Сонник синє плаття, до чого сниться синє плаття уві сні

З давніх часів жінки бачили себе уві сні в обновках, отримуючи яскраві враження і інтригуючий матеріал для тлумачень. Наодинці з сонником вони шукали значення таємних знаків, щоб зрозуміти, до чого снився саме таке вбрання. Якщо згадувалося плаття синє або блакитне, жінка, як правило, набувала спокій.

Два образи

У подібному сновидінні злилися два образи: жіночий одяг і колір. На думку Фрейда, дамські наряди уві сні символізують голе жіноче тіло. Психіатр в своєму сонник трактує їх, як чуттєвий символ. Він відкриває таємниці бажань, пристрасті, зваблювання.

Дівчата завжди запам’ятовують фасон синього сукні, а сонники знають його значення. Безліч оборочок і рюш говорить про легковажність. Строгий силует трактується сонниками, як успішна кар’єра. Елегантна модель глибокого стриманого кольору розповідає про порядність сновідіци. Легка, яскрава — про мрійливої, експансивної натурі.

Відтінки

Певний колір люди бачать не випадково. Він вносить корективи в тлумачення сонників. Вони залежать від відтінків, і можна очікувати пророкувань про надії або розчарування. Для дівчини бачити на собі уві сні гарне синє плаття, означає достаток собою. Яскраві відтінки віщують виконання бажань.

Передбачення,, до чого сниться старе, темне зводиться до попередження про розплату за скоєні помилки. Найсумніше — одягатися в блякло-блакитне, це обіцяє душевні муки. Приснився сарафан в білий горошок — знак, що наяву дівчина викличе захоплення. У чорний горошок — їй будуть заздрити.

Приміряти і носити

Якщо на дівчину одягали нове синє плаття перед дзеркалом, вона зустріне розлучницю. Але щоб отримати більш точне тлумачення,, до чого сниться примірка, треба знати значення деталей.

Сновидицей, що залишилася в захваті від приміряє обновки, сонники повідомляють, що суперниці їй не страшні. Побачила, що воно зшите невдало, зіткнеться з інтригами суперниці і важкою боротьбу за коханого. Жінка, яка одягала брудне або тьмяне, отримує тим самим попередження про охолодження почуттів з боку чоловіка.

До чого сниться носити уві сні синє плаття? Більшості жінок воно обіцяє подорож, але бізнес-леді може приснитися до діловій поїздці. Чим ефектніше воно було, тим цікавіше буде дорога, чим новіше — тим безпечніше.

Весільна сукня

Для панянки бачити гарне весільне синє плаття уві сні — це передбачення швидкої зустрічі з захопленим шанувальником, що має найблагородніші наміри. Якщо приснилося, що воно прекрасно сиділо на фігурі, дівчина доб’ється взаємності від того, в кого давно закохана.

Для красивої жінки весільне вбрання — знак успіху в чоловічому товаристві. Якщо він був рваним, в сварці з коханим чоловіком слід проявити мудрість. Темний, бруднуватий віщує охолодження почуттів партнера.

Якщо весільні одягу одягала дама, поглинена бізнесом, по тлумачення сонників віщують зустріч з партнером. Те, наскільки чудово вона виглядає уві сні, відображає успіх переговорів і ступінь прибутковості проекту.

Сонник синє плаття, до чого сниться синє плаття уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: