Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шоколадка, до чого сниться шоколадка уві сні

Наснилася шоколадка? Уві сні це красномовний символ задоволень і приємного існування. До чого ще сниться цей солодкий образ? Всі можливі варіанти детально освітить сонник.

Затвердження Міллера

Снотолкователь Міллера впевнений, якщо приснилася шоколадка, то наяву ви зможете достойно забезпечити людей, які знаходяться на вашому опікою.

Дійте!

До чого сниться плиткова шоколадка? Сонник підозрює, що вам не вистачає позитивних емоцій і рекомендує додати в життя трохи радості.

Наснилася плиткова цукерка? Ваші близькі до старості не дізнаються, що таке нужда і голод.

Бачити, що плиткова шоколадка розтанула — гірше. Це означає, що якісь плани будуть порушені через особисту нерішучості або зовнішніх обставин.

Розшифровка наповнювача

Уві сні довелося розкладати багато шоколадних виробів? Готуйтеся до великих витрат, які принесуть задоволення. Подальше тлумачення сну сонник рекомендує робити з урахуванням виду наповнювача.

 • Горіхи — пересичення, пошук нового партнера.
 • Ізюм — дивна, двозначна ситуація.
 • Ягідна начинка солодка — успіх, фінансова удача.
 • Кисла — розчарування.
 • Карамель — каяття, визнання.
 • Будь-яка несвіжа — хвороба.
 • Шукайте!

  До чого сниться вибирати шоколадку в магазині? В реалі ви знайдете потрібних людей, які допоможуть завершити розпочате.

  Довелось вибирати солодкість серед величезного асортименту? Сонник вважає, що ви вплутається в пристрасний роман з непередбачуваними наслідками.

  Це ж бачення відображає прагнення отримувати задоволення від життя будь-якими способами.

  Не ризикуйте!

  Уві сні трапилося купувати шоколадку? Сонник попереджає, що ви ризикуєте втратити значну суму грошей.

  Одночасно купувати вкусняшку означає, що ви будете винагороджені за ревну працю і старання.

  Іноді купувати шоколадні вироби — до знайомства з людьми, які в подальшому стануть надійними партнерами в фінансових справах.

  Не турбуйтеся!

  Наснилося, що вам довелося купити прострочену шоколадку? Ви зробите комусь пропозицію (ділове або романтичне), але воно буде відкинуто.

  Вдалося купити моторошно дорогу солодкість за подібною ціною? У справах намітився значний прогрес.

  Бачити вкусняшку, на яку не вистачає грошей — трохи гірше. Плани будуть порушені, але вас це не засмутить.

  Про що мрієте?

  До чого сниться, що вам подарували величезну шоколадку? Сонник вважає, що ваша мрія свідомо нездійсненна.

  Наснилося, що ви самі подарували шоколад іншому персонажу? Запам’ятайте цю людину — в реалі йому знадобиться допомога.

  Якщо уві сні ви подарували солодощі дівчині, то наяву отримаєте відмову на любовне пропозицію.

  Обережніше!

  Уві сні довелося бачити, що вам дали шоколадку? Будьте обережні весь наступний тиждень — вас спробують ввести в оману і обдурити.

  Якщо в нічних мареннях вам дали цілий шоколадний набір, то сонник радить готуватися до участі в урочистому заході.

  Залицяння або підступність?

  Якщо самотньою панночці сталося уві сні отримати шоколадку від хлопця, то в дійсності він буде за нею довго доглядати і в підсумку одружується.

  Довелось отримати шоколад від абсолютно незнайомої людини? Будьте уважні, під маскою дружелюбності і лестощів ховається дуже підступний тип.

  Смачно?

  До чого сниться, що шоколадку уві сні дав померлий батько? Це бачення обіцяє нове любовну пригоду, неочікувану, але досить пристойний прибуток і відмінне здоров’я на найближчі роки.

  Якщо ж шоколад, який презентував померлий батько виявиться несмачним, надто гірким або взагалі неїстівним, то сонник впевнений, що починається самий неприємний в житті період.

  Сонник шоколадка, до чого сниться шоколадка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: