Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шоколад, до чого сниться шоколад уві сні

Шоколад не спроста асоціюється зі солодким життям. Тлумачачи,, до чого сниться цей улюблений дітьми і дорослими продукт, сонник обіцяє багатство і любов. Якщо ласощі уві сні чимось розчарувало вас, наприклад, виявилося несвіжим або занадто твердим, не поспішайте засмучуватися: сновидіння символізує всього лише тимчасові труднощі і досить легко переборні перешкоди.

Якщо вам довелося бачити уві сні шоколад, ви скоро зустрінете свою любов. Вас чекає море романтичних переживань, щирих почуттів і то особливе натхнення, яке властиво тільки закоханим, — обіцяє сонник.

Тлумачачи,, до чого сниться багато шоколаду, сонник обнадіює вас тим, що в найближчий період ваші домочадці НЕ будуть ні в чому мати потребу: ви в змозі забезпечити свою сім’ю гідний рівень життя.

Все,, до чого сниться білий шоколад, символізує початок білої смуги у вашому житті. Період хвилювань і невдач залишився позаду, ви відмінно попрацювали, тепер саме час насолодитися результатами своїх старань.

До чого сниться шоколад з горіхами, легко пояснюється вашої велелюбність. Приснилося ласощі може свідчити про те, що азартне стан пошуку привертає вас куди сильніше, ніж розмірені моногамні відносини.

Якщо вам наснився зефір в шоколаді, ваше матеріальне становище незабаром істотно покращиться. Дякувати за це слід ваших надійних і тямущих партнерів, з якими одне задоволення вести справи.

Сонник Міллера шоколад радить вибирати суворіше. Згідно з його тлумачення, навіть уві сні рекомендується звертати увагу на його зовнішній вигляд і термін придатності. Розчарування в цих ласощах уві сні може обернутися неважливим самопочуттям або утрудненням в справах наяву.

Якщо уві сні вам подарували шоколад, плитку або коробку цукерок, сонник в цьому сновидінні вбачає вузьку чорну смугу, подолати яку в ваших силах. Слідом за нею настане тривалий період процвітання, коли все буде «в шоколаді».

Все,, до чого сниться плитка шоколаду, сонник пояснює майбутніми розвагами, задоволеннями і насолодою. Правда, спочатку їх треба буде заробити, тобто, прикласти деякі зусилля або знайти гідне застосування одного з ваших численних талантів.

Сонник Майя пропонує не менш цікаве тлумачення, що означає уві сні шоколад у вигляді плитки. Спресована форма символізує грандіозну роботу по дому, пов’язану зі зміною обстановки. Можливо, ви затіє ремонт, а то і зовсім зважитеся на довгоочікуваний переїзд.

Тлумачення снів, в яких шоколад заподіяв вам неприємності, наприклад, ви обпеклися гарячим напоєм, плитка виявилася вам не по зубах або огидною на смак, сонник Фрейда зводить до того, що вам не слід побоюватися невдач, коли справа стосується сексуального життя. Вас чекає зустріч з людиною, яка в повній мірі розкриє ваш потенціал.

Езотеричний сонник передбачає дещо інше значення сну: шоколад, згідно його тлумачення, може виявитися передвісником поганого самопочуття, яке, в свою чергу, може бути викликано як реальним захворюванням, так і зайвими переживаннями з приводу уявних проблем.

Тлумачачи,, до чого сниться купувати шоколад, езотеричний сонник вважає, що нинішній занепад сил пов’язаний не стільки з дійсним станом здоров’я, скільки спровокований бажанням контролювати все і вся. Часом ви звалюєте на себе більше, ніж можете підняти, і тим паче забрати. Спробуйте передоручити частину зобов’язань, вас не підведуть.

Краще один раз спробувати шоколад, ніж сто разів побачити

Сонник Лонго вважає, що той, хто любить їсти шоколад уві сні, і наяву не проти відхопити ласий шматочок. Сновидіння уособлює цілком природні прагнення: хороший заробіток, повагу оточуючих, розкіш і комфорт при мінімумі витрачених зусиль.

Тим, кому пощастило уві сні їсти шоколад, має бути чимало романтичних пригод, які принесуть вам справжнє задоволення. Вашому вмінню насолоджуватися життям можна тільки позаздрити.

До чого сниться когось пригощати шоколадом уві сні, розцінювати як комплімент. Такі сновидіння зазвичай відвідують волелюбних і впевнених у власній привабливості персон. Побачене уві сні дозволяє вам без зайвої скромності визнати, що ви і справді бажані.

Сонник шоколад, до чого сниться шоколад уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: