Сонник шуба, до чого сниться шуба уві сні

Жінка вважає себе щасливою, якщо коханий чоловік підніс їй подарунок у вигляді шуби. Якщо розкішний одяг ви побачили уві сні, уважно поставтеся до побаченого сюжету. Сонник рекомендує ретельно розглянути, як виглядала примарилося обновка. Від цього багато в чому залежить,, до чого сниться такий сюжет.

Сучасний тлумач

Сучасний сонник вважає, що якщо шубу в нічних мареннях побачила молода дівчина, це говорить про появу в її житті заможного шанувальника. Його моральні якості, швидше за все, будуть на другому місці, доведеться вибирати між фінансовим благополуччям і душевністю.

Якщо сниться шубка, яка сковує дії, то в реальному житті можете втратити рухливості або ж сюжет говорить про вашому інертному способі життя. Слід переглянути свої звички.

Якщо наснилася зіпсована шуба — це символ хвороби. Якщо в ній занадто жарко — це говорить про спрагу до матеріального добробуту, яка приносить тільки нервову напругу, не змінюючи ситуації, що склалася.

Якщо сниться легка, зручна, комфортна шубка, то чекає успіх і процвітання.

Універсальний сонник

Якщо ви бачили сон, в якому взимку розглядали вітрину з шубами, а самі були роздягнені на морозі, то варто чекати низку неприємностей і невдач, незадоволеність власним життям і депресію.

Універсальний сонник попереджає, якщо шубка була на дитину або на іншу людину, яка йому велика не за розміром, то це означає, що в житті з’явиться особа, перебільшує власне значення.

Якщо приснилося, що ви бігаєте або стрибаєте, одягнувши на себе цей символ розкішного життя, то відбудуться певні зміни.

Якщо уві сні людина перебуває в дуже холодній місцевості і надів шубу, тільки щоб не замерзнути, то в реальності він дуже практичний і розсудлива.

Купувати її уві сні — символ скутості і скутості, невпевненості в собі і бажанні продемонструвати свою значимість.

Універсальний сонник вважає, що шуба з дорого хутра може примаритися жінкам, які займають впливове місце в суспільстві.

Пророцтва Езопа

Опис,, до чого сниться шуба, є і в тлумачі Езопа. Значення два: або удавання, або багатство і процвітання. Якщо уві сні переплутали одягненої людини з твариною, це свідчення вашої довірливості. Не поспішайте відкривати свої почуття стороннім.

Приснився голий чоловік, одягнений в хутро, передрікає хвороби, зміну відносин з рідними або несподіваного зрадництва. Якщо сниться, що на дитину одягнена шуба дорослого, то значення нової людини у вашому житті буде занадто завищена їм самим.

Думка Фрейда і Мандрівника

В сонник Фрейда йдеться, що покупка шуби — свідоцтво скутості в реальному житті. Бачити себе одягненим — знак присутності у вас комплексів і невпевненості в собі, можливо, моральних травм родом з дитинства.

Сонник Мандрівника вважає, що подібне може примаритися до багатого залицяльника для жінки і розтрат для чоловіка.

Різні тлумачення

Російський народний тлумач вважає, що шуба означає удавання і лицемірство. Якщо уві сні розгледіли голого людини в шубі, очікуйте зради з боку когось близького. Якщо приснилося, що собаки рвуть хутро, то станете учасником чужих конфліктів і сварок.

Цвєтков вважає, що якщо приснився аналогічний сюжет, то має бути посваритися з ким-небудь або відправитися в дальню дорогу.

Езотеричний сонник підносить добротну шубу як знак багатства і достатку. Але не варто хизуватися своїми фінансовими успіхами, це обіцяє заздрість і «пристріт» з боку оточуючих. Побачена уві сні заношена шубка принесе нестабільні грошові вливання в реальності.

Симон Кананіта трактує примарилося уві сні як обіцянку майбутнього багатства і успіху.

Сонник шуба, до чого сниться шуба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: