Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шпалери, до чого сниться шпалери уві сні

Не секрет, що початкове призначення шпалер — імітувати куди більш дорогі оздоблювальні матеріали. Не дивно, що приснився символ має на увазі якусь фальш. Побачене уві сні нерідко свідчить про те, що не все гладко в сімейному житті. Сонник також згадує недостатньо стабільне положення в суспільстві. Те, до чого сняться рідні стіни, часто пов’язане з поїздками.

Слід врахувати, що протягом століть тлумачення змінювалися разом з тенденціями оформлення інтер’єрів. Цілком можливо, що сновидіння, в якому фігурує паперова обробка, є нейтральним.

Тлумачачи, до чого сняться шпалери, сонник Міллера звертає увагу на їх зовнішню привабливість і стан. Чим новіший і добротнее вони виглядають уві сні, тим більше шансів у сплячого змінити реальність на краще.

До чого сняться добре знайомі шпалери на стіні власного будинку або в квартирі, корисно буде дізнатися тим, хто зібрався в дорогу. Чи не покладайте на майбутнє подорож занадто великих надій. Поїздка не виправдає себе з економічної точки зору, зате залишить про себе приємні спогади.

Напередодні новизни

Якщо уві сні довелося прискіпливо вибирати найкрасивіші рулони, відповідно до тлумачення Фрейда, ви вкрай розбірливі і навіть примхливі у виборі партнерів.

Коли ж трапляється їх купувати, чекайте позитивних змін. Інформація про те, до чого сняться нові шпалери, неодмінно порадує сновидіння. Приснився символ можна вважати передвісником сімейного благополуччя.

Різнобарвний інтер’єр

Сприятливим символом є зелені оздоблювальні матеріали. Універсальний сонник обіцяє умиротворення і романтичний настрій.

Якщо приснилися блакитні шпалери, сновидіння можна інтерпретувати як тугу за душевним тепла і взаєморозуміння. Втім, думка джерела відчуженості не є принциповим для сплячого, тому що не зачіпає життєво важливі інтереси.

Розшифрувати,, до чого сниться інтер’єр, в якому переважають червоні тони, допоможе Сучасний сонник. Колірна гамма уві сні свідчить про те, що наяву сновидцу не вистачає яскравих вражень. Ситуація ось-ось в корені зміниться, як би не довелося нудьгувати по розміреного життя.

Потребує ремонту

Сновидіння, в якому фігурують брудні недоглянуті стіни або непристойно старі настінні покриття, можна розуміти буквально: ви і справді не задоволені зовнішнім виглядом вашого житла.

Коли уві сні елементи облицювання відклеїлися від стіни або стелі, відвалилися шматки фарби або штукатурки, вважайте це передвісником тривалої розлуки з кимось із родичів.

Якщо ви побачили обдерте приміщення, вже багато років вимагає ремонту, рвану обробку, що звисають відірвані шматки рулонів, сонник Лонго вважає, що у вашій реальному житті також панує справжній хаос. Коли уві сні фігурують порвані шпалери, це означає, що потрібно буде визначитися з пріоритетами.

Досить незвичним ознакою служать мокрі шпалери, які буквально відклеюються від надлишку вологи. Сонник Лонго обіцяє, що вам вдасться вивести на чисту воду тих, хто намагався приховати від вас важливу інформацію.

Своїми руками

Сновидіння, в якому довелося відривати шпалери, безладно здирати папір, відображає намір сплячого внести корективи у своє життя.

З великою часткою ймовірності сонник передбачає, що зважився обривати шпалери уві сні і в реальній дійсності наважиться зробити щось конструктивне.

Коли трапляється зривати облицювання, обдирати шпалери, побачене уві сні носить попереджувальний характер. Схоже, в реальній дійсності ви частенько нав’язуєте свою волю оточуючим, особливо найближчою.

Зміна обстановки

Східний тлумач снів дуже доступно пояснює,, до чого сниться ремонт. Коли трапляється міняти ще цілком придатні шпалери заради того, щоб випробувати ефект новизни, зміни не змусять себе чекати і в реальній дійсності.

Дворянський сонник Н. Грішіной не радить уві сні клеїти паперові або вінілові шпалери на стелю, якщо в кімнаті знаходяться люди. Якщо приснилося щось подібне, відносини сплячого і присутніх в приміщенні можуть помітно погіршати.

Народний сонник пропонує більш оптимістичний прогноз: якщо наснилося, як довелося переклеювати шпалери, в найближчому майбутньому здійсниться давнє бажання.

Сонник шпалери, до чого сниться шпалери уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: