Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник штори, до чого сниться штори уві сні

Красиві штори — прикраса будь-якого вікна, та й кімнати в цілому. Дуже великий вибір фіранок є в запасі у доброї господині: легкі невагомі тюлі, щільні, надійно захищають від сонячного світла, портьєри, веселенькі шторки, святкові гардини. Штори, як і наряд, можна змінювати під настрій і пору року. Багато людей люблять прокидатися, коли перші сонячні промені ніжно лоскочуть їм повіки, проникаючи крізь прозорі тюлі, інші довго ніжаться в напівтемній кімнаті з щільними фіранками, впускаючи сонячне світло лише тільки тоді, коли остаточно прокинутися. А іноді, вони роблять це уві сні! Ні-ні, я говорю не про сомнамбула, а про те, що бувають ночі, коли штори «приходять» в наші сни. До чого сниться такий сон, знає сонник. А нам лише залишається згадати всі подробиці і звернутися до нього за підказкою.

«Шторний» інтерес

Бачити уві сні на вікнах запнуті штори — знак того, що у вас є якийсь секрет, про який не знає ніхто, навіть найближчі друзі, тлумачить сонник подібне сновидіння.

Наснилося віконце з розкритими фіранками — вас чекає якийсь безцеремонний вчинок з боку ваших знайомих, попереджає сонник.

Вибирати одну гардину з декількох наявних у вас — наяву ви стоїте перед складним вибором: промовчати і тим самим обдурити кого-то, або ж сказати людині правду.

Купувати штори на подарунок — довірити комусь свій секрет, тлумачить сонник дане сновидіння.

Дозволити вікна без штор — у вашому житті немає місця таємниць і секретів, ви дуже відкрита людина.

Різноманіття віконних фіранок

Якщо вам приснилося, що ви вішаєте легкий прозорий тюль — незабаром вам випаде шанс провести на предмет своєї симпатії незабутнє враження.

Бачити у вікні будинку красиві багаті портьєри — вам доведеться почути про себе досить неприємні розмови, можливо навіть плітки.

Сниться, як на вітрі колишеться веселенька кухонні фіранка в квіточку або в горошок — в найближчі дні на роботі ви отримаєте якісь привілеї, обіцяє сонник Міллера.

Жалюзі на вікнах — знак мінімалізму і аскетизму. Сновидіння підказує, що ви занадто жорстко обмежуєте себе і оточуючих.

Приснився важкий оксамитовий театральна завіса — до клопіткою і важкій роботі, яка не буде оплачена належним чином.

На смак і колір товаришів немає!

Бачити уві сні штори червоного або бордового кольору — до любовних пригод і інтимний зв’язок, прогнозує дане сновидіння сонник Фрейда.

Наснилися рожеві шторки — до закоханості і нічого не значущому флірту.

Сниться сон, що ви закриваєте чорні портьєри — до неприємних известиям, що стосуються ваших друзів або родичів.

Вішати на карниз білий прозорий тюль — до легкого і безтурботного проведення часу.

Сняться занавесочки зеленого або жовтого кольору — до легких грошей. Це буде, скоріше за все, виграш або подарунок, пророкує сонник.

Побачити уві сні важкі оксамитові штори на дверях фіолетового кольору — до спокійного дозвілля в колі сім’ї.

А чи не змінити нам штори?

Сниться сон, що ви вибираєте нові штори в магазині — до несподіваного приємного подарунку від малознайомої людини.

Вішати уві сні нові, щойно куплені штори — у ваше життя увійдуть несподівані відносини, які для багатьох будуть таємними. Присвятити в них можна буде тільки близьких друзів.

Знімати гардини з карниза — розповісти всім про свої секрети. Сонник рекомендує робити це все ж акуратно і вибірково, інакше інформація може обернутися проти вас.

Купувати гардини — до мрій про щось новому і незвіданому. Ви прагнете внести у своє життя свіжий струмінь, так як старі звички заважають вам жити.

Сниться, що ви вирішили поміняти штори через те, що вони перестали виглядати в новому інтер’єрі — до придбання чогось цінного і дорогого.

Шити штори для себе — до покупки дрібної, але приємною, для інших — подарувати комусь приємну дрібницю.

Якщо з гардинами біда трапилася

Наснилося, що ваші портьєри горять — до хвороби з високою температурою, попереджає сонник Ванги.

Бачити уві сні короткі рвані штори в спальні — можливо, ви зіткнетеся з зрадою партнера по шлюбу або коханої людини.

Продавати штори через брак грошей — в реальному житті вас також чекає фінансова криза.

Наснилося, що вкрали тюль — до звільнення від важкого тягаря чужого секрету, пророкує сонник.

Прати уві сні красиві, але дуже брудні штори — вас «обіллють брудом» вороги і вам доведеться виправдовуватися і «відмивати» свою заплямовану репутацію.

Купувати штори замість порвав — до переїзду на нове місце. Сонник каже, що це не обов’язково зміна житла, можливо, ви будете робити ремонт і змушені будете пожити у друзів або в готелі.

Сонник штори, до чого сниться штори уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: