Сонник шабля, до чого сниться шабля уві сні

Шабля уві сні ототожнюється зі сміливістю, відвагою. Сонник пророкує сутичку з опонентами, в якій буде зачеплена честь і гідність сплячої персони, тлумачачи,, до чого сниться оголена шашка.

Що сповіщає психолог Міллер?

Наснилося шабля, в сонник Міллера, зіставляється з необхідністю захистити себе. Зламати її уві сні — до набуття безмежного щастя. Бачити в чужих руках відображає ваше ставлення до персонажу. Можливо, ви вважаєте, що ця людина наяву не справляється зі своїми зобов’язаннями, зловживає своєю владою.

Наближається протистояння!

Сонник Циганки, пояснюючи,, до чого сниться битися мечем, зумовлює конфлікт з діловими партнерами. Ви обов’язково вийдете переможцем у сутичці — впевнений сонник.

Попрідержіте емоції!

Голий клинок в руках ототожнюється сонником Деніз Лінн з емоційною напруженістю і нестійкістю. Швидше за все, в реальній дійсності спляча персона відчуває негатив по відношенню до певного людині. Ваші напружені нерви можуть стати причиною грандіозного скандалу, в якому можуть постраждати невинні.

Бачити, як уві сні поранили когось шаблею, означає сварку з цієї особливої. Розмахувати їй уві сні, сповіщає про підсвідомої тривозі, страху сновідящего.

Еротичні моменти…

Доктор Фрейд в своєму сонник, досить велике описує,, до чого сниться шабля. Так, розмахувати шашкою уві сні, намагаючись налякати когось, видає схильність сновидіння, приписувати собі міфічні сексуальні перемоги.

Сімейне щастя під загрозою, впевнений Фрейд, тлумачачи,, до чого сниться битися на шаблях. Сновидінню належить наяву протистояти людині, який спробує увійти в вашу сім’ю і кардинально поміняти в ній статути.

Дівчині, якій наснилися лицарські обладунки та зброю, наяву не вистачає романтичних переживань — впевнено заявляє снотолкователь Закоханих.

Інтимні характеристики…

Приснилося холодна зброя символізує чоловічий статевий орган, тому бачити блискучу, красиву шашку, означає відмінне сексуальне здоров’я сновидіння. Щербата, іржава шабля, визначає проблеми з інтимними органами, хвороби. Зламана — каже про можливу імпотенції.

Для дівчини, якій пощастило тримати в руках шаблю, Фрейд визначає її схильність до бісексуальності. Наснилося, що чоловік дарує цей предмет дівчині, значить, в реальності, сновідящій серйозно розглядає її як сексуального партнера.

Отримати від жінки подібний подарунок, каже про незадоволення панянки інтимними стосунками.

Подробиці: стан клинка

Сучасний суміщений сонник переконує, що тлумачення сну у багато залежить від виду і стану шаблі. Так, якщо клинок:

 • Іржавий, зіпсований — застерігає про слабкість, не тільки фізичної, а й душевною;
 • Красивий, блискучий — ототожнюється з силою, здоров’ям і відвагою сновідящего;
 • Зламаний — сповіщає про зраду або жорстокої помсти;
 • Меч в піхвах — обіцяє матеріальну вигоду, прибуткове підприємство.
 • Будьте пильні!

  Людям, яким уві сні довелося знайти шаблю або ножі, сонник XXI століття, застерігає про небезпеку, яка йде від близьких товаришів. Втратити холодна зброя, говорить про необхідність відстояти свою честь і гідність.

  Панночкам, подібне сновидіння сповіщає про велику ймовірність зіпсувати собі репутацію нерозумним вчинком.

  Наближається удача!

  Рубатися з людиною на шаблях, сповіщає прибуток і удачу. Вбивати кого-то, говорить про ризикованому вчинок, який в майбутньому принесе плоди. Побачити кров, капає з рани, нанесеної уві сні шаблею, віщає Китайським сонником про ймовірність побувати на святі.

  Сонник шабля, до чого сниться шабля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: