Сонник шукати взуття, до чого сниться шукати взуття уві сні

Якщо розглядати приснився взуття, як «основу», що підтримує людину, то цілком логічно припустити, що сновидіння, в якому вам довелося шукати взуття, може попереджати про втрату стійкості і рівноваги в житті. Сонники можуть дати безліч різних трактувань того, до чого сняться подібні сюжети. Все, що для цього необхідно — це подробиці, побачені уві сні.

«Шукати взуття» по Міллеру

Згідно сонником Міллера, якщо вам приснилося, що ви шукайте взуття, яку самі ж кудись засунули, то це означає, що в реальності ви звикли «розмінюватися на дрібниці», тобто, ви не вмієте концентруватися.

Бачите уві сні, що вам вдалося відшукати втрачені туфлі? Радійте — ви зможете подолати труднощі. Знайшли тільки одну з них? Худо справу, так як означає таке бачення сварку з близькою людиною або навіть розставання.

«Чия туфля?»

Зверніть увагу на те, чию взуття ви намагаєтеся відшукати, з’ясовуючи в сонник,, до чого сниться розшукування зниклої обувки:

 • Шукати взуття власну — до тяганини і заминка в справах;
 • Розшукувати чоботи одного — хтось завадить вам реалізувати задумане;
 • Пропали сандалі дитини — не відмахується від дрібних проблем;
 • Знайшли туфельки дитини, але не свого, а чужого — ви недооцінюєте когось з оточення;
 • Чужі кросівки віщують подорож в нові місця.
 • Загублена половинка, як символ змін

  Наснилося, що ви втратили один зі своїх черевиків? Отримати відповідь, до чого це сниться, допоможе Східний сонник: ви не можете зважитися на якийсь крок, тому що не відчуваєте впевненості у власних силах. А ось, якщо ви примудрилися втратити один зі своїх черевиків тікаючи від когось, то в реальності будьте насторожі, так як це може бути своєрідним попередженням про небезпеку.

  Втратити уві сні свою тапку, і знайти замість неї чужу — ознака змін, пророкує Місячний сонник. Тапка була привабливою — чекайте захоплюючої подорожі. А ось, потоптана тапка обіцяє засмучення через своїх внутрішніх бар’єрів. Шукати взуття свою і знайти її уві сні — до розміреного життя.

  «Де взяти таку ж?», Або Від веселощів до смутку

  Зрозуміти,, до чого сниться пошук другої пари туфельок, точно такий же, як ви бачили у подруги, можна за допомогою Циганського сонника. Другу пару туфель вдалося купити — до виконання задуманого; шукати взуття, але не підшукати навіть трохи схожу — скоріше за все вам доведеться змінити плани.

  Бачите уві сні, що ви «нишпорити» по магазинам, займаючись пошуком чобіт, замість втрачених? Зверніть увагу на свої емоції уві сні. Якщо ви настільки сильно хотіли знайти чобітки, схожі на втрачені, що навіть розплакалися — до розгульного проведення часу. А ось, якщо пошук був абсолютно нейтральним (типу «знайду — добре, не знайду — ну, й добре»), то вас чекає нудьга безпросвітна, засмучує сонник Цвєткова.

  У взуттєвому відділі — Назустріч новому…

  Тлумачення сну, в якому ви працюєте в взуттєвому магазині і кожен день розкладає по полицях нове взуття, порадує любительок обновок: покупка, здійснена в найближчі дні, буде радувати довгий час.

  А якщо наснилося, що ви допомагаєте клієнткам магазину вибирати нову відповідну пару, то незабаром ви відкриєте в собі якісь досі невідомі таланти.

  Сонник шукати взуття, до чого сниться шукати взуття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: