Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шрам, до чого сниться шрам уві сні

Образ шраму уві сні є символом мужності, що відображає вміння відстояти свої позиції і інтереси. Однак це далеко не єдина думка сонників,, до чого сниться подібна мітка. Важливо пригадати місце і вид рубця, зіставивши значення з подіями в реальному житті.

В езотеричному сонник є особливе тлумачення,, до чого сниться шрам на тілі. Приснилося сновидіння тлумач пов’язує з відсутністю свободи від способу покійного людини. Поставлена ​​в церкві свічка за упокій допоможе позбутися від потойбічних переслідувань.

Ісламський сонник трактує шрам на тілі уві сні втратою енергії, що може привести до виснаження і навіть хвороби. Бачити таку мітку на лобі, передрікає загрозу в реальному житті забруднити свою репутацію.

Психоаналітичний сонник позиціонує шрам символом перемоги, який асоціюється уві сні з покаранням і відплатою.

Особливі прикмети

Гладкий і рівний шрам свідчить про наявність спогадів, які дбайливо плекає у своїй пам’яті спляча людина. Це може бути таємниця, особисто збережена і яка охороняється Вами.

Потворний нерівний рубець уві сні говорить про неприємні події в минулому, про які сновідящій вважає за краще не згадувати, однак не може забути.

Те,, до чого сниться шрам, що залишився після операції, наприклад, від апендициту характеризує складності на шляху до досягнення мети, що виникнуть у зв’язку з минулими помилками.

Місце відмітини

На думку сонника Міллера шрам на обличчі позиціонується з образою колись нанесеною сновидцем закоханому в нього людині. Можливо, незабаром наповнений почуттям помсти кривдник буде шукати шляхи здійснення відплати.

Ще одне пояснення,, до чого сниться рубець на обличчі, мається на Загальних сонник. На думку тлумача, приснилося сновидіння попереджає ситуацію, в якій близька людина згадає минулі гріхи сновидіння, за які того доведеться червоніти.

Тлумачачи,, до чого сниться шрам на тілі, необхідно конкретно пригадати місце відмітини. Так, рубець на шиї віщує різнобічність думок між сплячою людиною і його близьким оточенням, що може стати причиною конфронтації. Слід на животі пророкує про прихованою образі на батьків. Бачити що зарубцювалися рана на животі розійшлася — незабаром конфлікт з рідними людьми загостриться.

Наснилася рубцеватая ранка внизу живота — минулі гріхи незабаром нагадають про себе. Побачити шрам на серці — невдалий любовний досвід стане причиною нерозуміння з нинішнім партнером; на спині — тримайте вухо в гостро, вороги задумали підступний план; на голові — тільки розумний підхід до справи забезпечить процвітання; на грудях — серйозна небезпека.

Шрами на ногах уві сні пророкують сонником перешкоди, пов’язані з реалізацією поставлених планів. Бачити зарубцювалися рану на нозі з кров’ю — втілення задуманих цілей знаходиться під реальною загрозою зриву.

Приснилися сліди на руці, говорять про те, що підлу поведінку сновидіння в минулому по відношенню до товариша, в спробах наздогнати службовим становищем, вимагає помсти. Тепер Ваша черга платити за рахунками, висловлюючи підтримку і відданість колезі.

Зарубцювалися рана на іншу людину

Бачити уві сні сліди від порізів на руці іншої людини, які свідчать спробі суїциду є знаком понад, що нагадує сновідящій дотримуватися коректної поведінки до оточуючих.

Приснився шрам на чужому обличчі — утримайтеся від гучних фраз і обіцянок, які не зможете або не хочете виконувати. Кохана людина зі шрамом на обличчі уві сні, якого наяву не має, застерігає сонником про нанесення наяву образи коханому, що боляче ранить другу половинку.

Подібна оцінка на шиї іншої людини уві сні символізує величезні клопоти в іншому справі. Бачити її на животі товариша — до проблем з травленням, тривозі і співпереживання негараздам ​​друзів.

Сонник шрам, до чого сниться шрам уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: