Сонник шторм на морі, до чого сниться шторм на морі уві сні

Якщо вам наснився шторм на морі, то зверніть увагу на свій внутрішній стан — цілком можливо, що ви вкрай стомлені або схвильовані, запевняють сонники. Якщо ж дане визначення не про вас, і ви прекрасно себе почуваєте, то значить будьте готові до змін, які не забаряться прийти у ваше життя. Все про те,, до чого сниться шторм, розкажуть деталі, що стало вам уві сні.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера, роз’яснюючи,, до чого сниться шторм на морі, схильний вважати, що це означає втрати і неприємності. Бачите уві сні, що тонете, потрапивши в розбурхане море? Будьте обережні, дана мрія означає серйозне захворювання, аварію або травму.

Потрапити в шторм на морі: Від внутрішньої боротьби до реального протистояння

Потрапити уві сні в сильний шторм на морі — ознака, що стрімко розвиваються навколо вас, підказує Східний сонник. Наснилося, що сильним вітром перевернуло ваше судно і вас забирає штормове море далеко від корабля і від берега? Даний сюжет пояснюється сонниками, як заминки і зволікання в справах, створені вашими недругами.

До чого сниться, що ви одним поглядом заспокоїли штормове морську безодню? Такий фантастичний сюжет уві сні є відображенням сталевого характеру. Ви чітко намічені на перемогу, і ніщо вас не зможе зупинити на шляху до неї.

Підкорювати штормові хвилі — ознака боротьби, як внутрішньої, так і реальної

Бачите уві сні себе серфінгістів, впокорюючим хвилі під час шторму на морі? Прислухайтеся до власних відчуттів, можливо, ви втомилися «пасти задніх» і прагнете вибитися в лідери.

Виходити уві сні в штормову погоду в море під вітрилом — знак протиріч. Ви не згодні з тим станом справ і обставин, які склалися в життя на даному етапі і мають намір боротися з ними, не дивлячись ні на що.

А ось,, до чого сниться злітати на штормових хвилях вгору на маленькому плоту і потім падати вниз, за ​​версією сонника Лонго: ви не визначені зі своїми позиціями. Пріоритети так само не розставлені, і це заважає вам.

Спостерігати з боку, або Конфлікт: учасник або спостерігач?

Що значить, бачити морський шторм з берега? Ви станете свідком «бурі», що вибухнула в колективі. Наснилося, що великі морські валуни б’ються об берег, доносячи до вас бризки? Ви також будете залучені в цей конфлікт, попереджає Місячний сонник.

А якщо вам примарилося, що ви стоїте на великій відстані від бурхливого водойми, наприклад, на скелі, і великі рухливі гребені не можуть до вас дістати, то це символ того, що ви зумієте протистояти всім нападкам на свою адресу.

Що ви відчували, дивлячись на вируючу стихію

Якщо вам наснився шторм на морі, то обов’язково врахуйте свої емоції уві сні. Те, як ви реагували на побачену стихію, може змінити тлумачення сну, запевняють сонники. Отже, ви відчули:

 • Страх — в реальності ви теж чогось боїтеся;
 • Захоплення — вас тягнуть небезпеки, ви можете захопитися чимось екстремальним;
 • Байдужість — навряд чи є щось, що зможе збити вас з наміченого шляху;
 • Ненависть — вас бентежить увагу оточуючих, але ви не можете «піти в тінь»;
 • Азарт — ставте цілі, плануйте, експериментуйте — зараз найкращий для цього час.
 • Сонник шторм на морі, до чого сниться шторм на морі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: