Сонник штучні квіти, до чого сниться штучні квіти уві сні

Штучні квіти, що імітують справжні, є символом помилкових уявлень і невиправданих очікувань. Однак сонники вказують на поодинокі випадки, коли цей символ ненатуральності пророкують удачу сновидцу.

З різних матеріалів.

Сонником Міллера, бачити штучні квіти уві сні — трактується, як прийдешні засмучення і втрати. За його тлумачення снів, віщує неприємності, в першу чергу в міжлюдських відносинах. Однак фінансове становище сновидіння покращиться, якщо вони були паперовими.

Сонники пророкують дівчині, якій наснилися штучні квіти: її обранець має темне минуле. До чого сниться, що вони виглядають, як справжні? Улюблений зуміє розвіяти її підозри, але попереду ще належить зіткнутися з його підступністю.

Якщо приснилися паперові квіти, жінку чекає розчарування в любові, але можливий грошовий бонус — дорогоцінний подарунок, виграш або несподівана прибуток від проекту, на який вона не сподівалася. Дама прицінювалася в крамниці до декору з шкіряних суцвіть — її внесок у процвітання фірми буде гідно оцінений керівництвом.

До чого сняться штучні квіти чоловікові? Тлумачення сну стосується ділової сфери — підприємство зазнає збитків через несумлінність співробітників. Тотальний контроль виключить ризики.

Дарування

За сонником Міллера, якщо молодій дівчині приснилося, як їй подарували штучні квіти, вона захоче побути на самоті, далеко від колишніх шанувальників. Будь-якій людині, якій дарують одну таку гілочку з бутоном, передбачається самотність, подарували букет з синтетичних матеріалів — хвороба.

До чого сниться дарувати такий букет людині, якого насправді немає в живих — сновидіння поверне вам міцне здоров’я.

Виготовляти і знищувати

Побачивши уві сні, як якийсь чоловік займається виготовленням штучних квітів, можна припустити, що наяву його слова і почуття нещирі. У разі, якщо це був незнайомець, проявіть особливу увагу до нових партнерів — можливо, вони йдуть на угоду, маючи на меті розорити вас.

Бачити за виготовленням пластмасових букетів свого друга — ще більш сумно. Сонники стверджують, що він замислив зраду. Уві сні застали за цим заняттям свого товариша по службі — він мітить на вашу посаду.

Тлумачення сну про спалювання штучних квітів зводиться до того, що у людини назріла потреба змінити своє життя. Або він виявить, що близька людина перебуває з ним заради матеріальної вигоди, або не задоволений відносинами — все це призведе до розставання і нової світлої смузі життя.

На кладовищі

Ідіоматичний сонник нагадує, що штучні квіти викликають асоціації з кладовищем, жалобною церемонією. Бачити паперові вінки на могилі — до одужання близької людини. До чого сняться залізні вінки — пророцтво в цілому сприятливо — ви прийдете до миру і злагоди зі старими ворогами, але це додасть вам клопоту.

Наснилася доглянута могила, красиво прибрана штучними квітами: за сонником Міллера — це знак, що важко хворий родич видужає.

Сонник штучні квіти, до чого сниться штучні квіти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: