Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шпак, до чого сниться шпак уві сні

До чого сниться шпак? Цей птах уві сні віщує новини, приємну несподіванку, подарунок, зустріч з давнім знайомим. Однак іноді сонник дає і інші тлумачення: підступи заздрісників, наклепників, сумна подія. Пригадавши більше подробиць, можна зрозуміти значення бачення.

Остерігайтеся обману і наклепу

Побачити сюжет з цієї пташкою означає: особа протилежної статі спробує захопити сновидіння через обман.

Їх було багато? Сонник попереджає: остерігайтеся наклепу, яку стануть поширювати вороги. Однак засмучуватися не варто — помилкові наговори, що не мають під собою підстави, розсіються, як дим.

Млявий або хворий шпак обіцяє невдалу обнову. Після такого бачення постарайтеся утриматися від шопінгу і великих покупок.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну спирається на його подробиці:

 • Просто бачити шпака — отримаєте хорошу звістку;
 • Зловити його рукою — посваритеся з кимось;
 • Потрапити по птаху каменем — на вас зведуть наклеп, але вороги отримають по заслугах;
 • Хтось потрапив по ній каменем — у кого-то зі знайомих попереду важкі часи.
 • Сонник Міллера: дружня вечірка

  До чого сниться спів шпака? Наяву сновидцу належить весела вечірка в дружньому колі, де він опиниться в центрі уваги.

  Радісні вісті, зустріч з коханим

  Приснився шпак обіцяє клопоти, суєту, але якщо загальна атмосфера сновидіння була сприятливою — попереду приємна несподіванка, яка дещо змінить вже складені плани.

  До чого ще сниться бачити шпака? Незабаром дізнаєтесь радісні новини про друзів або знайомих.

  Якщо жінка уві сні побачила його — їй наяву належить швидка зустріч з коханим.

  Наснилося, як по весні вони прилітають з вирію? Сонник стверджує: вас запросять на чиюсь пишне весілля. Це ж сновидіння, побачене на вівторок або четвер — вірна прикмета, що на майбутнє свято головним героєм будете ви самі.

  Знайте міру, готуйтеся пережити горе

  Іноді шпак є застереженням уві сні: сплячий захоче справити враження на представників протилежної статі. Причому, для досягнення мети стане використовувати різні хитрощі, балагурити, жартувати. Але при цьому ризикує забути міру і здатися в невигідному світлі.

  До чого сниться мертвий птах? Сонник повідомляє: станеться якесь сумна подія, яка надовго виб’є сплячого з колії, змусить забути про радість, веселощі та жартах.

  Приснився шпак в клітці — також недобре знамення. У сновидіння дуже скоро трапиться горе, тому його життєвий тонус, бажання щось робити значно знизяться.

  Корисна інформація, щедрий подарунок

  Бачити сидить на дереві шпака уві сні часто означає: незабаром отримаєте нову корисну інформацію, що стосується роботи або бізнесу.

  Крім того, якщо приснився жвавий, зайнятий чимось шпак, сонник обіцяє отримання щедрого подарунка.

  Зустрінетеся зі знайомим, веселились над пліткарів

  Сновидіння про жвавої пташці віщує також зустріч зі знайомим, якого давно не бачили, приємну розмову.

  Самі вбили цю птицю уві сні? Наяву зможете взяти верх над наклепниками і недоброзичливцями, які поширюють брехливі чутки.

  Сонник шпак, до чого сниться шпак уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: