Сонник шорти, до чого сниться шорти уві сні

Шорти є в гардеробі будь-якого модника. Їх фасони різноманітні і часом дуже незвичайні, втім, як і значення снів, в яких вони фігурували. Найчастіше підказуючи,, до чого сниться цей предмет гардероба, сонники згадують поїздки і пригоди. Але бувають і виключення. Наприклад, порвані шорти — поганий знак. Сновидіння попереджає про розрив відносин між близькими людьми. Давайте розглянемо різні сюжети, і зрозуміємо чого чекати після побаченого уві сні.

Сонник Міллера

Тлумачення снів, «головним героєм» яких є шорти, згідно сонником Міллера, має негативне значення. Наприклад, якщо ви бачите себе в шортах, одягнених не в той сезон — ви зіткнетеся з жахливим обманом, пророкує відомий тлумач. А жіночі шорти, надіті на чоловіка — знак того, що ви «вляпатися» в двозначну ситуацію. Ще одне погане значення має сновидіння, в якому ви порвали шорти — справи не вийде виконати в термін, і ви розсварилися з тим, хто за це відповідав.

Різноманітність кольорів і фасонів або Дорога близька, дорога далека…

Бачити уві сні джинсові шорти рожевого кольору — до вечірки з друзями далеко від дому.

Наснилися жіночі довгі максі-шортики або чоловічі бермуди білого кольору — до далекої подорожі з метою відпочити, можливо, за кордон.

Сняться короткі міні-шорти, які відкривають сідниці — будьте обережні в дорозі, є ймовірність потрапити в дурне становище і зіпсувати настрій.

Наснилися червоні бриджі в обтяжку — знак поїздки в країну з іншими віруваннями і мовою, пророкує Східний сонник.

У магазині одягу — шукайте радості в малому…

Міряти модні брендові шорти в дорогому бутіку — ви можете наробити помилок, погнавшись за нездійсненною мрією.

Одягати шортики, куплені в магазині, щоб в них піти додому — то, що вам здавалося нісенітницею, може зіграти з вами злий жарт. Не відмахується від дрібниць, часом від них залежить результат справи.

Купувати бермуди на барахолці — до серйозної помилки. Якщо вони були чорні, помилка може мати фатальні наслідки.

Наснилася покупка в магазині — до дрібних радощів, обіцяє сонник Лоффа.

Якщо уві сні ви купували шорти в інтернет-магазині без примірки, а отримавши їх, зрозуміли, що вони вам не за розміром — маленький промах буде мати серйозні наслідки.

Ательє як символ новаторства і оригінальності

Блискучі ідеї і геніальні думки обіцяє Місячний сонник того, хто уві сні шив джинсові шорти на замовлення, але за своїми викрійками.

Шити короткі штанці жовтого кольору комусь із друзів — в реальності ви допоможете цій людині вирішити важку життєву задачу, давши оригінальний рада.

Сниться, що ви замовили в ательє пошиття жіночих шортиків в подарунок чоловікові — оригінальність — ваш коник, але все повинно бути в міру.

Зіпсований одяг — до печалі і втрат

Бачити себе в шортах рваних і брудних — до сварки з близькими людьми, пророкує сонник Ванги.

Купувати у перекупника старий одяг для дрантя — до печалі і меланхолії.

Наснилося, що ви знайшли в сміттєвому баку яскраві рожеві шортики? Ви виношуєте нездійсненні плани.

Сниться сон про те, що ви рвете на ганчірки старі довгі джинсові або з іншої щільної тканини бриджі, означає хворобливий розрив з людиною, яку ви знаєте не один рік і вважали одним.

Сонник шорти, до чого сниться шорти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: