Сонник шукати дитину, до чого сниться шукати дитину уві сні

Шукати дитини уві сні — це попередження про те, що ви дуже сильно про щось переживаєте, трактують багато сонники дане сновидіння. Хочете знати, до чого сниться, що ви зайняті пошуком дитя? Згадайте подробиці: хлопчик пропав або дівчинка, якого він був віку, як зник — це допоможе отримати більш точні тлумачення.

Коротенько про головне

Дуже добре, коли приснився сон пам’ятається цілком і повністю — його легко можна розтлумачити. А що ж робити, якщо в пам’яті спливають лише уривки нічного бачення? Не панікувати! Сонники допоможуть і в такій ситуації.

 • Шукати дитини, втраченого на прогулянці — до метушливим клопотам.
 • Відшукати дитя — до радості.
 • Малюк зник у дитинстві, але ви його розшукуєте — прийшла пора платити за старі помилки.
 • Займатися пошуком дитячих речей — до проблем професійного плану.
 • Сонник Міллера

  Відомий американський психолог вважає, що якщо мама бачить сон, в якому вона шукає свого втраченого малюка, не пропадає нікуди насправді, то їй слід просто заспокоїтися і постаратися поменше переживати. Внутрішня напруга матері може виявлятися не тільки тривожними снами, а й нервозністю її дитя.

  А ось шукати дитину чужого і не знайти — або ви перестанете довіряти оточуючим, або вони — вам.

  Втратити свого крихітку в дитинстві — ваші тривоги родом з минулого

  Хочете знати,, до чого сниться шукати дитину, яку загубили в ранньому дитинстві? Загляньте в сонник Ванги. Її тлумачення таке: ви вже давно втратили сенс життя. Щоб уникнути хвороби, займіть себе чимось.

  А ось Східний сонник стверджує, що якщо сновидець бачить уві сні, що він шукає своє чадо, якого він втратив ще немовлям — це означає, що в минулому є багато помилок, які необхідно виправити.

  «Заблукав малюк десь…» або Чекайте клопоту і метушні

  Шукати дитину, яка заблукала в лісі і знайти його — така мрія означає, що вас чекають клопоти і суєта, пророкує сонник Медеї.

  Бачити, що ви займаєтеся розшукуванням зниклого чужого хлопчика і знайти у циган — хороший знайомий втягне вас у неприємну ситуацію, і щоб вибратися з неї ви докладете чимало зусиль.

  Наснилося, що вам вдалося напасти на слід і знайти зниклого спадкоємця престолу однієї з монархічних країн? В реальності вас чекає нудне і клопітка заняття, яке ви самі на себе звалити.

  Пошук дитячих речей — робота змусить похвилюватися

  Шукати дитини взуття або одяг — до складнощів робочого характеру, обіцяє Жіночий сонник.

  Цікаво, до чого сниться, що ви розшукуєте зниклі іграшки улюбленого чада? Тлумачення сну не радує: ви допустили прорахунок в роботі, тому чекайте неприємної розмови з керівником.

  Наснилося, що ви привели дитину в дитсадок без взуття — до фінансових втрат.

  Раптове набуття, як символ несподіваних змін

  Наснилося, що ви перестали шукати дитину, якого у вас вкрали багато років тому, а через роки він сам вас знайшов? У вас в житті відбудуться якісь зміни. Чи будуть вони позитивними, залежить від тих емоцій, які ви випробували уві сні.

  Сниться, що у вас ніколи не було дітей, а тут раптом з’явився хлопчина, який стверджує, що він ваш син? До несподіваного, але приємному сюрпризу. А якщо це була дочка — сюрпризи будуть не дуже радісними.

  Сонник шукати дитину, до чого сниться шукати дитину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: