Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шити, до чого сниться шити уві сні

З шиттям пов’язано безліч народних прикмет: шити не можна «на дорогу», або перед важливою подією — нічого не вийде. А, до чого сниться штопання чого-небудь? Сонник інтерпретує цю дію уві сні, в залежність від того, що саме ви зашивали, і для яких цілей.

Крім самого швейного процесу і результату, важливе значення має те, яким предметом ви зашивали — звичайної голкою і ниткою, або за допомогою швейної машинки. Також потрібно зауважити колір зшитою уві сні одягу або іншого предмета, і забарвлення нитки.

Предмет для шиття

Швейна справа уві сні часто уособлює міжособистісні відносини, прихильність до милого серцю людині, не обов’язково протилежної статі — це може бути і хороший друг, і дитина, і батько. Про те,, до чого сниться шити голкою з ниткою, сонник говорить, як про надію на поліпшення взаємин. Ви докладете всіх зусиль до того, щоб в будинку панував затишок і спокій.

За теорією психоаналізу, такий сюжет уві сні є символом сексуальної близькості — ви жадаєте возз’єднатися з коханим, фантазіруете про близькість з ним. До чого сниться шити на машинці? Ви прагнете до порядку і послідовності у всьому, що в підсумку приведе вас до досягнення мети.

Колір нитки, якою ви зшиваєте два шматки тканини, теж має значення. До чого сниться шити білими нитками? Слідуючи народній приказці, таке сновидіння асоціюється з недобросовісністю сновидіння, його схильністю до пліток і інтриг.

Якщо вам довелося шити червоними нитками уві сні, то в реальності ви намагаєтеся прив’язати до себе людину, але не шляхом глибоких почуттів, а провокуючи фізичний потяг. Така тактика ніколи не призведе до гармонійним і взаємним відносинам.

Шити одяг

Якщо вам довелося пошити халат уві сні, то в майбутньому ви будете прагнути до домашнього затишку, можливо, зв’яжете себе узами шлюбу, або з якої-небудь причини опинитеся в вимушеній відпустці. Для заміжніх жінок таке сновидіння може передвіщати вагітність.

Шити уві сні брюки — несприятливий знак. Чоловікам сонник пророкує, що їх дії, пов’язані з бізнесом, виявляться помилковими, і вони заженуть себе в безвихідну ситуацію. Дівчатам же сонник обіцяє неправильний вибір.

Якщо жінці довелося шити сорочку уві сні для свого чоловіка або коханого, то сонник дає двоякі тлумачення. Якщо на шві не було вузлів, він був гладким і ідеально рівним, то взаєминам не судилося тривати довго. Навпаки, неакуратне шиття — явний символ довгого і щасливого сімейного життя.

До чого сниться шити пальто? Сонник стверджує, що зовсім скоро відбудеться подія, яка змусить вас поглянути на життя під іншим кутом. Швидше за все, ви різко змініть імідж, що в свою чергу, приведе вас до успіху.

Шити костюм уві сні — сприятливе передвістя. Навіть якщо зараз вам здається, що ви перебуваєте в безвихідному становищі, то найближчим часом все кардинально зміниться. Те, що здавалося вам свідомо програшним, насправді перетвориться в золоту жилу.

Шиття сукні

Якщо вам довелося шити собі плаття уві сні, і у вас нічого не виходило, то незабаром ви зіткнетеся з подіями, які змусять вас впасти у відчай. Сонник радить не опускати руки, і рухатися тільки вперед — якщо ви докладете максимум зусиль, то вам вдасться вийти зі складного становища з мінімальними втратами.

До чого сниться шити нове плаття, яке виходить дуже красивим, таким, про яке ви давно мріяли? За тлумаченням сонника, це передвістя великих змін на краще. Але не думайте, що шлях до поліпшень буде легким.

Шити чорне плаття — знак вашої невпевненості в собі. Ви свідомо думаєте, що вжиті вам дії не принесуть успіху, проте сонник дає зовсім інші передбачення: якщо ви будете більш оптимістично дивитися в майбутнє, то удача посміхнеться вам.

До чого сниться шити весільну сукню? Для незаміжньої дівчини такий сюжет уві сні є передвістям приємної зустрічі з молодою людиною. Заміжня жінка, що побачила таке сновидіння, може повністю покладатися на свого чоловіка — він ніколи її не зрадить.

Сонник каже про закритість від навколишнього світу, якщо вам довелося шити спідницю уві сні. Саме замкнутість у власному маленькому світі заважає вам досягти бажаного, а варто лише трохи відкритися, і ви відразу відчуєте солодкий смак справжнього життя.

Зшиті предмети побуту

Якщо перед вам гостро постало квартирне питання, і вам довелося шити штори уві сні, то сонник передрікає, що зовсім скоро ви станете щасливим володарем власного житла. Причому, чим багатша і красивіше були шторки, тим краще буде ваш будинок.

До чого сниться шити ляльку? Сонник стверджує, що ви занадто часто ховаєтеся під маскою дурості і нерозуміння. Тому не варто дивуватися превратному відношенню оточуючих — варто лише показати свою справжню сутність, і контакти з близькими налагодяться.

Шити взуття — сприятливий знак. За інтерпретації сонника, ви самі будуєте свою долю, і рухаєтеся по вірному шляху. А якщо вам довелося пришити ґудзик до одягу, то в реальності ви зустрінете другу половинку.

Сонник шити, до чого сниться шити уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: