Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шльопанці, до чого сниться шльопанці уві сні

Найчастіші тлумачення, які сонники дають приснилося взуття — це швидка поїздка, подорож. Але ось чи можна під ці визначення «підігнати» побачені уві сні шльопанці? До чого сниться парочка сланців: до відрядження або до прогулянки? Здавалося б, відповідь очевидна, однак у сонників є своя думка на даний символ, побачений у сні.

Коротко, але по справі…

Перш ніж приступити до з’ясування, чому уві сні ми бачимо шльопанці, і які події вони нам віщують, необхідно зрозуміти деталі свого сновидіння. Ось тлумачення деяких з них:

 • Носити уві сні чужі шльопанці — вас змусять піти проти своїх правил.
 • Бачити один сланець на нозі — без товариша вам буде нудно на відпочинку.
 • У вас вкрали шльопанці — відкладіть на якийсь час поїздку.
 • Знайти втрачені шльопанці — то, що планували, вийде навіть краще, ніж очікувалося.
 • Зняти старі в’єтнамки і взути нові шльопанці — до змін в сторону хорошого.
 • Подарували вам уві сні нове взуття для пляжу — хтось запропонує вам провести романтичний вікенд.
 • Бачити при вході в якесь приміщення неймовірно-множина пар тапочок — до успіху і прибутку, причому легкої і швидкої.
 • Сонник Густава Міллера

  Наснилися пляжні шльопанці, і тепер ви роздумуєте,, до чого сниться подібне? Сонник Міллера дасть відповідь: якщо взуття було цілою і красивою — вас чекає запаморочливий курортний роман, але якщо ви ходили в подертих шлёпках, то це означає ризиковану інтрижку. А якщо під час ходіння зі сланцю весь час вислизає нога, то слід знати: чоловікові такий сон підказує, що він займає не свою посаду, він гідний кращого, для молодої особи це означає скандальну зв’язок з чоловіком.

  Обновка, як символ прагнень і бажань

  До чого сниться міряти красиві нові шльопанці, щоб купити їх? У вас є певні бажання, досягти яких ви прагнете будь-якими шляхами, пророкує Циганський сонник. А якщо міряти красиві, але дорогі шльопанці вам просто подобається, то це говорить про вашому прагненні зайняти місце, яке вам не «по зубах».

  Дівчині здалося уві сні, що їй подарували нові гумові чоловічі шльопанці? Зрозуміти,, до чого сниться таке непорозуміння, допоможе сонник Цвєткова. Туга за чоловічим плечу і банальний брак турботи і уваги — ось, що позначає це сновидіння.

  Наснилася покупка чорних гумових тапок для душа? Ви мрієте про відпочинок, але навряд чи це зараз можна здійснити, засмучує сонник пастора Лоффа. А якщо ж ви придбали собі жовті гумові «мильниці» — збирайте валізи!

  Неприємності з ляпасами — знак труднощів

  Тлумачення сну, в якому ви примудрилися втратити свої шльопанці, то і не сподівайтеся на те, що ваші задуми реалізуються. А ось втратити свої в’єтнамки, а після цього ходити і збирати схожі, щоб підібрати собі підходящі — задумки спрацюють, але з працею.

  Досить своєрідне тлумачення можете отримати від Сучасного сонника, якщо вирішите з’ясувати,, до чого сниться впустити з балкона шльопанці. Цей тлумач пророкує, що найкраще будь-яку справу починати з нуля: тільки пройшовши через усі злигодні, можна насолодитися перемогою в повній мірі. Впустити з балкона шльопанці і збирати їх потім — знак наполегливої ​​праці, свідчить той же збірник снів.

  «Чия туфля? ..» або Мрії збуваються…

  Заснули на мить, а вам встигли наснитися білі тапочки? Не лякайтеся — ви не помрете, жартує Східний сонник. Краще згадайте, кому вони належали — цей факт може багато чого прояснити.

  Шльопанці чоловічі — символ того, що затишок в домі можливий, тільки якщо є чоловік в ньому. Це що стосується жіночих видінь, а ось чоловікові такі тапочки обіцяють зміцнення любовних відносин. Білі дитячі «мильнички» прогнозують появу дитини. Якщо подібна картинка приснилася бездітним подружжям, то ось-ось настане довгоочікувана вагітність. Жіночі білі в’єтнамки обіцяють шикарний відпочинок на дорогому курорті. Правда, незважаючи на розкіш, буде нудно.

  Сонник шльопанці, до чого сниться шльопанці уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: