Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник швабра, до чого сниться швабра уві сні

До чого сниться швабра? Часто цей незамінний для наведення чистоти предмет символізує уві сні рутину буднів, сірість, важка праця. Але сонники також трактують його як передвістя зміни роботи, навіть непогане кар’єрне просування, правда, при виконанні деяких умов.

Знайдіть час для себе

Часто швабра з ганчіркою обіцяє, цілком очікувано, генеральне прибирання будинку. Це сигнал: вам давно треба приділити час для наведення порядку в своїх оселях.

Бачити уві сні швабру з ганчіркою символізує сірість, нудьгу, буденність, тому наснитися може тим, у кого побутових справ занадто багато, а нових вражень — мало або немає зовсім. Пора зробити собі якесь задоволення — сходити в театр, на виставку, взяти участь в екстрім.

Попереду трудомістка робота

Наснилося мити підлогу шваброю на роботі? Сплячому доведеться завершувати незакінчені справи, вирішувати відкладені проблеми.

До чого сниться виготовляти статеву щітку? Сновидінню належить період важкої праці. Уникнути його не вдасться, тому потрібно запастися терпінням.

Прибирання уві сні за допомогою швабри на роботі, згідно сонником, попереджає: ваші старання не будуть гідно оцінені.

Мити підлоги уві сні шваброю — попередження сплячому: він потрапить в обставини, де потрібно зробити вибір: або піти на чималий ризик заради спокусливого доходу, або довго намагатися заробити. Сонник радить: не треба мріяти про «журавля» — віддайте перевагу все ж «синицю».

Можливі зміни

Наснилося купувати її? Наяву можлива зміна місця працевлаштування. Незабаром знайомі запропонують вам привабливу вакансію.

До чого сниться самому зламати швабру? Сонник стверджує: ви звільнитеся від важких обов’язків, нелегкого, обридлого праці. Гарний час для зміни роботи.

Купувати статеву щітку уві сні може означати: сновидец незабаром поміняє місце свого проживання.

Сонник Міллера: стережіться небезпеки

Бачити швабру уві сні означає: дуже скоро людини чекають труднощі, але їх можна подолати. Мити підлоги нею — вам незабаром загрожує якась небезпека. Потрібно вести себе обачнішими, уникати авантюр. Коли ж вона під час миття випадково зламалася — небезпека мине.

Кар’єрні можливості

Таке бачення перед зміною робочого місця попереджає, по сонником, про приховані сторони пропонованої вам посади. Приваблива вакансія при найближчому розгляді може виявитися набагато менш цікавою (можливо, передбачаються додаткові обов’язки за ту ж зарплату). Тому варто ще раз все зважити, продумати, і лише потім приймати рішення.

До чого сниться купувати її і робити прибирання? Сонник повідомляє: наяву сновидець може зробити дуже успішну кар’єру, якщо буде дотримуватися кількох умов. Він не повинен грубити начальству, навіть якщо повністю впевнений, що правий. Крім того, слід поблажливіше ставитися до слабостей впливових осіб.

Коли наснилося, ніби підлогу шваброю мив хтось інший — ваша наступна кар’єрна сходинка дістанеться колезі, який більш заповзятливий і швидше подсуетится.

Любов, стосунки

Для молодої жінки бачити цей інвентар для прибирання уві сні — не дуже хороший знак, що передвіщає невдале заміжжя. Від чоловіка допомоги чекати не варто.

Дівчині швабра з ганчіркою іноді обіцяє появу суперниці. Причому, та буде поливати сновидицей брудом, так що потрібно приготуватися дати гідну відсіч.

Сонник швабра, до чого сниться швабра уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: