недругів очорнив або намагається це зробити.

  Ще один сон з подібним сюжетом може порадувати сновидіння. Якщо вам сниться, що ви бачите багато начищені картоплі — вас чекає веселий захід.

  Сонник сира картопля, до чого сниться сира картопля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: