Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шукати, до чого сниться шукати уві сні

Пошук чогось або когось в реальному житті практично завжди пов’язаний з відчуттям неспокою, тривоги. Але, якщо ви уві сні щось шукайте, тлумачення можуть бути і кардинально відрізняються один від одного. Наприклад, один з сонників вважає, що розшукувати що-небудь, значить, мати нездійсненне бажання. До чого ще сниться такий сюжет розписано нижче.

Предмети гардеробу

Якщо уві сні ви довго час шукали взуття, то наяву чекає далека дорога. Лишається черевик — до невиправданих надій, туфель — до проблем з заміжжя, чобіт — до прийдешніх змін. До чого сниться взуття втратити і шукати розтлумачує також і Гришина. В сонник Гришиной говориться, що, швидше за все, ви відчуваєте незадоволення від своєї наявної в даний момент життя і вживаєте всілякі спроби її змінити. Шукати уві сні щось зі своїх речей — до спроб наяву знайти рішення поточної проблеми. Лишається сумки, означає, понести майнові втрати. Марно шукати весільну сукню — до пізнього шлюбу, просте плаття — до проблем у взаєминах з представниками сильної статі. Сучасний сонник вважає, що шукати в сновидінні одяг, значить, в реальності мати потребу в захисті і розумінні. Якщо не виявили шкарпетки там, де вони повинні були бути, доведеться зіткнутися зі сварками в сім’ї. Наснилося, що шукайте куртку — вам загрожує таємна небезпека, тапочки — потребуєте розумінні і схвалення близьких, різні речі — жадобі будь-яких змін.

Людей

Шукати уві сні кохану людину — негативний знак. Улюблений обманює вас заради отримання власної вигоди. Якщо на місці другої половини була подруга, пліток і порожнього лихослів’я уникнути не вдасться. Універсальний сонник вважає, що пошук коханої дружини пророкує розбіжності з нею. Шукати в нічних мріях дитини — до марним спробам знайти натхнення, маму — до безбідного існування, батька — до підтримки з боку сім’ї, дочка — до любовного роману, сина — до нових звершень. Розшукувати незнайомої людини, означає намагатися вирішити досить складну проблему. Якщо на місці людини був чоловік, то ви напевно в реальності вживаєте спроби налагодити подружні стосунки. Якщо хочете поспілкуватися з чоловіком — мрієте про пристрасному любовному романі. Пошуки дівчини або хлопця можуть наснитися в разі, якщо ви не готові до серйозних стосунків і розраховуєте лише на короткі емоційні пригоди.

Тварин

Сучасний сонник передбачає, що шукати в нічних мареннях собаку, значить, намагатися наяву знайти вірного друга. Вести розшук кішки, кота чи кошеня — до бажання перемогти своїх недругів. Якщо приснилося, що ви шукайте змію, то в реальності самі напрошуєтеся на неприємності. Сонник Гришиной настійно радить уникати будь-яких ситуацій, які можуть серйозно нашкодити.

Транспортні засоби

Шукати уві сні машину, але так і не знайти її — до невиправданих надій. Якщо автомобіль все-таки був знайдений, то вдасться знайти вихід зі скрутного становища і повернути всі проблеми на свою користь. Якщо сниться, що пропав потяг, це означає, що ви пристрасно мрієте подорожувати, але з якихось причин не можете собі цього дозволити в даний час.

Об’єкт нерухомості

Шукати в сновидінні квартиру або будинок — до спроб вирішити важку проблему. Якщо вам потрібна якась одна кімната, то найближчим часом наяву ви зважитеся на розлучення, переїзд, зміну роботи. Наснилося, що вживаєте спроби відшукати потрібний магазин — це до почуття незадоволення. Сучасний сонник переконаний, що ви не можете задовольнятися наявними можливостями і постійно потребуєте нових горизонтах. Шукати уві сні собі житло — до переїзду.

Нове місце служби, документи

Хочете влаштуватися на нову роботу? В реальності отримаєте вигоду від участі в несподіваному справі. Лишається паспорта і будь-яких важливих документів, означає потрапити в халепу і понести збитки.

Прикраси і грошові кошти

Сонник Шеремінской передбачає, що шукати в нічному баченні золоте кільце, означає мати пристрасне бажання знайти другу половинку. Аналогічно розтлумачується і, до чого сниться обручку. Шукати і знайти кільце — до швидкого одруження. Якщо уві сні ви розшукували золото і стали володарем справжнього скарбу, вийде знайти солідний джерело доходу. Він буде приносити більший прибуток регулярно. Наснилося, що втратили гаманець з грошима? Понесете незаплановані витрати. Сниться, що шукайте сережки, приготуйтеся до швидкоплинному приємному флірту.

Мерців і цвинтар

Шукати уві сні цвинтар, значить, бажати спокою. Розшукувати могилу на кладовищі — до пошуку людини, з яким на душі буде спокійно і добре. Пошук небіжчика по сонником Міллера означає виникнення печалі. Якщо вдалося розшукати померлої людини, то вийде швидко і легко впоратися з пригніченістю. Марні спроби розшукати уві сні покійного свідчать про безплідних зусиллях.

Шлях

Наснилося, що шукайте дорогу в лісі і не можете знайти? Універсальний сонник вважає, що ви ще не визначилися з напрямком свого життєвого шляху. Відшукати вихід з будівлі або ж потрібну дорогу додому, значить, наяву зрозуміти, чого вам насправді хочеться і що необхідно зробити для здобуття бажаного. Розшукувати уві сні вихід на вулицю — до відчуття власної несвободи, внутрішньої скутості. Якщо сниться, що заповітні двері так і не була знайдена, то стати щасливим ще довго не вдасться. Якщо сниться, що за вказаною адресою нічого немає, то всі старання щось змінити залишаться незавершеними.

Продукти харчування

Сонник Здоров’я попереджає, що шукати гриби уві сні — до проблем з роботою організму. Буде потрібно навіть звернення до лікаря. Якщо вам була життєво необхідна вода, то в реальності ви не отримуєте задоволення від того, що робите. Приснилося свідчить, що слід подумати про зміну діяльності. Сонник Езопа вважає, що потребуватиме їжі — до старанню збільшити свій заробіток.

Ще кілька варіантів

Чи не знайти уві сні ключі — до стабільності життя. Змін найближчим часом чекати не варто. Їх точно не буде. Сонник Езопа повідомляє, що шукати в нічних мареннях книгу, значить, наяву відчувати духовний голод. Якщо на місці книги був телефон, то вам не вистачає спілкування, якщо валізу — ви прагнете отримати нові враження. Сниться, що шукайте двері в туалет — ви потребуєте матеріальної підтримки з боку, вхід в кабінет — до прагнення отримати нові знання, зайняти більш високу посаду. Наснилося, що витягуєте вошей, це означає, що матеріальне становище значно покращиться. Шукати уві сні голку — до оволодіння новими вміннями, квіти — до жадоби романтичних пригод.

Сонник шукати, до чого сниться шукати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: