Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник штани, до чого сниться штани уві сні

Якщо згадати, які частини тіла прикривають штани, неважко здогадатися, що й уві сні цей елемент гардеробу символізує інтерес до протилежної статі, потаємні помисли і таємні бажання. До чого сниться ця деталь одягу, сонник пов’язує і з майбутніми подіями. Наприклад, попереджає про можливого прибутку або ж про нелегких часах — тлумачення часто залежить від стану присниться брюк.

Коректно витлумачене сновидіння нерідко допомагає визначитися з першочерговими цілями і завданнями, прийняти вірне рішення, а також розповість про справжні мотиваціях сновидіння. Деякі поради сонника можуть здатися на перший погляд несподіваними.

Старовинний дворянський сонник Н. Грішіной стверджує, що сновидіння, в якому сплячий збирається одягати штани, не що інше, як відображення реальних подій. Те, до чого сняться штани, уособлює прагнення до самовдосконалення, бажання підвищити свою самооцінку і заодно і значимість в соціумі за всяку ціну.

Коли уві сні фігурують спортивні штани, сонник радить сприймати приснилося як заклик діяти енергійніше. Якщо спортивні штани вам йдуть, їх життєрадісна забарвлення створює гарний настрій, одним словом, ви відчуваєте себе в них комфортно, отже, можна сміливо братися за складну справу, до якого ви довго не наважувалися розпочати.

Покупки і обновки

Сучасний сонник попереджає, що зібравшись купувати штани уві сні, ви насправді ризикуєте опинитися в слизькій і неоднозначній ситуації. Щоб вийти сухим з ​​води, доведеться не постійною за ціною. Втішає одне: ця ціна не виявиться захмарною.

Сонник Мандрівника вважає, що все, до чого сняться нові штани, відображає той самий стан сновидіння, яке частіше за все притаманне йому в дійсності, а саме — крайню самовпевненість. Як не дивно, ця риса характеру йому, скоріше, на користь.

До чого сниться купити штани, Циганський сонник пропонує розуміти абсолютно буквально: наяву вас також чекає придбання обновки. Можливо, ви отримаєте нову річ в подарунок або ж, заробивши трохи, вирішите побалувати себе.

Коли уві сні трапляється міряти штани, знайте, що ви не єдиний претендент на те, що дуже привабливо для вас в реальній дійсності. Сонник закликає не розслаблятися: хтось хитрий і спритний всерйоз має намір зайняти ваше місце.

Особливі прикмети

Сюжет, в якому фігурують штани навиворіт, нагадує про те, що чарівність міста бере. У реальному житті сплячому доведеться опинитися в полоні чийогось чарівності, перед яким він навряд чи зуміє встояти.

До чого сняться широкі штани часто служить провісником достатку в реальному житті. Найближчим часом сновидцу ні в чому не доведеться собі відмовляти: ні в грошових витратах, ні в увазі протилежної статі, ні у всіляких примхах і примхах.

Нарочито великі штани так само можуть відображати побоювання щодо своїх можливостей. Чи не занадто поспішним було рішення взятися за складне завдання? Чи не заведе чи в глухий кут жага самоствердження? Сонник вважає, що брак кваліфікації допоможуть компенсувати кмітливість, досвід і завидна цілеспрямованість.

Найчастіше короткі штани свідчать про те, що пора щось змінювати в житті, ви вже виросли з минулого. Іноді приснилося символізує досаду з приводу того, що неможливо виправити вчорашній день. За деякими тлумаченнями, короткі штанці символізують дитячість, яке ви при кожному зручному випадку демонструєте наяву.

Різнобарвні шаровари

Відповідно до більшості тлумачень, в сновидіннях червоні штани символізують пристрасність і спонтанні почуття. Наскільки тривалим виявиться захоплення, підкажуть подробиці сюжету. Хто був одягнений в червоні штани: чоловік або жінка? Леді в червоному уві сні чоловіка може виявитися передвісником скандалу наяву.

Якщо жінці-сновидицей приснився чоловік у червоних штанях, побачене уві сні є передвісником нового знайомства, у якого є всі шанси отримати логічне продовження у вигляді романтичних відносин.

Сірі штани уособлюють неусвідомлене бажання максимально відволікти увагу від інтимних частин тіла, позиціонувати себе як особистість, а не як сексуальний об’єкт. Подібне може побачити уві сні жінка, яка побоюється відвертих поглядів, плоских жартів, а то і домагань на робочому місці в чоловічому колективі.

Те, до чого сняться білі штани, можна порівняти з викинутим білим прапором, тобто, повної або часткової капітуляцією. Сонник відзначає моральну готовність сплячого до переговорів і розумних компромісів. Справді, скільки можна захищати свої помилки?

Бесштанная команда

Настільки непристойний жест, як знімати штани на очах чесного народу, уві сні набуває зовсім інший зміст. Як ні парадоксально, приснилося символізує довгоочікуване рятування від потреби і бідності.

Універсальний сонник налаштований менш оптимістично. Він стверджує, що спущені штани уві сні віщують збитки. Правда, вони виявляться не настільки значними, щоб завдати серйозної фінансової шкоди.

Сонник Фрейда досить прямолінійно говорить, що ходити без штанів уві сні примудряються бажаючі зробити щось подібне наяву, тобто, схильні до ексгібіціонізму особи.

Сонник пастора Лоффа вважає, що сон, в якому угораздило втратити штани, можна трактувати практично буквально: як провісник банкрутства. В даний несприятливий період ймовірність втратити все до нитки справді висока.

Рвані штани

Те, до чого сняться порвані штани, сонник трактує як провісник незабутніх подій, які привнесуть різноманітність в сірі будні. Щоб пророцтво збулося напевно, Майя ненадовго пришивали до однієї з штанин зелену нитку.

Якщо уві сні порвалися штани, Циганський сонник закликає стежити за своїм майном. Сновидіння попереджає про підвищену ймовірність втрати, яка сильно засмутить сплячого.

Езотеричний сонник вважає, що дірка на штанях рівносильна діру в аурі — невидимої захисній оболонці сплячого. Подібне явище загрожує нездужанням і витоком життєвої енергії.

Тлумачачи, до чого сняться рвані штани, сонник Предвідіци рекомендує найближчим часом утриматися від ризикованих авантюр. Імовірність отримання вигоди вкрай мала, а от втрати в разі невдачі можуть виявитися величезними.

Все, до чого сняться діряві штани, неабияк потріпався в процесі тривалого носіння, і, в той же час, незамінні, із серії «улюблених джинсів» і їм подібних предметів гардероба, вказує на небажання сплячого що-небудь міняти в звичному укладі. Той факт, що наснилися реально існуючі штани, лише підтверджує значення сновидіння.

Більшість тлумачень сходяться в одному: якщо уві сні трапляється рвати штани, наяву найближчим часом слід бути уважнішими і обачнішими, ніж будь-коли. Даний символ служить попередженням про передбачувані неприємності, багато з яких можна уникнути.

Шиття брюк

Якщо уві сні довелося шити штани, в реальній дійсності належить пройти чимало випробувань. Втішає одне: ви на них погодьтеся заради своєї сім’ї і в підсумку переконайтеся, що результат того вартий.

Коли ж трапляється зашивати штани за допомогою латок, сонник закликає утриматися від імпульсивних покупок і інших нерозумних витрат. Незабаром може знадобитися велика сума або настануть нелегкі часи, — попереджає сонник.

Бруд і прання

Брудні штани уві сні говорять самі за себе: забруднена одяг асоціюється з неблагополуччям, безчестям та іншими неприємностями.

Якщо уві сні ви виявили бруд на штанях, зверніть увагу на її походження. Масляні плями обіцяють заступництво. Бризки з калюжі віщують обман і загрозу репутації.

Сонник мудреця Чжоу-Гуна вважає, що прати штани уві сні — добрий знак. В реальній дійсності сновидцу пощастить побувати на урочистому заході, на яке він давно хотів потрапити.

Незручні ситуації

Коли трапляється писати в штани уві сні, цілком можливо, що спрацьовує природний будильник. Це був всього лише сигнал про те, що пора прокинутися і справити природну потребу, щоб наяву не допустити подібного конфузу.

Написати в штани уві сні може людина на межі нервового зриву. Тривале перебування в стані стресу в реальному житті викликає потребу вивільнити накопичені емоції, одним словом, полегшитися.

Все,, до чого сниться наробити в штани, закликає приділяти особливу увагу фінансових питань. Сон вказує на крайню нестабільність, яка може завершитися як несподіваною прибутком, так і повним банкрутством. Намагайтеся контролювати ситуацію, щоб звести до мінімуму кількість сюрпризів, адже гроші, як відомо, люблять рахунок.

Чи не встигнути добігти до туалету уві сні і обкакаться в штани можна по одній простій причині: сплячого прихопив пронос. Сонник в таких випадках попереджає про те, що можливо, доведеться мати справу з хабарником, який виявить бажання нагріти руки.

Накласти в штани можна і з идиоматической точки зору: саме так проявляються уві сні реальні страхи сновидіння. Сонник зазначає стан крайнього ступеня стурбованості, хвилювання, яке не дає спокою навіть ночами.

Сонник штани, до чого сниться штани уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: